Može li muško svršiti bez toga da mu se digne?

teodor.francic

Primećen član
Banovan
Poruka
729
Ima li tko sličnih iskustava da je svršio a da mu se penis uopće nije digao, uopće nije bio čvrst i krut?

Ne mislim tu na ono kada u mladosti spavaš pa se probudiš ujutro "mokar". Ne.

Nego na stvarni život, u kojemu možeš svršiti kada hoćeš a da ti se uopće ne digne.

Ja imam takvih iskustava od prije pa me zanima da li još netko ima isto nešto slično.

Pozdrav
 
Mozes da imas orgazam a da ne svrsis to znam....retko jeste ali je moguce....

Svrsavanje, kao termin za ejakulaciju je moguca u semierekciji, jer moze biti vezana za glans, a glans iznutra moze dati toliko podsticaja da se uz volju moze svrsiti a da ne bude full erekcija...isto kao sto se moze odlagati ejakulacija, to je slican mehanizam....voljnog...
Negde sam procitao da moze zaebavanjem prostate da se dovede do osecaja da je pish olaksanje kao i svrsavanje....tj dva kratka pisha mokrace se u subjektu osecaju kao svrsavanje, a delimicno se i javi semena tecnost ....
Ali rekao bih da je to zaebavanje prostate, jer ona i nije bas napravljena da brzo menja otvori zatvori kanale semene i mokracne...Desava se kad je mokracni mehur pun a seksualno uzbudjenje veliko.....
Neki kazu da se kod zena desava cesce...

E sad, ne znam sa masazom prostate s guza da li moze da se izazove ejakulacija, bez erekcije....
Tu je pipavo da ti odgovorim, posto sugerise da pasiv homoseksual partner moze ejakulirati a da nema erekciju...
 
Ima li tko sličnih iskustava da je svršio a da mu se penis uopće nije digao, uopće nije bio čvrst i krut?

Ne mislim tu na ono kada u mladosti spavaš pa se probudiš ujutro "mokar". Ne.

Nego na stvarni život, u kojemu možeš svršiti kada hoćeš a da ti se uopće ne digne.

Ja imam takvih iskustava od prije pa me zanima da li još netko ima isto nešto slično.

Pozdrav

Mozes bez problema.
Iskopas rupu u parku
stavis Zivana u nju
i cekas zemljotres.!!!
 
Mozes da imas orgazam a da ne svrsis to znam....retko jeste ali je moguce....

Svrsavanje, kao termin za ejakulaciju je moguca u semierekciji, jer moze biti vezana za glans, a glans iznutra moze dati toliko podsticaja da se uz volju moze svrsiti a da ne bude full erekcija...isto kao sto se moze odlagati ejakulacija, to je slican mehanizam....voljnog...
Negde sam procitao da moze zaebavanjem prostate da se dovede do osecaja da je pish olaksanje kao i svrsavanje....tj dva kratka pisha mokrace se u subjektu osecaju kao svrsavanje, a delimicno se i javi semena tecnost ....
Ali rekao bih da je to zaebavanje prostate, jer ona i nije bas napravljena da brzo menja otvori zatvori kanale semene i mokracne...Desava se kad je mokracni mehur pun a seksualno uzbudjenje veliko.....
Neki kazu da se kod zena desava cesce...

E sad, ne znam sa masazom prostate s guza da li moze da se izazove ejakulacija, bez erekcije....
Tu je pipavo da ti odgovorim, posto sugerise da pasiv homoseksual partner moze ejakulirati a da nema erekciju...

Može se svršiti i ako se ne digne samo treba stimulirati vrh glavića, nešto slično kao što žene rade sa klirotisom, i orgazam dođe vrlo brzo i intenzivno.

- - - - - - - - - -

Mozes bez problema.
Iskopas rupu u parku
stavis Zivana u nju
i cekas zemljotres.!!!

Haha, od toga sigurno ne bi svršio garant. :)

- - - - - - - - - -

moze , evo ti

kad ti neko odgovori na post

Ja ozbiljno pitam, da li si ikada svršio a da ti se nije dignuo?

Ja sam barem stotinu puta to doživio.

I moram reći da je to nešto novo ali i te kako ugodno, dapače! :super:

- - - - - - - - - -

Svaki muškarac može svršiti a da mu se uopće ne digne, više puta praktično provjereno mnogim eksperimentima. :pivce:
 
Ima li tko sličnih iskustava da je svršio a da mu se penis uopće nije digao, uopće nije bio čvrst i krut?

Ne mislim tu na ono kada u mladosti spavaš pa se probudiš ujutro "mokar". Ne.

Nego na stvarni život, u kojemu možeš svršiti kada hoćeš a da ti se uopće ne digne.

Ja imam takvih iskustava od prije pa me zanima da li još netko ima isto nešto slično.

Pozdrav

Ne moze.

"
Ne mislim tu na ono kada u mladosti spavaš pa se probudiš ujutro "mokar"" Kad spavas uglavnom imas redovno erekcije ali nisi svestan toga. Tako da ti je bio dignut ako si se probudio mokar
 
Ne moze.

"
Ne mislim tu na ono kada u mladosti spavaš pa se probudiš ujutro "mokar"" Kad spavas uglavnom imas redovno erekcije ali nisi svestan toga. Tako da ti je bio dignut ako si se probudio mokar

Možeš svrišiti i da ti se ne digne, ozbiljno.

Ovako, ako nitko ne zna za taj postupak onda ću ga patentirati, jer sam prvi do njega došao.

Ali sačekaću još malo, jer možda ipak ima netko tko to isto zna napraviti kao i ja. :think:
 

Back
Top