Od devojčurka do kučke

Muškarci su stvorili prostituciju. Bestidno.

Hajde da se kladimo da bi prve ustale zene da brane prostituciju kad bi je ja htio ukinuti. Novac znaci slobodu i nezavisnost za zene. Nije mali broj njih kojima novac nije ni potreban, nego zaradjuju od prostitucije usputno. Vecina njih zeli da spoji "korisno sa zadovoljstvom", dakle, ako je neko bestidan onda oni koji hodaju polugoli.

- - - - - - - - - -

Samo jako jadna bica, robovi, mogu da uzivaju od placenog seksa.
 
Najbolja fora je igranje na 5 frontova, pa koji upali, ili koji se izrodi u nesto.. Nema veze to sta je ko rekao ili smatrao nekada, nego se samo nepotrebno u nekom trenutku vremena skloni, a nastavi se put sa osobom o kojoj su najgore bljuvotine nedavno recene svima drugima. Kao da kazes jedan dan da je osoba X najgore djubre na svetu, a sutra se (uz pretnju) cudis ko je to rekao.
 
nisam bio siguran da li naziv "kučka" 100% odgovara ali jbg brži jezik od pameti

pričao sam sa rođakom koja je povezana sa porodicom te jedne devojke, aliiii... sve ok, ma ne smeš ništa ni reći, a u ***** kim žon un je faca i ima 2,05
naletim na njenog oca bio neko vreme dok sa njim dok nije nešto odradio, pitao onako kako ona, šta radi,sve super, al heftalice su više kul za spiku
za jedan vikend sam je video kako posle splava odlazi zajedno sa tim likom sa kojim je prvo krenula, išli su ka njegovom stanu, al nem pojma posle i auto je dovoljan može da posluži ko garsonjera
posle sam bio sa drugom, on se uvatio pričati o meni, poslao joj je poruku da se mane tog likai tog splava, al nije ništa odgovorila, malo se znaju, ali je on poznat i legendai i malo mi je čudno što i pišem sve

mislim da takve devojke i nemaju neki izbor ovde, jer ako i ima dobrih momaka koje to zanima su već dovoljno upregnuti egzistencijalnim problemima i u tome im prolaze godine i ako imaju curu/ženu koja je prevagnula na taj put, isto kad su mlade hormoni im prorade naići će na likove koji će ih iskoristiti isključivo za sex i neku drugu ljubav neće ni poverovati, samo kako one kao onakve kreacije ostaše na tome nzm, za stariju nisam nešto našao inspiracije da se setim.
osećam da sam dao inspiracije za osude, da sam ameba i gej, to je malo čudno, danas da ubijen može pričati morao bi da se brani "pa ne bre ljudei ja sam ubijen ej", no valjda i sam takav postanem bezemotivan već jesam i iskazivanja onih na prvu loptu
 
Hajde da se kladimo da bi prve ustale zene da brane prostituciju kad bi je ja htio ukinuti. Novac znaci slobodu i nezavisnost za zene. Nije mali broj njih kojima novac nije ni potreban, nego zaradjuju od prostitucije usputno. Vecina njih zeli da spoji "korisno sa zadovoljstvom", dakle, ako je neko bestidan onda oni koji hodaju polugoli.

- - - - - - - - - -

Samo jako jadna bica, robovi, mogu da uzivaju od placenog seksa.

Kurwe i njihove musterije.
 
Врло занимљива тема
Секс посматрам као неку робу коју жена поседује и која има одређену употребну вредност за мушкарца, и мушкарац за секс жени даје нешто што има употребну вредност за њу на пример новац, провод, можда и запослење (одриче се ефикасијег радника због онога са којим би могао да има секс) итд.
Овде уопште није ствар у немању "памети", "духа" или чега већ једноставно ово је обичан промет робе где неко поседује једну робу, неко другу и долази до размене.
Једина ствар је то што ово крши друштвене моралне вредности које су се развиле под разним историјским околностима, укључујући религију патријархално друштво итд.
 
Prostitucija privlači ženu i nema te koja nije maštala i čak sanjala da se kreše s mnogima za pare...
Ovde o tome raspravljaju muški i to ,dobar deo,mizigonci (ženomrzitelji iz raznih razloda),tako da je ova
rasprava deplasirana i ne odgovara na pitanje kako se ta devojka "bacila u taj sevdah"...:hahaha:
Treba se,antropološki ,vratiti na pećinsku zajednicu!
Žena je tada bila čuvarica vatre i dece,a muški lovci i borci!
Da li je žena dobijala deo lovine ili plena?
Jeste,ali najčešće se morala ulagivati i ne retko pribegavati seksu da omekne tvrdo hantersko srce variorsa!
A brak je postao institucija tek u civilizaciji i to za plemstvo,dak su ti pećinci bili promiskuitetni! A deca čopor o kom se brinule
žene,a i muškarci ,uglavnom o uvežbavanju muške dece...
Tako da je prostitucija danas ,uglavnom primitivno vraćanje sopstvenim korenima-arhetipskom ponašanju žene!
Žene koje krenu u prostituciju dožive oslobađanje od licemernih društvenih obrazaca i nekovrsnu katarzu jednostavne
"prosvetljenosti"!:lol:
Znam šta pišem-žene su meni otvorena knjiga koju ,na žalost,kratak mi život da je pročitam celu...A brate slatki-i uživam u njoj,
msm čitajući...:rumenko:
 
Za drakceta je i hodanje na dvije noge licemjerje, a o visim kulturnim stepenima da i ne govorimo. No, imaju moderni dzukci i svoje "prosvijetljene" lazne teorije. Vidi se ko pripada narodu sposobnom za kulturu, a ko nesposobnom...

"Kulturno obogacenje kroz mijesanje" - diversity.

ClCZAJpUYAA40ar.jpg
 
Bio ja danas na Rakovcu na Fruškoj na kafi i ostalom i na terasi gledamo kako u susednu kuću stižu mladih
sedam osam muških i toliko ženskih.Cika ,vika,muzika i uglavnom ženskice podcikuju ko da ih štipkaju.Kad
odjednom sve utihlo i samo mjuz i to nešto tiše...
-Ne čuje se više cika,kaže supruga drugara..
-Smirile se, kažem ja uz kez...
-Nabili ih Turci na kolac,eksplicitno će gariša...
-Pa,idem ja da vam ne smetam...Ustao ja da krenem...
-Ma kakvi,upotrebio je svoj kolac za ogradu,kaže garišina supruga...:hahaha:
 
Bio ja danas na Rakovcu na Fruškoj na kafi i ostalom i na terasi gledamo kako u susednu kuću stižu mladih
sedam osam muških i toliko ženskih.Cika ,vika,muzika i uglavnom ženskice podcikuju ko da ih štipkaju.Kad
odjednom sve utihlo i samo mjuz i to nešto tiše...
-Ne čuje se više cika,kaže supruga drugara..
-Smirile se, kažem ja uz kez...
-Nabili ih Turci na kolac,eksplicitno će gariša...
-Pa,idem ja da vam ne smetam...Ustao ja da krenem...
-Ma kakvi,upotrebio je svoj kolac za ogradu,kaže garišina supruga...:hahaha:

:confused:
 

Back
Top