Kako Srbija stoji sa vojskom ?

Poruka
21.521
Kada se uporedimo sa Madjarskom , Rumunijom , Bugarskom , Makedonijom , Albanijom , Crnom Gorom , Bosnom i Hrvatskom pa ajde ako hocete i sa Slovenijom i Grckom kako stojimo naspram svih njih sto se tice naoruzanja ? To me bas interesuje .

Slusao sam od Lazanskog da mi sada sa ovih 6 migova sto stizu iz Rusije imamo vise aviona i od Madjarske i od Rumunije i od Bugarske ali sam zato cuo da Bugari imaju s 300 ? ?

Koliko ste informisani o ovoj temi ? Ko od komsija ima cega vise od nas a cega manje ? Znaci tu mislim na avione , na PVO , na helikoptere , na tenkove , na borbena vozila ( i na tockase i na gusenicare ) , na artiljeriju , na bacace raketa .
 
Lazanski kaze da mi sada trenutno dok ne stignu ovih 6 migova iz Rusije imamo samo 4 aviona i to jedan od ta cetri nije jos osposobljen . E sad mi nije jasno nesto , tu mi se neke stvari ne uklapaju . I sam Lazanski kaze da mi na papiru imamo mnogo vise aviona . Sta je sa migovima 21 ? Sta je sa ovim orlovima j 22 i sa galebovima ? Zar oni ne mogu da se koriste kao borbeni avioni odnosno lovci ??

- - - - - - - - - -

Zasto se racuna samo mig 29 , ? Sta je sa migom 21 , sa orlovima , sa galebovima , super galebovima ?????
 
Lazanski kaze da mi sada trenutno dok ne stignu ovih 6 migova iz Rusije imamo samo 4 aviona i to jedan od ta cetri nije jos osposobljen . E sad mi nije jasno nesto , tu mi se neke stvari ne uklapaju . I sam Lazanski kaze da mi na papiru imamo mnogo vise aviona . Sta je sa migovima 21 ? Sta je sa ovim orlovima j 22 i sa galebovima ? Zar oni ne mogu da se koriste kao borbeni avioni odnosno lovci ??

- - - - - - - - - -

Zasto se racuna samo mig 29 , ? Sta je sa migom 21 , sa orlovima , sa galebovima , super galebovima ?????



Истекли им ресурси па нису више за летење,могу у музеј...Не знам ни шта ће нам МИГ 29,па он изнад Србије не може ''дати гас'' нигде јер одмах излази из нашег ваздушног простора.

И кад су куповани деведесетих година прошлог века била је то будалаштина и бачене паре,боље да је купљен неки напреднији ПВО систем...

Иначе већина земаља које си набројао су биље БОЉЕ НАОРУЖАНЕ и пре тридесет година...сфрј је рецимо у свему заостајала за Бугарском и то дебело....
 
Истекли им ресурси па нису више за летење,могу у музеј...Не знам ни шта ће нам МИГ 29,па он изнад Србије не може ''дати гас'' нигде јер одмах излази из нашег ваздушног простора.

И кад су куповани деведесетих година прошлог века била је то будалаштина и бачене паре,боље да је купљен неки напреднији ПВО систем...

Иначе већина земаља које си набројао су биље БОЉЕ НАОРУЖАНЕ и пре тридесет година...сфрј је рецимо у свему заостајала за Бугарском и то дебело....

Kako zaostajali za Bugarskom ? A one price o tri hiljade tenkova ? Cetvrta najjaca vojna sila u Evropi ? Itd . .

A kako danas stojimo na primer naspram Bugarske , Madjarske , Rumunije . . Lazanski kaze da sa ovim novim migovima imamo vise aviona od svih njih . I da li je istina da Bugari imaju s 300 ??? I da li je tacno da smo slabi sto se tice haubica , artiljerije i oklopnih vozila ??? Da smo po tom pitanju tu negde sa Hrvatima cak mozda i malo slabiji od njih ? Jel to istina ? I kako stoje Madjari , Rumuni , Bugari i Grci sa artiljerijom , haubicama i oklopnim vozilima pa i tenkovima ? Jel su bolji ili gori od nas ???
 
.

Slusao sam od Lazanskog da mi sada sa ovih 6 migova sto stizu iz Rusije imamo vise aviona i od Madjarske i od Rumunije i od Bugarske ali sam zato cuo da Bugari imaju s 300 ? ?.
Паметни људи су већ све објаснили..

Goran 04. март 2017.
Da Srbija ima vlast i službu ovaj sistem x2 ili 3 bi već bio u operativnom dejstvu nad našim nebom. Nažalost mi imamo strane namesnike i poslušnike kojima su usta puna hvale i slave a hijene nas čerupaju kako se sete...


ranko75 04. март 2017.
Mi se zaduzili za vreme ove vlasti za 9 milijardi eura a S300 nismo kupili. Nama bi rusi prodali za 400 miliona,a 3-4 sistema bi bilo dovoljno da pokriju Srbiju.Drugi nacin je da otvore baze i doterali bi besplatno.Posto smo mi neutralni a ameri otvorili na Kosovu bazu,onda bi mi trebali da otvorimo rusku da bi bili neutralni. Taman 3 manje ukupno po velicini kao Bondstil i besplatno bi dobili sve S300 koje trebamo i bili bi neutralni,a ovako nismo neutralni jer je otvorena americka a ruske nema
 

Back
Top