Zašto su Predsednicki izbori raspisani TACNO NA GODISNJICU UBISTVA U BORČI ?! ?! ?!

Ovo ubistvo je ubistvo sa puno mrznje do pokojnice....kad nekoga tako besumučno izudaras necim po glavi do te mere da taj umre je bolesno-psihoporemeceno-ljubomorno ubistvo.
Ona jeste nestala 2.4 2016 oko 16 sati apitanje je kada je ubijena.Mislim da je ta ekipa ubistvo odradila do 20 sati 2.4 2016.I kada su je ubili onda je zoran prijavio policiji i njen nestanak.
Mislim da je telo ubijene doneseno u autu na nasip i izbačeno u onaj potok.E sad kako su prošli pored policije da ih niko nije video sa autom govori u prilog da su imali pomoč i u policiji.
Ili u taj momenat nije bilo pasa i policije oko tog potoka.
 
Ovo ubistvo je ubistvo sa puno mrznje do pokojnice....kad nekoga tako besumučno izudaras necim po glavi do te mere da taj umre je bolesno-psihoporemeceno-ljubomorno ubistvo.
Ona jeste nestala 2.4 2016 oko 16 sati apitanje je kada je ubijena.Mislim da je ta ekipa ubistvo odradila do 20 sati 2.4 2016.I kada su je ubili onda je zoran prijavio policiji i njen nestanak.
Mislim da je telo ubijene doneseno u autu na nasip i izbačeno u onaj potok.E sad kako su prošli pored policije da ih niko nije video sa autom govori u prilog da su imali pomoč i u policiji.
Ili u taj momenat nije bilo pasa i policije oko tog potoka.


Ako je telo doneseno kao sto se sumnja sa druge strane kanala preko one njive, onda psi tragaci su slabo sta mogli nanjusiti bilo kakve tragove PREKO VODE
Bar iz filmova znas kad robijaši kad beze da obicno gledaju da predju vodu, kako psi i potera ne bi nanjusili trag...

Inace i ja sumnjam da je prvo oteta i negde odvedena, a potom ritualno ubijena u noci sa 2. na 3. April. a da je pred zoru telo dovezeno verovatno.
I da....sigurno da su neke sluzbe ili delovi policije pruzili logistiku kako bi to moglo biti izvedeno.
A kome su pruzili logistiku...to ostaje pitanje...


...
 
2_Pro_test.jpg


Olympicher Fackellauf, the live mascot is named Thunder. The original gray Arabian stallion died in April 2009
 

Back
Top