Ljubav na prvi pogled

па наравно...
рецимо ја се у сваку десету девојку заљубим на први поглед...али само на први поглед.
касније долази оно право (ако уопште и дође), јер треба малкице времена за то.
анувау, "љубав је као песма - најлепша је док се ствара..." 8)
 
Mislim da do te ljubavi dolazi onada kada smo razocarani,napusteni i usamljeni.Kada smo naravno spremni za novu ljubav i zaljubimo se uglavnom u fizicki izgled,ne razmisljajuci o tome kakav je neko u celini.Sve je moguce, pa cak i to da se neko na prvi pogled zaljubi i da veza funkcionise,nista nije nemoguce.Ja licno smatram da nije trajna ,vec trenutna i da dovodi do razocarenja kod nekih partnera, kada osobu u koju su se zaljubili ne smatraju onakvom kakvom su je u stvari zeleli.Desava se da tu osobu jos ne upoznamo ali je dovoljan jedan pogled, pa da budemo zaljubleni"do usiju".Mislim, da je to i suvise brz potez koji ne dovodi svakog u srecnu buducnost.Ja u to nisam sigurna.Jos jednom kazem, nista nije iskljucivo pa cak ni to da postoji ljubav na prvi pogled.To je neko moje razmisljanje o tome, sto ne mora naravno svako da podrzava.
Pozdrav!
 
Biser:
Mislim da do te ljubavi dolazi onada kada smo razocarani,napusteni i usamljeni.Kada smo naravno spremni za novu ljubav i zaljubimo se uglavnom u fizicki izgled,ne razmisljajuci o tome kakav je neko u celini.Sve je moguce, pa cak i to da se neko na prvi pogled zaljubi i da veza funkcionise,nista nije nemoguce.Ja licno smatram da nije trajna ,vec trenutna i da dovodi do razocarenja kod nekih partnera, kada osobu u koju su se zaljubili ne smatraju onakvom kakvom su je u stvari zeleli.Desava se da tu osobu jos ne upoznamo ali je dovoljan jedan pogled, pa da budemo zaljubleni"do usiju".Mislim, da je to i suvise brz potez koji ne dovodi svakog u srecnu buducnost.Ja u to nisam sigurna.Jos jednom kazem, nista nije iskljucivo pa cak ni to da postoji ljubav na prvi pogled.To je neko moje razmisljanje o tome, sto ne mora naravno svako da podrzava.
Pozdrav!

чини ми се да причаш мало неповезано, али нема везе...очито је да си се заљубила у неког на први поглед :wink:
 
dadap:
Biser:
Smatram da je to trenutno zaljubljivanje u jednu osobu,prilikom prvog susreta.Medjutim,ne bi se moglo reci da je to u pravom smislu reci ljubav.
Ne bih to nazvala ni zaljubljivanjem. Na prvi pogled to moze biti samo privlacnost.
Slažem se u potpunosti.Ljubav je nešto što dolazi s vremenom ,a ne s jednim pogledom.Čista privlačnost.
 
фигхтер:
Biser:
Mislim da do te ljubavi dolazi onada kada smo razocarani,napusteni i usamljeni.Kada smo naravno spremni za novu ljubav i zaljubimo se uglavnom u fizicki izgled,ne razmisljajuci o tome kakav je neko u celini.Sve je moguce, pa cak i to da se neko na prvi pogled zaljubi i da veza funkcionise,nista nije nemoguce.Ja licno smatram da nije trajna ,vec trenutna i da dovodi do razocarenja kod nekih partnera, kada osobu u koju su se zaljubili ne smatraju onakvom kakvom su je u stvari zeleli.Desava se da tu osobu jos ne upoznamo ali je dovoljan jedan pogled, pa da budemo zaljubleni"do usiju".Mislim, da je to i suvise brz potez koji ne dovodi svakog u srecnu buducnost.Ja u to nisam sigurna.Jos jednom kazem, nista nije iskljucivo pa cak ni to da postoji ljubav na prvi pogled.To je neko moje razmisljanje o tome, sto ne mora naravno svako da podrzava.
Pozdrav!

