Univerzitet Metropolitan(FIT i SI) misljenja?

crash019

Početnik
Poruka
2
Zavrsavam cetvrtu godinu smera elektrotehnicar informacionih tehnologija u tehnickoj skoli i predamnom je teska odluka, a to je koji fax upisati. Trenutno se razmisljam izmedju FTN-a i Metrpolitana (informacione tehnologije ili softversko inzenjerstvo). Trenutno preovladava Metrpolitan zato sto koliko se meni cini vise se rade prakticne stvari i programski jezici konkretno dok koliko sam gledao na drzavnim ima vise elektronike, fizike koja meni bas i ne ide od ruke. Nalazio sam razna misljenja na internetu ali to je sve staro po 3-4 godine, pa me zanima neko misljenje sada posle 4 godina. Znam za price kao privatni fakultet se manje ceni od drzavnog, ali ja gledam na znanje u praksi pre svega. Imao sam priliku da pricam sa jednim izuzetno dobrim programerom koji studira na metropolitanu a vec radi za neku inostranu firmu, on mi je i preporucio ovaj fakultet. Pa ako moze neko ko ima iskustva u vezi Metrpolitana ili nekog drzavnog da mi da predlog sta raditi. Hvala unapred.​
 
Privatni se ne cene kod nas, u inostranstvu ih zabole djoka..
ALI posto planiras informatiku, potpuno ti je svejedno da li upisujes privatni ili drzavni... Skoro niko te nece pitati sta si zavrsio vec sta znas da radis. Tako ako zavrsis neki drzavni a ne znas skriptu da napises gore ces proci nego neki privatni sa kojeg ces poneti znanje razlicitih prog. jezika
 

Back
Top