Obavezna vakcinacija. Da ili ne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
al ovo Dr. Dobrila, PhD je stvarno hit :zcepanje:

kao i bold da celijska linija kao takva nije postojala u fetusu :roll: ovako neukim tekstovima mora se stati na put, inace vec vidim da ce se za desetak godina, kad se predominantno budu proizvodile vakcine bazirane na rekombinantnim proteinima relevantnim za dati virus, pricati o kontaminaciji escherichiom coli.

to je sajt navodno zabrinutih gradjanki i gradjana koji anonimno zapljuvavaju najavu svake aktivnosti koja dovodi u pitanje prisilnu vakcinaciju
 
Doktor ili zna ili ne zna i bolje da cage drzi gde im je mesto nego da sa njima mase dok lupeta gluposti.

Uostalom, ne smeta da pokazu sta znaju, pa da ljudi znaju koga da ne slusaju i da njihovi pretpostavljeni

imaju argumente da im ne dozvole pristup problemima kojim nisu dorasli.
 
Da li mere bezbednosti treba da su obavezne ili ne?

Imao sam priliku da vidim elektroinstalaciju u jednoj radionici koja je odlično funkcionisala - jedino nije bila bezbedna. I nije dobila potvrdu o ispravnosti. Ne znam šta su kasnije tu uradili.

Nestručni ljudi su znali da urade instalaciju ali nisu znali da je učine bezbednom. Da li su oni sami mogli da odlučuju o bezbednosti? Sasvim sigurno ne.

Ista bi pravila morala da se primenjuju svuda bez ikakve razlike.
 
Da li mere bezbednosti treba da su obavezne ili ne?

Imao sam priliku da vidim elektroinstalaciju u jednoj radionici koja je odlično funkcionisala - jedino nije bila bezbedna. I nije dobila potvrdu o ispravnosti. Ne znam šta su kasnije tu uradili.

Nestručni ljudi su znali da urade instalaciju ali nisu znali da je učine bezbednom. Da li su oni sami mogli da odlučuju o bezbednosti? Sasvim sigurno ne.

Ista bi pravila morala da se primenjuju svuda bez ikakve razlike.

I kazes ne grize?

Mnogi propisi, sinko, iz skoro svih oblasti se brze menjaju nego kadrovi.

Tako da inzenjer koji je ucio 90tih i projektovao postrojenje, cak i da isprati promene,

tesko da moze ceo lanac da isprati. Projektant jedan, nadzor drugi, vodeci inzenjer treci,

i onda par ljudi sto rade, dok oni usklade prosao rok izgradnje, ako se u toku rade ne dogovore

sta moze da prodje , a sta ne. Naravno, mora i drzavna kontrola da se tu uklopi, jer ima li logike da

nesto sto je do juce bilo sigurno, naprasno vise nije? Nema, ali se otklanja u delu koji je kritican,

a ne trazi se izmena celog projekta koji je prosao pre novog propisa.

Recimo, slucajno je nadzor prevideo datum usvajanja projekta. Pa nece da moze.
 
male_boginje-nokaut.jpg


Hoće li neko konačno da objasni kako su to vakcine neefikasne a male boginje bezazlene na ovom primeru?

Srbija - 42.000 slučajeva ovčijih boginja godišnje, a manje od 100 malih boginja (uglavnom nevakcinisanih)

Rumunija - 5.000 obolelih, od toga 96.4% nevakcinisanih, sada sa 23 smrti.

Italija - 1700 obolelih, 88% nevakcinisanih, 39% hospitalizovanih
 
Izvoli pa obrazloži, nemoj da me nazivaš lažovom bez da to objasniš.

Izvoli dokazi da ne lazes. Ubedjivanje , tipa, ja sam eto bio ugrozen, pa sam se zainteresovao ne opravdava

visegodisnje zastupanje farmakomafije.

- - - - - - - - - -

Dakle spao si na teorije zavere, to neću ni da udostojim odgovorom.

Aluminijumske kapice se jeftino prave, ali bi ti psihijatar mnogo bolje pomogao.

Tebi bi najbolje staja lanac oko vrata, ali fino zakopcan za zid.
 
Nemam ja šta tebi da se pravdam ili objašnjavam, možeš slobodno da dokažeš da lažem. Problem je u tome što ti o vakcinama nemaš blage veze, ti ovde lečiš svoje mnogo ozbiljnije psihičke probleme.

Ja bas mislim da ste vi antivakcinaši pravi plaćenici farmakomafije, jer bas vi radite u njihovu korist. Vakcine su neisplative, mnogo se više zaradi na lečenju tih bolesti.
 
