foto robot idealnog muskarca
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: foto robot idealnog muskarca

Početnik
    Učlanjen
    21.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano foto robot idealnog muskarca

Hajde da se malo zabavimo...
    Hajde devojke da pokusamo da definisemo kako izgleda (visina, tezina, boja kose, ociju, mere,gradja), kako se ponasa,koji je tip licnosti (ekstravert, intravert),o cemu najradje prica, koje poze u sexu preferira, cime se bavi, sa kim se druzi, sta slusa, gde mu zive roditelji(koliko daleko), sta ima (ovde se ne misli samo na eventualne nekretnine i automobile, nego i na zivotinje, cvece, bicikl, teniski reket, skije...),koliko je emotivan, koliko sposoban, koliko povredljiv, koliko place(ili ne), da li bi smeo pred vama da prdi idealan muskarac.

anakin
    Guest

Podrazumevano Re: foto robot idealnog muskarca

da...i onda ce idealne muskarce prodavati u kesicama....instant muskarac...malo ovog, malo onog, naravno tacno izmerenog u milimetar, kvadraturu i dubinu dzepa....razmutis ga u lavoru i budes srecna...

Divni novi svet...

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

[font=Courier New]Imali smo moj drugar i ja projekat "Prepakivanje". Super koncept, na kraju sve stane u jednu malu providnu najlon kesicu...[/font]
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

[font=Comic Sans MS]I svi sa istovetnim muškarcima:shock: Ma, da, kao da svi imaju isti ukus; ne možeš ni iz šale tako nešto napraviti:razz: [/font]

Domaćin LePiaf (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

Citat Original postavio Rospija
    Hajde devojke da pokusamo da definisemo kako izgleda (visina, tezina, boja kose, ociju, mere,gradja), kako se ponasa,koji je tip licnosti (ekstravert, intravert),o cemu najradje prica, koje poze u sexu preferira, cime se bavi, sa kim se druzi, sta slusa, gde mu zive roditelji(koliko daleko), sta ima (ovde se ne misli samo na eventualne nekretnine i automobile, nego i na zivotinje, cvece, bicikl, teniski reket, skije...),koliko je emotivan, koliko sposoban, koliko povredljiv, koliko place(ili ne), da li bi smeo pred vama da prdi idealan muskarac.
    Najbolje bi bilo da ponekad ima plave ochi, ponekad crne, mozda i smedje... kosa da mu nekad bude kratka a nekad dugachka... plava a po potrebi i crna... nekad je extrovertan a nekad introvertan (i to uvek kad treba)... pricha o svemu osim kad treba da cuti... emotivan je kad zatreba... sposoban uvek... zaplache tu i tamo (onako, malo samo oslinavi, nishta preterano)... prdi u sebi... ima svashta od materijalnih dobara...

A njegova zena drzi ruku na tom prekidachu.

Jesam li pogodio?

Domaćin Nesi (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

Citat Original postavio Rospija
    Aj da vidimo...masto moja ..."idealno"...Visok 190-195, kosa prosedo crna, jako kratka 1-2cm, oci plavo-sive (ne one manekenski, bebi plave, bledunjave), ili markantno crne, skladno gradnjen ni predebeo ni premrsav, sportski tip, ne napadan, siguran u sebe, opusten, ne uklapa se u masu, sam postavlja granice, prica o svemu o cemu mu se prica, ne "preferira poze" u seksu, nije pozer ni u cemu, preferira mene-pa gde stignemo, potpuno bez klisea, da zna da me odvede tamo gde se nikad nisam nadala da cemo stici, i da zna da probudi ono sto nisam znala da imam u sebi (tesko ), bavi se onim u cemu uziva i u cemu je uspesan (sta god to bilo), sa kim se druzi...cak ni kad se potrudim ne mogu da smislim zasto bi mi to uopste bilo bitno, muzika...da nije "ogranicen" i da zna da uziva u razlicitim "zanrovima", najbolje da mu roditelji uopste ne zive ili da su bar na drugom kontinentu...ma totalno nebitno, posto je on kao idealan, potpuno samostalan i ne dozvoljava da mu se iko mesa u zivot vise nego sto je to pozeljno, dakle onoliko daleko koliko meni ne bi smetalo i koliko bi njemu prijalo, da ima sve sto pozeli i da moze meni da obezbedi ono sto ja pozelim (ako kojim slucajem ja ne mogu sama da obezbedim to isto) i da uziva u tome, vrlo emotivan, vrlo, vrlo emotivan (ne placljiv, nego zestok u svemu sa prefinjenim spektrom emocija, finih tananih nijansi od prefinjene zelje da me ubije do osecaja da me voli koliko i sebe), naravno nesposoban...mislim stvarno :?, (do duse mozda ima onih sa materinskim instinktom, koje bi da se staraju o svom jadnom, malom idealnom...ja definitivno ne spadam u te), ne povredljiv bez stvarnog povoda, zaplace retko, skoro nikad, ali kad zaplace to su situacije od kojih se i kamen topi, a sto se prdnjave tice...ako moze da otprdi Betovenovu simfoniju...
    DakleM idealan mora da bude prvo zadovoljan sobom, da se dobro oseca u svojoj kozi, da bude celina sam za sebe, a onda i zajedno da cinimo celinu, bez potrebe da se medjusobno prekrajamo...i naravno da ga ja obozavam iz dana u dan, uvek (inace ne bi bio idealan ) ...

