Da li ste srecni u ljubavi?

Gost
Lepo je biti zaljubljen.Najlepse je biti voljen i voleti.Ko jos nije pronasao pravu srecu,ne treba je traziti.Tu se negde skriva,sama ce pokucati na vasa vrata.Oprez,pametno razmisljanje i lepa rec,vam otvara put do nje,samo ga treba precizno slediti.Zelim da svima bude lepo,da pronadju pravu ljubav i da uzivaju u njoj.
Puno srece!
 
Jel' to neka sekta? :P
Mislim "Najlepse je biti voljen i voleti.Ko jos nije pronasao pravu srecu,ne treba je traziti.Tu se negde skriva,sama ce pokucati na vasa vrata." A i onaj "oprez"... :roll: Jos samo fali ono "Mi cemo vam pomoci da je spoznate u sebi" i bice do jaja. :lol: :lol: :lol:
 
Nocturna:
Jel' to neka sekta? :P
Mislim "Najlepse je biti voljen i voleti.Ko jos nije pronasao pravu srecu,ne treba je traziti.Tu se negde skriva,sama ce pokucati na vasa vrata." A i onaj "oprez"... :roll: Jos samo fali ono "Mi cemo vam pomoci da je spoznate u sebi" i bice do jaja. :lol: :lol: :lol:[/quote
Kakva sekta,malo mastanja ne bi trebalo nikome da skodi.
Ala ti je komentar!
 
Anonymous:
Lepo je biti zaljubljen.Najlepse je biti voljen i voleti.Ko jos nije pronasao pravu srecu,ne treba je traziti.Tu se negde skriva,sama ce pokucati na vasa vrata.Oprez,pametno razmisljanje i lepa rec,vam otvara put do nje,samo ga treba precizno slediti.Zelim da svima bude lepo,da pronadju pravu ljubav i da uzivaju u njoj.
Puno srece!
=========================================================
Zato sam i postavio pancirna vrata,da ta prava ni sa tenkom ne moze da udje. :twisted:
 
Zak:
Anonymous:
Lepo je biti zaljubljen.Najlepse je biti voljen i voleti.Ko jos nije pronasao pravu srecu,ne treba je traziti.Tu se negde skriva,sama ce pokucati na vasa vrata.Oprez,pametno razmisljanje i lepa rec,vam otvara put do nje,samo ga treba precizno slediti.Zelim da svima bude lepo,da pronadju pravu ljubav i da uzivaju u njoj.
Puno srece!


=========================================================
Zato sam i postavio pancirna vrata,da ta prava ni sa tenkom ne moze da udje. :twisted:

BAS SI ME NASMEJAO! :wink:
INACE JA SAM SRECNO ZALJUBLJENA PUNIH 11 GODINA I JAKO MI JE LEPO!SRECA JE SAMA ZAKUCALA NA MOJA VRATA I HVALA BOGU JOS NIJE OTISLA-NADAM SE DA CE ZAUVEK BITI UZ MENE!
 
Zak:
Anonymous:
Lepo je biti zaljubljen.Najlepse je biti voljen i voleti.Ko jos nije pronasao pravu srecu,ne treba je traziti.Tu se negde skriva,sama ce pokucati na vasa vrata.Oprez,pametno razmisljanje i lepa rec,vam otvara put do nje,samo ga treba precizno slediti.Zelim da svima bude lepo,da pronadju pravu ljubav i da uzivaju u njoj.
Puno srece!
=========================================================
Zato sam i postavio pancirna vrata,da ta prava ni sa tenkom ne moze da udje. :twisted:
----------------------------------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara... 8)
 
Baby Kate:
Zak:
Anonymous:
Lepo je biti zaljubljen.Najlepse je biti voljen i voleti.Ko jos nije pronasao pravu srecu,ne treba je traziti.Tu se negde skriva,sama ce pokucati na vasa vrata.Oprez,pametno razmisljanje i lepa rec,vam otvara put do nje,samo ga treba precizno slediti.Zelim da svima bude lepo,da pronadju pravu ljubav i da uzivaju u njoj.
Puno srece!
=========================================================
Zato sam i postavio pancirna vrata,da ta prava ni sa tenkom ne moze da udje. :twisted:
----------------------------------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara... 8)
==========================================================
Ogluveh naprasno. :twisted:
 
Volim svog muza!
Ali nisam u njega zaljubljena, svesna sam svih njegovih mana.
Nekad mi smetaju, i onda sam nesrecna.
Sve zavisi od raspolozenja, mog i njegovog.
Inace sam zadovoljna.
Mislim da je sudbina sto smo se uopste upoznali.
Mislim da sam ga ceo zivot cekala, i docekala.
 
Mary:
Volim svog muza!
Ali nisam u njega zaljubljena, svesna sam svih njegovih mana.
Nekad mi smetaju, i onda sam nesrecna.
Sve zavisi od raspolozenja, mog i njegovog.
Inace sam zadovoljna.
Mislim da je sudbina sto smo se uopste upoznali.
Mislim da sam ga ceo zivot cekala, i docekala.
Odvojite se na neko vreme,sigurna sam da ce ti nedostajati a i ti njemu.Mozda se desi cudo,kada se vidite posle par nedelja.Srecno!
 

Back
Top