Масони се спремају да доведу АНТИХРИСТА на чело светске владе

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eto sta se desi kada covek pretera vikendom... I ponedeljkom ima tripove...

Ја сам мислио да је само Мирољуб Петровић ватрени обожавалац Јевреја, али видим да таквих има пуно на овом форуму.
 
Америчке банке и концерни почели су планирање потпуног обухватања људства путем невидљивог идентификационог система, још 1980 године. Предвиђено је да се после успешног тестирања , у овај систем одмах прикључе и државе чланице ЕУ. С намером да се оствари безготовински систем преноса новца, сви грађани ће законски бити принуђени да носе ласерски знак на ЧЕЛУ или на РУЦИ. Предвиђених 18, тетовираних бројева-ознака, садрже све животне важне податке. Овај план је откривен након што су различите банке у Америци, непажњом још 1980 године ставиле у промет нове формуларе. Бројеви-ознаке почињу међународним КОДОМ-бројем 666.
 
Poslednja izmena:
Новчани оптицај у Америци предвиђено је да се замени компјутерским системом. Затим да се сви људи идентификују помоћу инфра-црвеног испитивача. 18 знакова треба невидљиво утиснути на ЧЕЛО или на РУКУ. Прве три ознаке - 666 представљају међународни код(ознаку), следећа три ознаку земље, чији је неко држављанин, а затим следи локални КОД-ознака. Преостале ознаке садрже личне податке, као и број социјалног осигурања.
 
Ако је Антихрист већ рођен педесетих година прошлог века, онда сада већ има преко шездесет, и било би му време док је још виталан да се прогласи за светског владара, тако да можемо да га очекујемо ускоро.
 
Масони се спремају да цео свет ставе под владавину Уједињених Нација под вођством једног човека - Антихриста , кога ће они ставити на место председника УН (за сада је највиши положај у УН је место генералног секретара). Масони ће изазвати велику економску кризу. У тој кризи срушиће се вредност свих водећих светских валута и цео економски и финансијски систем ће се срушити. То ће за последицу имати разарање привреда свих држава, јер је новац за привреду исто што и крв за човека. То ће створити невиђени хаос. Из тог хаоса изрониће Антихрист да спасе свет. Отац Тадеј наводи цитат о завери из Апокалипсе Св.Јована, и каже да је већ створен џиновски компјутер(на неколико спратова) у Белгији - зове се Звер. Његова моћ је огромна. То је једна од Звери из Апокалипсе. Исти такав компјутер постоји и у Америци. Печаћење ће се вршити невидљивим ласерским зрацима.

pa, vec je izabran sekretar nema neka tri meseca, onaj portugalac je postao sekretar UN. tvrdis da je on licno glavom i bradom antihrist?
 
Ако је Антихрист већ рођен педесетих година прошлог века, онда сада већ има преко шездесет, и било би му време док је још виталан да се прогласи за светског владара, тако да можемо да га очекујемо ускоро.

Skupili se mi na Dunavu,pecaljke zabačene i ni da pipne...Kad evo ti njega.
-Peca li šta?
Pogledali ga mi krajem oka,meni onaj švedski za filetiranje u rukama , deljo vrbov štap,a Cigo promrsi:
-Ajd sevni!
On da nešto izmajmuniše? Bogami ,nama pecarošima neće!
 
Још 1962 године председник и творац Израела Бен Гурион званично је објавио да се родио "Машијах" (месија) кога чека "цело човечанство." Приликом јудејског обрезања дали су му име "Емануил", а рођени отац га је назвао "Мелехом" (царем сионске крви). По пророчанствима тај "Емануил" или "Мелех" сјединиће цело човечанство у једну религију... Ко не прими његову религију биће уништен. Јасно је да ће та "религија" бити без Господа Исуса Христа и они који остану верни Христу, биће осуђени на уништење. Тај лажни месија ће очито своју делатност почети од међународне организације Уједињених нација у Њујорку.
mislu ево кад је рођен.
 
U ovoj zemlji ljudi vec 25 godina zavide mrtvima. Bolje da razmisljas o tome sta danas mozes da ucinis da ti bude bolje nego da gledas u prorocanstva i siris paniku.

Размишљам ја и о томе. Али постоје неке ствари који се дешавају на вишем глобалном нивоу и које утичу на наше животе. И они Срби који су страдали у Јасеновцу су живели обичним животима и радили свакодневно да им буде боље, али онда дођеше Усташе и одведоше их у фабрику смтри.
 
mislu ево кад је рођен.
Ако је Владика Николај рекао да је Антихрист рођен у Јерусалиму и да живи у Америци, онда је морао бити рођен пре 1956, а не 1962.

- - - - - - - - - -

И кога још брига за јеврејски Храм у Јерусалиму, какве то има везе са остатком света, то се тиче само Јевреја. Ми имамо своју Цркву и свог Патријарха. Битно је да не уведемо електронски систем плаћања.
 
Ако је Владика Николај рекао да је Антихрист рођен у Јерусалиму и да живи у Америци, онда је морао бити рођен пре 1956, а не 1962.

- - - - - - - - - -

И кога још брига за јеврејски Храм у Јерусалиму, какве то има везе са остатком света, то се тиче само Јевреја. Ми имамо своју Цркву и свог Патријарха. Битно је да не уведемо електронски систем плаћања.

Немој да си смешан. Бог вам је исти као и господари, Бог вам је Јахве. а господари су вам јевреји.
 
Масони се спремају да цео свет ставе под владавину Уједињених Нација под вођством једног човека - Антихриста , кога ће они ставити на место председника УН (за сада је највиши положај у УН је место генералног секретара). Масони ће изазвати велику економску кризу. У тој кризи срушиће се вредност свих водећих светских валута и цео економски и финансијски систем ће се срушити. То ће за последицу имати разарање привреда свих држава, јер је новац за привреду исто што и крв за човека. То ће створити невиђени хаос. Из тог хаоса изрониће Антихрист да спасе свет. Отац Тадеј наводи цитат о завери из Апокалипсе Св.Јована, и каже да је већ створен џиновски компјутер(на неколико спратова) у Белгији - зове се Звер. Његова моћ је огромна. То је једна од Звери из Апокалипсе. Исти такав компјутер постоји и у Америци. Печаћење ће се вршити невидљивим ласерским зрацима.

Kada dostavis odakle si skinuo ove tvrdnje i ukoliko link bude validan tema ce biti otkljucana.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top