I onda kad takav neki naidje ja kazem: Gle ovaj je isti ko onaj sto sam ga ja zamislila - tu definitivno nesto nije u redu i okrenem glavu nekom plavusanu sa pojasom za spasavanje koji slusa iskljucivo narodnjake...
    Il naidje neko ko nije ni nalik icemu o cemu sam pisala, al me prodju zmarci kad ga vidim i onda ja zaboravim sve sto sam do tad mislila i pocenem da pisem o novom "idealnom"...ako ne zaboravim i da pisem

Eto ti elaborat...ma sve su to gluposti...ne postoji idealno...i ono sto je "idealno" me nikad nije privlacilo...kad se desi, jednostavno se desi, pa makar on imao jedno oko kao Kiklop...
    Poslednji put ažurirao/la Nesi : 21.11.2005. u 22:44 Razlog: Sad se masta otrgla kontroli :lol:
    Ispod Mire sto djavola vire,
    ispod Nesi...i djavo je digo ruke :-)

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

mrzi me da kucam pola sata - u kratko - visok, crn, zgodan, jak, markantan, dominantan, sarmantan jednom reci prava muskarcina 8)
    I love the Devil in me...

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1071

Podrazumevano PRAVA MUSKARCINA

To su dve reci, sisolika 8-)
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano Re: PRAVA MUSKARCINA

Citat Original postavio kojote
    To su dve reci, sisolika 8-)
    ok, gresna sam, priznajem 8)

Iskusan esperanca137 (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    109

Talking Re: foto robot idealnog muskarca

visok,krupan,crnokos,plavook i mora da ima dusu
    "život je more,
    pučina crna,
    po kojoj tonu mnogi što brode,
    nije mi srce plašljiva srna,
    ja se ne bojim velike vode......"

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1071

Podrazumevano Re: PRAVA MUŠ KARČINA :)

Citat Original postavio blondi
    mrzi me da kucam pola sata - u kratko - visok, crn, zgodan, jak, markantan, dominantan, sarmantan jednom reci prava muskarcina 8)
    ok, taj sam, priznajem 8-)
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1071

Wink DUŠA NA KILO

Citat Original postavio esperanca137
    visok,sitan,plavokos,razrook i mora da ima dusu
    Zahtev umne učiteljice :wink:

Iskusan esperanca137 (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    109

Talking Re: DUŠA NA KILO

Zahtev umne učiteljice :wink:
    "život je more,
    pučina crna,
    po kojoj tonu mnogi što brode,
    nije mi srce plašljiva srna,
    ja se ne bojim velike vode......"

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

ok, taj sam, priznajem 8-)
    dobra roba se sama fali

iluzionista
    Guest

Crni, tamnoputi... Hm...

To me podseti na ono svetsko genetičko istraživanje po kome Srbi u genima kriju nekih 40-tak posto turskih gena. Sad su mi jasnije neke stvari. :rolleyes:

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hmm, ako bi se zene iskreno izjasnjavale, mozda bi se i mogli izvuci neki opsti zakljucci...

Poznat intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

Ne mogu da skontam da je za sve žene (pa i ženice od 1,60) idealan muškarac 1,95...

