Semafor zurke xD

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
90.819
Resenje za nezenje i smotanduse, ili mozda ne? :think:

Imate sada nekakve semafor zurke tako se zovu, ono kao birate na ulazu svetlecu narukvicu: zelena je-slobodan/dna sam, zuta-pridji mozda i crvena zauzet. Da li je ovo resenje ? Ja mislim da je uglavnom crap kao i drustvene mreze ali ajde nekom smotandusu mozda i pomogne :mrgreen:
 
Resenje za nezenje i smotanduse, ili mozda ne? :think:

Imate sada nekakve semafor zurke tako se zovu, ono kao birate na ulazu svetlecu narukvicu: zelena je-slobodan/dna sam, zuta-pridji mozda i crvena zauzet. Da li je ovo resenje ? Ja mislim da je uglavnom crap kao i drustvene mreze ali ajde nekom smotandusu mozda i pomogne :mrgreen:

Te semafor zurke su bile pre fazon 10 godina,secam se za Novu neku u Teatru da su furali..A mislim da crvena nikad nikom nije bila prepreka,a malo ih je i nosilo:lol:
 
Resenje za nezenje i smotanduse, ili mozda ne? :think:

Imate sada nekakve semafor zurke tako se zovu, ono kao birate na ulazu svetlecu narukvicu: zelena je-slobodan/dna sam, zuta-pridji mozda i crvena zauzet. Da li je ovo resenje ? Ja mislim da je uglavnom crap kao i drustvene mreze ali ajde nekom smotandusu mozda i pomogne :mrgreen:

Bio sam na par. Studentskih i klasicnih. Mogu se naci i finije i lepse devojke sa zelenim narukvicama, obicno smotanije i povucenije, neiskusnije po mojoj proceni, a koje su zainteresovane da nadju nekog ili prosto malo vise zadju u svet muvkanja.

Ali sve to je bilo pre oko 10 i vise godina.
 

Back
Top