koliko decibela znaci dobar seks?

Admin Sredoje

Vruć 'leba i ajvar na njemu. Mljac.
Administrator
Poruka
112.122
Kad oni imaju seks, odzvanja ceo Split: Devojka vrišti i uzdiše, krevet škripi, a komšije ne mogu oka da sklope

- Oni se, da prostite, seksaju da se sve ori. To je potpuno neizdrživo. Čuje se leti kroz otvorene prozore, čuje se zimi kroz tanke zidove - objašnjava Splićanka koja mesecima ne može noću da spava

Jedna Splićanka, čije je ime poznato redakciji “Slobodne Dalmacije”, mirno ne spava mesecima zbog mladog bračnog para koji se uselio u stan iznad njenog i koji svakodnevno imaju glasan seks.

– Oni se, da prostite, seksaju da se sve ori. To je potpuno neizdrživo. Čuje se leti kroz otvorene prozore, čuje se zimi kroz tanke zidove. Samo zamislite kako je to kad vas usred noćiprobudi iz sna škripa kreveta, uzdasi, uzvici… da vam ne opisujem detalje – objašnjava sagovornica pomenutog portala.Upravo zbog delikatnosti cele situacije, ona i suprug prvo su vreme ćutali i trpeli, ali u jednom trenutku im je pukao film pa su odlučili da diskretno upozore mladi par objavivši na oglasnoj tabli u zgradi molbu “onome čiji krevet škripi” da barem malo pritegne šrafove.Šrafove su zategli, ali se oni sami nisu utišali.– Ona se baš jako čuje – objašnjava Splićanka i otkriva kako je nedavno potpuno izgubila strpljenje te je mlađoj komšinici na stepeništu s puno obzira, ali direktno, “uletela” s molbom da se malo stiša dok ispunjava bračne dužnosti. Međutim, mlađa ju je bez pardona odbila.Redakcija portala “Slobodna Dalmacija” pokušala je da dobije odgovor od Prekršajnog suda u Splitu šta bi nesretna Splićanka mogla da uradi u ovoj situaciji.– Kad je neko u svom stanu, tada nije na javnom mestu. Obeležja javnog mesta postoje samo ako se ponašanje reflektuje na nekog izvan tog prostora – pojasnio je portparol splitskog Prekršajnog suda Stipe Roso.

Iako se njihova buka reflektuje na komšije, ipak i dalje postoj problem.– E pa, sad, tu postoji problem. Kako dokazati da su baš taj i taj i ta i ta u to vreme bili glasni u svom stanu. To je tehnički teško izvodljivo – dodao je stručnjak za prekršaje.Iz splitske policije poručuju da nije svejedno da li mladi bračni par ima seks po danu ili po noći, a bitne su i vremenske prilike.– Hoće li se intenzitet buke koja se može stvoriti vikom, lupanjem, puštanjem muzike i drugim načinima kvalifikovati kao neki od oblika prekršaja nedozvoljenog narušavanja javnog reda i mira,zavisi od više okolnosti koje su postojale u vreme izvršenja dela, kao što su vremenske prilike i doba dana, način i intenzitet izvršenja prekršaja, posebna obeležja mesta događaja. Njih je, ipak, potrebno utvrđivati posebno za svaki konkretan slučaj – poručili su iz policije.

da li komsije drma neyebica pa su ljubomorni ili su ovi zaista glasni..mislim koliko treba da si glasan da smeta komsiluku? ::think:
 
da li komsije drma neyebica pa su ljubomorni ili su ovi zaista glasni..mislim koliko treba da si glasan da smeta komsiluku? ::think:


Дрма њих жал за пропуштеним :)

Bez lazne skromnosti i meni su jednom prilikom zbog istog problema u hotelu kucali na vrata. :prstic:

И ... замолили те да утишаш звучнике док гледаш порњаву на каналу за одрасле на хотелском тевеју ? :think:
 
Sta su pomislili:lol:Stigli Ameri i Rusi:rotf:

- - - - - - - - - -

Iskreno ja bi najsrecnija komsinica bila,kad bi moji susedi imali makar jednu noc,vatrenog seksa

Jednom sam i ja u Somboru, pre mnogo godina, trpeo slican teror...

Radio sam tamo i zakupio dvorisnu sobicu, jedno 3x3...

Gazda je napravio 3 iste sobice za izdavanje, pregradjene samo lamperijom.

Culo se sve, i kada se u drugoj sobi neko upuva...

Jednom ja dosao umoran i legao, bilo je kasno, i tek sto zam pao u prvi san cijem kako je moj komsija poceo da davi mladu....

A ona...Dreci, stenje, uzdise, Boze sacuvaj....

Izdrzao sam jedno 20 minuta, kraja nikad kume!

Ma ovo ce trajati do jutra, pomislim ja i proderem se koliko sam mogao: "Komsija, primas li i mene na slavlje!?"

Odjednom tisina.....Nista se vise ne cuje....

Za desetak minuta cujem, vrata i provirim......Odlaze golubici....:sad2:
 
Bez lazne skromnosti i meni su jednom prilikom zbog istog problema u hotelu kucali na vrata. :prstic:

jel to ono

maxresdefault.jpg


:kez:
 
da li komsije drma neyebica pa su ljubomorni ili su ovi zaista glasni..mislim koliko treba da si glasan da smeta komsiluku? ::think:

Mi smo u zgradi imali jedne ovakve, nije za zezanje. Plus sto je pas doticnih lajao kao nenormalan jer su ga zatvarali u kuhinju. Mene zabole, ali komsinica sa blzancima od 8 meseci je imala ozbiljnih problema. Koji su bili reseni tako sto smo zvali gazdu stana, a on ih liferovao napolje.
 

Back
Top