Ovde se kao niko ne razume u biznis, a razume se u medicinu, srecom nismo na zdravlju pa se racunaju i pare

kada se govori o biznisu lekovima. Trolcine kada nemaju odgovor odmah pozivaju u pomoc teorije zavere.

( kao da i one nisu dokazane:))

-
 
Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 438654

Hoće li neko konačno da objasni kako su to vakcine neefikasne a male boginje bezazlene na ovom primeru?

Srbija - 42.000 slučajeva ovčijih boginja godišnje, a manje od 100 malih boginja (uglavnom nevakcinisanih)

Rumunija - 5.000 obolelih, od toga 96.4% nevakcinisanih, sada sa 23 smrti.

Italija - 1700 obolelih, 88% nevakcinisanih, 39% hospitalizovanih

je l je ovo ona statistika koja kaze da je u beogradu umrlo pet osoba od gripa
a ne spominje da su to bili hronocni teski bolesnici kojima je zdravlje toliko osteceno zbog bolesti od koje su bolovali, da je grip tu nebitan kao informacija
ali kad treba opravdati ``investiciju`` iz budzeta u vakcine, gde zbog lose procene da moze opasno dobro da se obrne novac koji nije njihov i da se zaradi na osiromasenom stanovnistvu, najlepsi predsednik vlade kao starleta ce da skine kosulju i u siledzijki pred kamerama primi cepivo direktno u nabildovani triceps
sve za evro vise na licnom racunu
a onda neko kaze kako nema farmako mafije u drzavnom vrhu, vec da je to briga o stanovnistvu
 
Mnogo ste divni ljudi bre vi antivakcinaši, ako je neko hronični bolesnik onda ga odmah otpišete. Jel svih 40% Italijana koji zbog malih boginja završilo u bolnici bilo hronično bolesno? Jedno od 200 zaražene dece u Rumuniji je umrlo, ali su oni nebitni jer šta? Neka su bila bolesna, druga siromašni cigančići, pa ih odmah otpišete? Njihove smrti ne idu u korist vaše priče pa nemate ni trunku saosećanja, ali zato ono jedno u deset miliona koje ima izuzetno retki mitohondrijalni poremećaj pa dobije ozbiljnu reakciju na vakcinu, e nad njim se decenijama rone suze. Licemerno.

Evo pre neki dan je u Portugalu umrla mlada, potpuno zdrava devojka, koja nije smela da primi vakcinu zbog alergije. Dobila male boginje, od njih tešku upalu pluća i ćao. Sramota je da u 2017 taj virus i dalje hara Evropom, mogao je odavno da bude bivši da nije bilo antivaks pokreta.
http://www.euronews.com/2017/04/21/death-of-portuguese-girl-proves-measles-is-still-a-killer
 
Poslednja izmena:
Izvoli dokazi da ne lazes. Ubedjivanje , tipa, ja sam eto bio ugrozen, pa sam se zainteresovao ne opravdava

visegodisnje zastupanje farmakomafije.

- - - - - - - - - -



Tebi bi najbolje staja lanac oko vrata, ali fino zakopcan za zid.

ne obracaj paznju na njega neka radi svoj posao ...tesko je danas naci posao

I necijepljeni i cijepljeni pojedinci izloženi su riziku od izlaganja onima koji su nedavno cijepljeni. Raširena je neučinkovitost cjepiva; imunitet stečen cijepljenjem nije trajan i nedavne epidemije bolesti poput hripavca, zaušnjaka i ospica dogodile su se u visoko procijepljenim zajednicama. Osobe koje prime cjepivo protiv gripe podložnije su budućoj zarazi nakon ponovljenog cijepljenja.

“Zdravstvene bi službe trebale tražiti petnaestodnevnu karantenu sve djece i odraslih koji prime cjepivo”, kaže Sally Fallon Morell, predsjednica Weston A. Price fondacije. “To je minimalno vrijeme koje treba da bi se spriječilo prenošenje zaraznih bolesti na ostatak populacije, uključujući i osobe koje su ranije cijepljene.”

http://www.cijepljenje.info/istrazivanja-pokazuju-da-bolesti-sire-cijepljeni/
 
Obzirom da ste rekli sta ste imali na ovu temu , pa u nedostatku daljih informacija, vi ste presli na vredjanje
ili se ponavljate jedno te isto, linkujete prema nekim sajtovima i pisanjima od pre par godina, zdravstvo
proglasavate mafijom, jedni su za vakcinaciju , drugi nisu pa se svadjate, pljujete po svemu i svacemu.
Tema se zakljucava..uz pozdrav i sve najbolje.I jedna opaska koju bi trebali svi da znaju
deca i odrasli se vakcinisu kada su potpuno zdravi..da ne bi dolazilo do nekih nezeljenih kontraindikacija
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top