Prezime

Šta biste uradili kada bi vam kćerka ili sin posle žestoke svađe sa vama promenio/la promenili i uzeli prezime svoje majke?Da li je to odricanje jednog roditelja?

Roditelji ponekad umesto da teraju kao mazge misleci da deca oko svega moraju da ih slusaju moraju da shvate da su deca posebni ljudi koji umeju da misle, a ne njihove koze i ovce koje oni usmeravaju gde zele.

Sto ce reci da je samo bitan kvalitet odnosa izmedju roditelja i deteta, medjusobno razumevanje i postovanje, a ne to seljacko:"Mora da me slusa i ozeni onu koju ja hocu!:zelenko:"
 
Šta biste uradili kada bi vam kćerka ili sin posle žestoke svađe sa vama promenio/la promenili i uzeli prezime svoje majke?Da li je to odricanje jednog roditelja?

Nista, rekao bih joj/mu neka te onda mama finansira. Ionako smatram da je muskarac vezan u braku da bi bio provajder. Ne vidim neku drugu ulogu, jer vecina muzeva se blati ukoliko ne ispunjava norme. Tako da cero, sinak samo napred, a tata ce sada da ode da hebe komsinicu, i to u dupe, dva puta, a posle ce platu da potrosi na kafanicu, dobru klopu, mjuzu i usteka za solo letovanje negde gde ima dobrih pichoka, mladih...
 
Bolje , da ti ne bruka prezime...

Čije prezime brajko?

- - - - - - - - - -

Nista, rekao bih joj/mu neka te onda mama finansira. Ionako smatram da je muskarac vezan u braku da bi bio provajder. Ne vidim neku drugu ulogu, jer vecina muzeva se blati ukoliko ne ispunjava norme. Tako da cero, sinak samo napred, a tata ce sada da ode da hebe komsinicu, i to u dupe, dva puta, a posle ce platu da potrosi na kafanicu, dobru klopu, mjuzu i usteka za solo letovanje negde gde ima dobrih pichoka, mladih...

A preko oglasa?
 
Šta biste uradili kada bi vam kćerka ili sin posle žestoke svađe sa vama promenio/la promenili i uzeli prezime svoje majke?Da li je to odricanje jednog roditelja?

Zasto bas prezime majke?

Mislim da ne bih uradio nista, vec je zabelezen slucaj u familiji kada je muska glava menjala prezime u vremenu kada je to bio veci sok i udar na tradiciju.
 
Šta biste uradili kada bi vam kćerka ili sin posle žestoke svađe sa vama promenio/la promenili i uzeli prezime svoje majke?Da li je to odricanje jednog roditelja?
Teško pitanje.... Ili je ta devojka mnogooo razmažena i bezobrazna i bezosećajna ili je roditelj napravio neku veliku grešku.
Prvo to treba da se otkrije
 

Back
Top