Pitanje u vezi youtube-a

lela.jelic

Zainteresovan član
Poruka
189
Drugari, imam jedno pitqanje i molim Vas da mi iskreno kazete... Ja sam u kolicima od rodjenja i mnogo vremena provodim ispred tv-a (pogotovo zimi).... Mnogo volim serije, a norocito onu Bosansku ''Lud, zbunjen, normalan''. oni me zaista od srca nasmeju i ulepsaju mi dan :) E sad, imam jedno pitanje:

Nesto na youtube zezaju sa sa serijom "Lud, zbunjen". Te izbace, te ubace, te postave epizode sa izrezanom slikom.... Smem li ja ubaciti tu seriju sa svojih diskova na svoj youtube kanal?
Znam ubacivati i sve to, samo se plasim neke prijave ne dao Bog ili necega....

Odgovorite molim Vas!
 
Drugari, imam jedno pitqanje i molim Vas da mi iskreno kazete... Ja sam u kolicima od rodjenja i mnogo vremena provodim ispred tv-a (pogotovo zimi).... Mnogo volim serije, a norocito onu Bosansku ''Lud, zbunjen, normalan''. oni me zaista od srca nasmeju i ulepsaju mi dan :) E sad, imam jedno pitanje:

Nesto na youtube zezaju sa sa serijom "Lud, zbunjen". Te izbace, te ubace, te postave epizode sa izrezanom slikom.... Smem li ja ubaciti tu seriju sa svojih diskova na svoj youtube kanal?
Znam ubacivati i sve to, samo se plasim neke prijave ne dao Bog ili necega....

Odgovorite molim Vas!

Не смеш да убациш ништа што има @copyright!
 
Не смеш да убациш ништа што има @copyright!

Da, ali to nisu originali. To su epizode koje sam ja skidala i sebi na diskove narezivala

- - - - - - - - - -

A zbog čega bi to radila? Ako je nekom stalo da te pronađe kao postavljača i traži neku kaznu preko suda, može te naći. Verovatnije je da će vlasnik autorskih prava na tu seriju tražiti od Youtube da je ukloni.

Zato sto mi se gleda bas preko tv-a... Ako je tako, onda bolje da ne diram nista :)
 
Mozes postaviti slobodno, pod uslovom da ne zaradjujes od tog na youtubu?
Ako postavis uvek gledaj copyright da li ima i sta pise u copyrightu, da li podnosilac tuzbe unovcava video snimak ili ne (ako je DA, nemas razloga za brigu) vec ce pisati da se video slobodno moze da pusta i da ne utice na kanal ni nista ali samo da podnosilac tuzbe unovcava video snimak i bla bla bla.

Mada...
Uvek mozes izostaviti youtub i okaciti na neki sajt koji nije striktno vezan za copyright sadrzaj...


evo ti ovde sam ti nasao seriju
https://vk.com/search?c%5Bq%5D=lud%20%20zbunjen%20normalan&c%5Bsection%5D=video
 

Back
Top