чини ми се да причаш мало неповезано, али нема везе...очито је да си се заљубила у неког на први поглед :wink:

Pricam nepovezano,moguce,nisam obratila paznju.
Ne kazem da se meni tako nesto nije desilo.Kada sam prvi put upoznala svog supruga,zaljubila sam se kao nikada pre.Bili smo tada samo prijatelji.Bez obzira sto smo uzajamno delili simpatije,medju nama se nista nije desilo.On se vratio u Bec a ja sam ostala u Jugi.Posle nepune dve nedelje, potpuno sam ga zaboravila.Ta moja zaludjenost je kratko trajala i zbog toga mislim,da takve ljubavi ne traju dugo.Igrom slucaja posle dve godine smo se ponovo sreli i ostali zajedno.Mislim,da je to vise sudbina u koju ja verujem a ne zaljubljenost,na prvi pogled.
Moguce da vama ne odgovaraju takve teme za razgovor, posto vidim da se ovde prica,uglavnom o problemima iz privatnog zivota.
 
Biser:
Smatram da je to trenutno zaljubljivanje u jednu osobu,prilikom prvog susreta.Medjutim,ne bi se moglo reci da je to u pravom smislu reci ljubav.
prije nekoliko godina upoznala sam tipa i nešto me pogodilo ravno u srce, u sekundi sam pomislila kako ću biti njegova žena..
nakon tri dana me zaprosio i bez imalo razmišljanja pristala sam, tako je moje djevojačko prezime u roku mjesec dana zamjenjeno novim.
preselili smo se u novi stan, s ljubavlju ga namjestili i sretno u njemu živjeli puuuunaaaaaaaa TRI mjeseca !!!!!
nakon toga počela je nočna mora! shvatio je da je sve ovo nastalo iz lude strasti ali na žalost ničega više, dok je s moje strane živjela prava ljubav!
u vrlo kratkom vremenu pristala sam na rastavu jer sam shvatila da ga nema smisla tjerati na ništa ...
i eto, kao prava filmska diva nakon pet mjeseci ponovo ostajem slobodna !!
užasno me sve to boljelo ali nikada neću požaliti što sam to napravila!!!!
naučila sam puno iz toga iskustva, bez obzira koliko gorko ono bilo!
danas sam ponovo u vezi, ali ovaj put idem/o polako, vrlo polako.
"kada se netko jednom gadnooo opeće, počne puhati i na hladno!!!"
ovo je bilo moje ružno ali poučno iskustvo, ne mora značiti da ljubavi na prvi pogled ne moraju završiti sretno, ali ipak drage moje ne srljajte u nešto trajno bez da upoznate osobu s kojom jeste!!!
 
Ti some koji si postavio ovo pitnje ocigledno, cim si ga postavio je da ne znas nista o pravoj ljubavi.Idi u Kusadasi na letovanje i probaj da uvece udjes u neki disko bar(po mogucstvu caffe bar Authentic)
Mozda se tu i zaljubis na prvi pogled... :P
 
micha:
Ti some koji si postavio ovo pitnje ocigledno, cim si ga postavio je da ne znas nista o pravoj ljubavi.Idi u Kusadasi na letovanje i probaj da uvece udjes u neki disko bar(po mogucstvu caffe bar Authentic)
Mozda se tu i zaljubis na prvi pogled... :P

Slusaj gospodjice-djo,kao prvo nisam musko vec zensko.Mogu se prestaviti kako hocu,kao i ostali ovde,kao i ti micha.Ja jesam dozivela pravu ljubav.Sa svojim dragim sam u braku vec punih 8 godina, imamo dvoje dece i nadam se, da cemo ostariti zajedno.Pravu ljubav treba doziveti,osetiti ne samo znati nesto o njoj.Ocigledno, da tebi taj Bar, nije bio od velike pomoci u pronalazenju ljubavi, kada mozes tek tako nekoga da vredjas.Svako ima pravo na svoje misljenje, pa i ja na moje.Ti se u buduce i dalje pitaj koja od nas, ne zna nista o pravoj ljubavi? Temu sam postavila onako, da bi videla sta drugi o tome misle.A ne zato sto imam neki problem po pitanju. A ti nisi nista posebno o ljubavi napisala, sem sto si mene nazvala Somom.Verovatno ti je ta uzrecica postala navika, kada tepas svom Dragom. Ako ga uopste imas? Onda je pravi srecnik! Naisao je na nekog, ko zna sta je prava ljubav, a ne zna ni osnovna pravila lepog ponasanja.Pitam se kako je to moguce? :roll: :wink:
 

Back
Top