Fenomen botova i botovanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
24.138
:gace:


Dakle na ovoj temi cemo ukazivati na tragikomicne primere Botova i Botovanja :lol:

Evo za pocetak, za primer uzimamo Informerski dupeuvlakacki promotivan tekst o predizbornom skupu SNS-a i Premijera u Novom Sadu:


(FOTO/VIDEO) VUČIĆ PRED 40.000 LJUDI U NOVOM SADU: Neka ih i 20 bude protiv mene, SRBIJA NEĆE BITI NA KOLENIMA!
http://informer.rs/vesti/politika/1...ka-bude-protiv-mene-SRBIJA-NECE-BITI-KOLENIMA


Obratite sad paznju na komentare ispod teksta !!!


Kao sto vidite - SVI KOMENTARI SU BOTOVSKI, DAKLE BUKVALNO SVE DO JEDNOG = 100%, NEMA DRUGOG MISLJENJA - SVI SU PRO-SNS !!!

A to naravno nije realno, vec samo govori da su sve softverski podesili da samo pro-komentari prolaze.


ALI !!!

Posto se radi o teskim krelcima...ipak nisu podesili i lajkove na komentare :hahaha::zcepanje::hahaha:

PA TAKO SVE I JEDAN PRO-KOMENTAR IPAK IMA TRODUPLO VISE NEGATIVNIH TJ DISLAJKOVA NEGO LAJKOVA :zcepanje::hahaha::zcepanje::hahaha:

Dakle, narodu su softverski zabranili pravo na misljenje, ali su nepismeni kakvi jesu zaboravili da nastimaju softver i za lajkove :rotf:

Tako da sve i jedan pozitivan komentar ima troduplo vise dislajkova

A tu se ustvari krije NARODNO MISLJENJE !!! :)


Premda na nekim drugim portalima znaju softverski podesiti i lajkove, ali obicno im je to mrsko da rade, vec samo idu na spamovanje sa Botovskim komentarima, dok im je mrsko lajkovati i stimati lajkove :rotf:



..
 
Poslednja izmena:
Jbg ne moze krezuba vojska saurona sve da napravi kako treba

hqdefault.jpg
 
Ali pazi...

Ako na PRO-SNS-ovskom dezINFORMERU, narod ipak uspeva bar i makar kroz DISLAJKOVE da šamara Botove i to u odnosu 2/3 negativnih tj dislajkova naspram 1/3 pozitivnih lajkova...
Onda mozes misliti koliko i šta ustvari narod misli o ovoj ekipi vladajucoj...


...
 
ja se samo pitam imaju li decu i da li misle na njih
poznavala sam nekog ko je bio sasvim normalna osoba dok se nije uclanio u stranku zbog posla
rezon mu je bio - moram, ali me to promeniti nece
ta osoba je danas potpuno neprepoznatljiva
vukao je poteze koji nemaju veze sa logikom..od osobe koja je nekada pomagala drugima, danas je osoba koja drugima svesno nanosi stetu, cak iako on nema koristi od toga
od njega su svi iz drustva digli ruke
u medjuvremenu je u tom istom drustvu pokusao da zavadi lazima medjusobno sve ljude
mislim da se bot ne postaje, covek se takav radja
samo je potrebno da prepozna tu sredinu u kojoj su njegovi ljudski nekvaliteti na ceni
 
Ali pazi...

Ako na PRO-SNS-ovskom dezINFORMERU, narod ipak uspeva bar i makar kroz DISLAJKOVE da šamara Botove i to u odnosu 2/3 negativnih tj dislajkova naspram 1/3 pozitivnih lajkova...
Onda mozes misliti koliko i šta ustvari narod misli o ovoj ekipi vladajucoj...


...

Море да није ДЈВ већ нањушио, мајмунска фаца има мајмунски њух,па ....полако....шлихтање...оно, миц по миц....
 
Jbg ne moze krezuba vojska saurona sve da napravi kako treba

hqdefault.jpg


Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku b!keR.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Просечан гласач * * * - а


- - - - - - - - - -

Јел ти ово фото из пасоша ил' из путовнице?

Усликали тебе у Новом Саду :hahaha:
 
kad je bilo aktuleno sa imigrantima, pa vesti o njima i botovi su tu puna podrška izbeglicama, drže leđa vučku u vezi njih,
onda otvorim neku drugu vest, nevezano za njih, nešto sasvim levo, kad vidim jedan od komentara: " I oni su ljudi, treba im pomoći"

zajebo se bot u tom žaru lupanja pa udario neki random komentar na pogrešnu vest

:hahaha:
 
SNS će biti zabranjen čim opozicija (DS) preuzme vlast uskoro.

Dosta je bilo njuški iz devedesetih.

ДС неће преузети вођство. На изборима је то немогућа мисија а на улици матрикс. Зашто? Зато што гласачи жутих немају тестисе и од својих проевропских напредних другара би добили петокраку преко увета.
 
Ако на изборима пукне Вођа, Пинк ће гарантовано укинути све своје вести, а мислим и њихов ТВ дневник, пошто је "преминула" сврха емитовања....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top