Sta vas najvise nervira???

A tebe, sta tebe nervira?

Serija - panika navika, i Spanske. Nervira me utisak nedelje, ustvari vise me nervira Beckovicka.
Za reklame se obicno kaze da one koje te nerviraju da si njih i zapamtio, a ustvari u tome je i fora.
 
Nerviraju me spanske serije, skoro sve reklame (a, i kako da me ne nervira kad ih ima beskonacno mnogo, beskonacno dugo traju, i beskonacno su neinventivne), a nerviraju me i mnogobrojni voditelji, koji ne samo da nisu skolovani za taj posao, vec nemaju ni najosnovniju kulturu, dikciju, ponasanje i izgled, neophodne za taj posao. Nervira me i kada masa tih voditelja svoje emisije koristi kao sredstvo za eksponiranje,pa ni ne gledas emsisiju, vec (najcesce) NJU-gospodaricu scene...
 
Moram priznati da me ovo uvodjenje TV pretplate opasno nervira. Ne vidim razuman razlog za donosenje takvog zakona, pogotovo ne za trenutno najsiromasniju televiziju u nasem etru. Taj Tijanic je "balvan", neotesanko. Pitam se, zasto bih placao tu pretplatu kada ne gledam tu jadnu nacionalnu televiziju.
Sve me to opasno nervira... ;)
 
Nervira me : ....prepucavanje TV stanica - u fazonu koja je gledanija !? , Pinkov "dnevnik" koji ne gledam , SVE emisije koje palamude o politici i u kojima su gosti politicari , reklame koje se ubacuju u emisije, filmove , ... i traju 20 minuta !!!:shock: ,Snezana Dakic , nase glupe serije, kao i HRVATSKE , voditeljke granda , cigani trubaci , . . . . . spanske serije , glupi crtani filmovi za decu , . . . .
 
Nerviraju me sve domaće serije. Jako me nervira Sanja Marinković u "Magazinu In"-postavlja glupa pitanja koja su na nivou pitanja iz leksikona u osnovnoj školi, a ne retko joj se desi i da pitanjem omalovažava ili uvredi gosta. Osim toga dosta mi je više razglabanja ne temu "kako su danas poremećene vrednosti,da li su nam pevaljke idoli, i naravno omiljena tema-Da li se muškarci plaše uspešnih žena" . :mad:
 

Back
Top