Sudovi

ako zena radi do kasno ili po smenama,a muz dodje ranije s posla,sto da ne,nece mu pasti kruna s glave:roll:
Nije muskarac manji muskarac ako pomaze zeni oko kucnih poslova - vec pravi muskarac
ne kazem da sad on sve treba da radi,ali ako vidi da zena ne moze da stigne ili pak imaju malo dete,naravno da treba da pomogne,pa makar oprao sudove,jaka stvar.
Moj tata pomaze u kucnim poslovima,a videla sam da to rade i muzevi mojih drugarica i svaka im cast.To je pravi muskarac a ne onaj sto samo lezi i cita novine i nece guzicom da makne ceo dan8)
 
PRVO I DRUGO LICE ORDINACIJE:
U dugovoru u ordinaciji sudje pere PRVO LICE ,jer DRUGO LICE ga pere ponovo zato shto PRVO
LICE nije rodjeno za pranje sudja..
 
ugadnubaburastem:
..Ne, naravno - dovoljno je da operu sebi sudove...
Khm, siroti mali mački...
Elem, nikome muškarci ne POMAŽU, osim ako ne prepišu kuću na ženu i ne odsele se. Onda su gosti, pa mogu da pripomognu domaćici.
Pitam se kad će taj termin, već jednom, biti zamenjen :mrgreen:
 
Lexa:
Hah, ne zanosim ja, već tvoj kamion :lol:
Al' sam broj jedan po šuntavilu.


Moj kamion nije nikad zanosio jer njegov vozac je imao mozga i rasporedjivao teret pri utovaru.
Mislim kad bi tebe vozio u njemu da bi mu digla potrosnju a mozda bi cak i prokuvao.
 
Psihologue:
PRVO LICE ORDINACIJE:
PITANJE ZA LEXA:

Otkud Vi znate kako Sinnke izgleda.Ne krije li se tu neshto izmedju?
Dragi dnevniče;

Juče sam videla sinnketa. Nije zadrig'o kako sam ranije mislila. Mhm, baš smo se lepo proveli. Vozio me u svom kamionu i jeli smo ugrejanu slaninu sa krova i pili toplo pivo. Ne znam kako ga je ugrejao na ovoj temperaturi. Biće da mu je kamion vreo kao i on sam. Uh...
Malo zanosi, volan mu klizi na desnu stranu, ali kaže sinnke, bolje na desnu nego na levu.
Onda smo išli u pekaru i tamo smo kupili dva bureka. Sinnke kaže da nikada nije koristio onaj papir od bureka za brisanje dupeta, čak ni kad ga pritera na putu, a nema papira... Jer uvek ima papira.
Istina, kad sam bila u njegovom kamionu, dve rolne su visile umesto jelkice za osveženje, za ne daj Bože...
Dragi dnevniče, ja sad moram da idem da pucam sebi u glavu.
:mrgreen:
 
Lexa nebi tebe pustio u kamion ni za 10 novih kamiona. Ali jelovnik ti nije los. Samo ti mamlaj pivo i postaces pravi sofer a bulju mozes brisati i novinama a probaj enciklopedijom da ti bulja postane pametnija.
 
sinnke:
Sta mislite da li muskarci trebaju zeni prati sodove, da bi ispali kako one kazu pazljivi muzevi?


Pa kad bi samo žena jela, onda je u redu da ih ona samo i pere ... ali, s obzirom da su sudovi tu za opšte dobro porodice i da su lek protiv umiranja od gladi, ne vidim zašto ih i muškarci ne bi prali.
Ko stigne nek pere sudove... to je baš cool.
 
Ne mora nikada da mi pere sudove.

Ali mooooooraaaa da mi kuva...8-)
Zaljubiću se u kuvara i udati se za njega.
To mi je životni trip. :arrow:
 

Back
Top