Zasto zene s'vremenom postaju arogantne

ako ciljas na mene sto se skrivanja tice, ja se ne krijem. :mrgreen: zato me i nazivaju arogantnom, bezobraznom, drskom....obicno ocekuju da ce svojim prozivkama tipa koji sma pomenula da se ja povucem, al ne shvataju da ja kapiram sta oni hoce i onda bas volim namerno da reagujem suprotno.

primera ima i na forum...tako mene pocne da proziva jedna 4umash kako mene nije napao bulmastif, a jeste proslo leto i to krenuo da mi kidise na stopala (ja se pasa ne plasim), malo je falilo da obori vlasnika, kad je krenuo...ne znam sta bi bilo da ga jeste oborio. u svakom slucaju ja ukapiram da taj 4umas hoce mene da isprovocira namerno i ja mu lepo pozelim da se bulmastif poigra sa njegovom decom kao sto je pokusao s amnom...i naravno krene kmecanje moderaciji i niko ne moze da mi objasni gde sma ja to vredjala i prozivala njegovu decu...

jel on napisao da ja nemam argumente da me je pas napao, jeste. jel kaze da se pas igrao, kaze...ok, u pravu je pas se samo igraoi sa mnom, ali tako neka se igra i sa njegovom decom, dobro je za psiho- fizicki razvoj dece, sto znaci da ja njegovoj deci zelim samo dobro.:lol:

- - - - - - - - - -

i bas bih volela od moderacije da dobijem odgovor gde sam ja njega uvredila, i gde sam ja to doticnog prozivala, i gde sma nesto lose rekla o njegovoj deci...posto je on napisao da mene pas nije napao i da je pas hteo da se igra. ja jos ne dobih od nine odgovor. :lol:

- - - - - - - - - -

nek se neki bulamstif tako poigra sa onom nininom belom dzukelom, isto kao sto je pokusao sa mnom

Ne, uopste ne ciljam ni na koga, razgovaramo u hipotezama!
Bilo bi mi drago da postavljac teme objasni sta on podrazumijeva pod "arogantnim" ponasanjem! :)
 
Eto , kod mene na poslu kako odmiče mladost sve su više arogantnije . sta se to desava.

Arogantnije...hm...pa jesam, može se reći da što sam starija to delujem arogantnije jer retko reagujem a možda se podznak probudio pa je teško lava podignuti iz žute savane...ako nisam zainteresovana za nekog tačno može pena na usta da mu udari biće k'o meni k'o zidu, retko čije reči dublje dopiru dok sam van stana ljubazna prema ljudima ali suštinski ne volim uplitanje i zapetljavanje gde mi nije posao pa se petljam...

Zašto...ne znam...mozda čovek shvati da je vreme najdeficitarniji resurs i da zaista nema smisla deliti ga obaška...kao i intimu, ona je meni zlata vredna i što je privatnija to mi je draža...a ljudi su navikli da im se sve iz tudjeg života podnese kao račun...nisam ja pijaca da se delim na kilo i pola kile...nekom je to arogancija a meni zaštita...
 
mislim da mijesate ignoranciju i aroganciju.sa arogantnim ljudima mislim da je nabolja ignorancija....nemam ni snage ni zivaca da vise nekom nesto objasnjavam vise od 2 puta.ovde se inace tesko problemi rjesavaju na pristojan nacin jer ljudi imaju potrebu ne da ti argumentovano dokazu nego da silom brane svoje stavove i svoj status.to me narocito nervira kod starijih ljudi na vodecim pozicijama.na omladinu se ne ljutim jer jednostavno nemju dobrih primjera.
 
Eto , kod mene na poslu kako odmiče mladost sve su više arogantnije . sta se to desava.
Ti si zelen.Žene su uvek arogantne ako im se ne sviđaš i nemaju koristi od tebe.:cool:Vaspitane su da je svaki muškarac manijak, smeta im ako tražiš, smeta im ako ne tražiš, nekad si šonja a nekad *****.Nauči da im čitaš misli, biće bolje za tebe.
 
Poslednja izmena:
probaj pa vidi kako ce da prodje:heart:

bez starca nema udarca! ko kaze da ne moz' svakodnevnu mudrost pokrasti od starine?

prvom prilikom cu pokusati! osim sto... meni odgovaraju i majka i cerka, pa nz koju cu da zrtvujem zbog koje :lol:

- - - - - - - - - -

nie ih zivot mazio

ne treba zivot da ih mazi, nego PALAMAR :zper:
 
Pitanje zasto zene vremenom postaju arogantne,potpuno je deplasirano.Devojka kada se uda,ocekuje da ce imati lep i skladan zivot,sa svojim zivotnim izabranikom.
A sta dobija,uglavnom.Dobija jednog lenjog muskarca,koji smrdi na bezbroj popusenih cigareta.Dobija muza,koji celu subotu i nedelju,provodi gledajuci neke bezbojne
prenose sportskih programa.U stanu,kada je kod kuce,uglavnom cuti.Cita nepopularni dnevni list "Politika".Za vreme,i posle rucka,ispija enormne kolicine piva.Posle rucka
legne da se "odmori".Nezadovoljna zena za celo to vreme,"provodi se",kuvajuci i peruci sudove.Nakon tih aktivnosti,za "promenu",pegla ves i muzevljeve kosulje.Ako ima
i dete,tek onda je njen radni dan "veseo".Mislim da su zene u zemlji srbiji,velike mucenice,koje od zivota imaju tako malo,a od njih,njihovi muzevi,ocekuju tako mnogo.
Sto se tice bracnih intimnih odnosa,to je tek prava mora za zenu.Muz pun prokislog piva,nadimljen od cigareta,kao susena ovcetina,i nije neki partner za ljubavnu bliskost.
Uvek sam smatrao, a sada vise nego ikad,da zivot i brak zene u srbiji,zasluzuje sazaljenje i svako postovanje,za sve muke koje je u braku prate.
 

Back
Top