Vaso Bakočević protiv Stefana Zvijera

Vaso mi je na početku bio okej momak, posle sam vidio da mu je veliki minus jezik, izgleda da je utrenirao dobro taj mišić. Mnogo izleće pred rudu sa nekim izjavama, puva se bezveze i ispada mogu reći glup i smiješan.

Ovaj Stefan izgleda mi da je na mjestu lik, tako da bih volio da dobije borbu.
 
Poslednja izmena:
Sad ima ona fora - Brate to je tresh tolk, to rade namenski , da dizu "hajp", to ti je danasnji sporcki marketing, inace je dusha od coveka. Mozda i jeste tako, ali i ja se slazem sa tobom, ne treba im to, cela ta tresh tolk zajebancija preuzeta od onih smesnih kecera, a da ne pricam kako to deluje vaspitno i kulturoloski na omladinu. Odmah se vidi sutradan na velikom odmoru u svakoj skoli.

Zato volim sto npr u Karateu ima onaj poklon pre borbe i stroga uvazavanja protivnika pre svega pa tek onda borenje, pobede, pojasevi, sampionstva i slicno.....

I one droljetine sto nose brojeve i to bi sve poizbacao iz sporta, jos jedno degradiranje svih visih vrednosti iz sveta borilackih vestina koje bi trebalo da su vrsta umetnosti, umetnosti borenja sa nekim filozofskim vrlinama, mudrosti, a ne da lici na bordel-kafanu gde se pijani gosti pesnice.

U bliskoj buducnosti, bice fora da budes MMA borac a da nemas ni jednu tetovazu, ti ce se smatrati kao "opasni igraci".
 
Poslednja izmena:
Pogledao sam veći dio borbe, po mom mišljenju Stefan je dominirao imao je dobre situacije koje nije baš iskoristio dobro, recimo na 16:00, i na 17:33 se vidi u koliko je boljoj poziciji bio i omlatio malog, posle se okliznuo i pao. Vjerujem da je obespravljen i da je borba mogla da se nastavi, sad mi se još manje sviđa vaske i čitav njegov tim koji se mnogo puva...
 
Pogledao sam veći dio borbe, po mom mišljenju Stefan je dominirao imao je dobre situacije koje nije baš iskoristio dobro, recimo na 16:00, i na 17:33 se vidi u koliko je boljoj poziciji bio i omlatio malog, posle se okliznuo i pao. Vjerujem da je obespravljen i da je borba mogla da se nastavi, sad mi se još manje sviđa vaske i čitav njegov tim koji se mnogo puva...

Borba se i nastavila, opalio ga je 5 sekundi do kraja i to u ruke nije mu nista bilo od udarca, Vaso ne vjerujem da je dobio nikakve poene zato što ga nije on oborio i plus nije krenuo na njega dok je bio dolje. Vaso je lagano dobio ovaj meč zato jer je pobijedio u prve dvije runde..
 
Borba se i nastavila, opalio ga je 5 sekundi do kraja i to u ruke nije mu nista bilo od udarca, Vaso ne vjerujem da je dobio nikakve poene zato što ga nije on oborio i plus nije krenuo na njega dok je bio dolje. Vaso je lagano dobio ovaj meč zato jer je pobijedio u prve dvije runde..

Pobedio jeste ali lako nije. Dobio ga je na čisto iskustvo. Realno ni za ovaj meč se nije kondicioni spremao, taktički jeste ali kondicioni opet jedva.
 

Back
Top