Potrebna mi je pomoć oko Counter Strike 1.6 na Windows 10 Professional

Kyuubi

Početnik
Poruka
1
Pozdrav, imam problem sa cs 1.6.
Kada sam dobio novi komp odlučio sam i CS da instaliram, ali jednostavno neće da radi. Ja ga pokrenem, kružić se malo vrti i izbaci me iz igrice, ni Meni neće da se učita.. http://i68.tinypic.com/2vvt3dy.png (kružić se ne vidi, ne znam zašto, nebitno)
Pokretao sam igricu u kompabitilnom modu za sve Windowse, kao administrator, menjao sam svaku rezoluciju na kompjuteru, menjao sam rezoluciju igrice preko Properties - Targer i ništa... Obrisao sam drajvere i ponovo instalirao nove, instalirao sam najnoviji DirectX, Visual C++, Net Framework i dalje ništa. Menjao sam particije, skinuo sam i Telekran CS, on me izbaci, kad ni sekund ne prođe.. Skidao sam 10 različitih CSova i ne pomaže.. Je l' ima neko nešto na umu, pošto želim da probam da pokrenem preko Steama, čim nađem nekog da mi pozajmi Steam ili nešto..
 
Pozdrav, imam problem sa cs 1.6.
Kada sam dobio novi komp odlučio sam i CS da instaliram, ali jednostavno neće da radi. Ja ga pokrenem, kružić se malo vrti i izbaci me iz igrice, ni Meni neće da se učita.. http://i68.tinypic.com/2vvt3dy.png (kružić se ne vidi, ne znam zašto, nebitno)
Pokretao sam igricu u kompabitilnom modu za sve Windowse, kao administrator, menjao sam svaku rezoluciju na kompjuteru, menjao sam rezoluciju igrice preko Properties - Targer i ništa... Obrisao sam drajvere i ponovo instalirao nove, instalirao sam najnoviji DirectX, Visual C++, Net Framework i dalje ništa. Menjao sam particije, skinuo sam i Telekran CS, on me izbaci, kad ni sekund ne prođe.. Skidao sam 10 različitih CSova i ne pomaže.. Je l' ima neko nešto na umu, pošto želim da probam da pokrenem preko Steama, čim nađem nekog da mi pozajmi Steam ili nešto..

To može biti ili do tvog kompa (u smislu nekih drajvera) i do igre (u smislu njene funkcionalnosti).
Ja bih ti savetovao da se maneš problema i lepo predjes na CS:GO.
 
Skidao sam 10 različitih CSova

Kupi na Steam-u CS 1.6

Doduše tamo se samo zove Counter-Strike i dolazi u pakovanju sa CS Zero.

Daleko, daleko je bolji od svih piratskih verzija, a kada imaš Steam nalog ukoliko te banuju sa nekog servera je ogroman plus imati steam. screenshots se lako uzimaju na F12, a imaš i cloud sistem za nalog.

Nađi dobar miš sa 400-800 DPI/CPI sredi sens da bude što manji da možeš precizno da pucaš HS, a što veći da možeš lakše da se krećeš.

Koliko puta sam samo išao na neke servere i imao više beneficija zbog Steam-a, manje koštao VIP, manje čekanja, više golda na nekim serverima i t d...

Osim ako nisi camper sa AWP u kom slučaju ti neće pomoći ni Bog. :mrgreen: Aj poz
 

Back
Top