Jonski ubrzivac

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
https://en.wikipedia.org/wiki/Large_Hadron_Collider

Zadnje sto je u ovoj neverovatnoj spravi koju je ljudski um smislio i sto je zapanjilo sve naucnike je da se jedna cestica u isto vreme moze nalaziti na dva mesta!

Znaci, mozemo da cesticu posaljemo u neku drugu galaksiju, ili bilo gde u kosmosu i ona ce se toga momenta tamo materijalizovati!

Drugim recima ovo znaci da mozda u buducnosti necemo morati da putujemo na daleke zvezde, udaljene hiljadama svetlosnih godina, vec cemo moci da se jednostavno tamo stvorimo!

Wow, ovo je fantasticnije od fantazije! :eek:
 
:zcepanje: Komsho ble!
Ne bi ti spamujem temu :rumenko:al te opomenem da ovde ODMA mos upotlebis zadnju teoliju o macku i misa u cev - pa di i sta izadje - mos nagadjas!:manikir:
Kako ce da plovele ti naucnici di se ta cestica pojavila u dlugoj ble gavaksiji? Jooooj teshkog li neznanja a tlazsis dokaze?
:dontunderstand::cao:
Hajt mos me sutnu ovde s administ;acije pa necu te ometam u "znanju" vise :manikir:
Pozdlavcic svima :maramica:
 
:zcepanje: Komsho ble!
Ne bi ti spamujem temu :rumenko:al te opomenem da ovde ODMA mos upotlebis zadnju teoliju o macku i misa u cev - pa di i sta izadje - mos nagadjas!:manikir:
Kako ce da plovele ti naucnici di se ta cestica pojavila u dlugoj ble gavaksiji? Jooooj teshkog li neznanja a tlazsis dokaze?
:dontunderstand::cao:
Hajt mos me sutnu ovde s administ;acije pa necu te ometam u "znanju" vise :manikir:
Pozdlavcic svima :maramica:

Pa to je bas ono sto zbunjuje i naucnike.

Ima jos mnogo fantasticnih stvari koje tek treba da budu otkrivene,

Neke cak ne mozemo ni da zamislimo jer je nasa psiha ipak ogranicena.
 
:ok: Pa i ja to kazem !
Nego se nesto priumisljam :think: ko velim da posajem ja moj CV da plosetam malkice,
ki sto kaze jedna elektronika ovde :rumenko: -
u CERN-u da im oduvam ta ogranicena znanja takozvanih naucnika ispod zemje, s tom cesticom :manikir: - al ko ce se svadja i tam = MRZI me ! :rotf::rotf::rotf:
:bye: Ajt odo da se setam napolje na cist prolecni vazduhic :maramica:
 
:ok: Pa i ja to kazem !
Nego se nesto priumisljam :think: ko velim da posajem ja moj CV da plosetam malkice,
ki sto kaze jedna elektronika ovde :rumenko: -
u CERN-u da im oduvam ta ogranicena znanja takozvanih naucnika ispod zemje, s tom cesticom :manikir: - al ko ce se svadja i tam = MRZI me ! :rotf::rotf::rotf:
:bye: Ajt odo da se setam napolje na cist prolecni vazduhic :maramica:

Zovu je "Bozoja cestica"
 
:manikir: Ma znam ble - neg kad j'uvate nek mi javnu :rotf: da joj se :worth:
pre ce misa iz cev da izvade
:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
:cao:
Pozdlavcic ble

- - - - - - - - - -

Komsho ble!!!
:besna:
El mi mos obezbedis kod administlatola da mi plomene to ispod nika Obecava u Pocetnika ki sto je bilo!!!
Ja ne obecajem nista!
Pocetnik sam u znanju i tako ce da ostane!!!
JA ZNAM DA NISTA NE ZNAM!!!
:rtfm:
ako ne cu pklotestujem ovde - ima jopet da masem s tim gacama :zcepanje:
:bye:
 
:manikir: Ma znam ble - neg kad j'uvate nek mi javnu :rotf: da joj se :worth:
pre ce misa iz cev da izvade
:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
:cao:
Pozdlavcic ble

- - - - - - - - - -

Komsho ble!!!
:besna:
El mi mos obezbedis kod administlatola da mi plomene to ispod nika Obecava u Pocetnika ki sto je bilo!!!
Ja ne obecajem nista!
Pocetnik sam u znanju i tako ce da ostane!!!
JA ZNAM DA NISTA NE ZNAM!!!
:rtfm:
ako ne cu pklotestujem ovde - ima jopet da masem s tim gacama :zcepanje:
:bye:

Jos nisi izasla na livadu?
 
Mos da iskoristis taj Jonski Ubrzivac odma na delu :zcepanje: da se sto pre obavi,
el cu ja da pocnem da proveravam tu teoriju :zcepanje:
Ima vam se razmashem s tim donjim vesom - pa sta vam gde ispadne ki cestice :rotf::zcepanje::rumenko:
Pozdlavcic:cao:
 
Na sta je spao ovaj forum da mu i prirodne nauke sluze za sprdnju...bas kao pred seoskom kafanom, cak i gore....Seljaci ma kako bili bezobrazni, ipak pomalo respektuju kad kazes da znas nesto iz fizike, samo kazu, ma dzabe ti to tvoje znanje, ali ne negiraju da vredi, samo ne vredi para u Srbiji...
 
https://en.wikipedia.org/wiki/Large_Hadron_Collider

Zadnje sto je u ovoj neverovatnoj spravi koju je ljudski um smislio i sto je zapanjilo sve naucnike je da se jedna cestica u isto vreme moze nalaziti na dva mesta!

Znaci, mozemo da cesticu posaljemo u neku drugu galaksiju, ili bilo gde u kosmosu i ona ce se toga momenta tamo materijalizovati!

Drugim recima ovo znaci da mozda u buducnosti necemo morati da putujemo na daleke zvezde, udaljene hiljadama svetlosnih godina, vec cemo moci da se jednostavno tamo stvorimo!

Wow, ovo je fantasticnije od fantazije! :eek:

Pa gatarama i magovima je to odavno poznato, Šta će im sudarač? Samo oni to zovu.... astralna projekcija kroz perpedikularnu prizmu stvarnosti.
 
https://en.wikipedia.org/wiki/Large_Hadron_Collider

Zadnje sto je u ovoj neverovatnoj spravi koju je ljudski um smislio i sto je zapanjilo sve naucnike je da se jedna cestica u isto vreme moze nalaziti na dva mesta!

Znaci, mozemo da cesticu posaljemo u neku drugu galaksiju, ili bilo gde u kosmosu i ona ce se toga momenta tamo materijalizovati!

Drugim recima ovo znaci da mozda u buducnosti necemo morati da putujemo na daleke zvezde, udaljene hiljadama svetlosnih godina, vec cemo moci da se jednostavno tamo stvorimo!

Wow, ovo je fantasticnije od fantazije! :eek:

Da, samo treba da se reši nešto praktičnih problema:
Neki dan komšiji zaribao ležaj na veš-mašini!
Otvorimo je, i vidimo da se jedan marsovac teleportovao u ležaj! :super:
 

Back
Top