Elita
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio intra
    Ne mogu da skontam da je za sve žene (pa i ženice od 1,60) idealan muškarac 1,95...
    ......Interesantan fenomen, zaista - bas kao sto je i 'svim' muskarcima, pa i onima koji vagu opterete sa 120kg idealna zena proporcija 90-60-90......Ta, uozbiljite se, kako bismo bitisali bez stereotipa...?...

Zainteresovan član Sandy_BG (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Thumbs up Re: foto robot idealnog muskarca

Citat Original postavio ugadnubaburastem
    ......Interesantan fenomen, zaista - bas kao sto je i 'svim' muskarcima, pa i onima koji vagu opterete sa 120kg idealna zena proporcija 90-60-90......Ta, uozbiljite se, kako bismo bitisali bez stereotipa...?...
    hahaha

Moj ideal, visok oko 180cm, noge fudbalerske, vretenasto telo, misicavo, izdefinisano a ne masivno, crn, lep ten, jaka brada, ne preterano maljav ali ne i cosav, prava muska faca a ne bebasta...to samo fizicki, a psihicki...sportski tip, miran, smeker ali ne pickopacenik, ma ne treba da bude nista posebno, samo da bude normalan i da zna da voli na nacin koji meni odgovara.
    Avanti Rubia!

iluzionista
    Guest

Pre bih rekao da to zene favorizuju kao "idealne mere", a ne muskarci.. Kod muskaraca su mere uglavnom odokativne i retko znaju bas u ciframa. Osim toga, ima dosta muskaraca koji vole "da ljulja, umesto da zulja"... Najbolji primer ti je Seka Aleksic, recimo... Ja ne znam nijednog koji nju ne bi povalio ako bi mu se pruzila prilika.

Ako smo vec kod sterotipa (kod muskaraca), bolji primer je: muskarci vise vole plavuse. Nego to sa merama...

Poznat intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

taj su nam etalon s***** ovi doktori sas silikon

pa ja se tu itamo uklapam u ovaj vas foto robot , rak u horoskopu[/email]
    Poslednji put ažurirao/la Gost118 : 01.12.2005. u 11:12

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Moj idealan muškarac .....

Psihički:
    Nasmejan ... vedar .. duhovit ... šarmantan ... dobar .... inteligentan ... obrazovan .... svestran ..... porodičan ... prefinjen .... muzikalan (npr. da svira gitaru)

Fizički:
    Visok 180-185 ... malo krupniji (široka ramena npr.)
    Kosa plava ... oči svetle .... pravilan nos ... puna usta .... ravni i beli zubi.
    Ruke kao kod slikara (dugi prsti i lepa šaka).
    Duge noge.
    Ne sme da bude maljav nikako .....

Horoskopski bi trebao da bude neki vatreni ili vazdušni znak ... po mojoj hor.kombinaciji, najviše bi mi odgovarao Lav/Strelac.

CaLiMeRo
    Guest

Talking APATIČNI BRBLJIVCI NE

NE SME, ALI NE SME da bude lik koji po vasceli dan razglaba o politici, ostalim svetskim temama i svim onim stvarima na koje svojim aktivnim životom u stvari ne utiče, a tamo gde treba da radi, kreira i odlučuje da bude malecni miš.
    Takvih je puna Srbija danas, i takav ne dolazi u obzir.

hanibaI77
    Guest

Citat Original postavio NatasaNatasa
    Moj idealan muškarac .....

Psihički:
    Nasmejan ... vedar .. duhovit ... šarmantan ... dobar .... inteligentan ... obrazovan .... svestran ..... porodičan ... prefinjen .... muzikalan (npr. da svira gitaru)

Fizički:
    Visok 180-185 ... malo krupniji (široka ramena npr.)
    Kosa plava ... oči svetle .... pravilan nos ... puna usta .... ravni i beli zubi.
    Ruke kao kod slikara (dugi prsti i lepa šaka).
    Duge noge.
    Ne sme da bude maljav nikako .....

Horoskopski bi trebao da bude neki vatreni ili vazdušni znak ... po mojoj hor.kombinaciji, najviše bi mi odgovarao Lav/Strelac.
    puna usta cega?

Slične teme

1. foto-robot krstarice...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 17.05.2007., 21:43
  2. foto robot
    Autor tab503 u forumu Softver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.12.2005., 22:34
  3. foto robot
    Autor discos piratos u forumu Softver