Volite li bogate Srbe?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Imam utisak da u Srbiji niko ne voli coveka koji je uspeo, ni u jednoj oblasti zivota, od ekonomije do sporta...

Cim neko pocne da se dize, stotinu njih se nadju da ga vuku na dole.

Tezi se stalno da se svi UPROSECE.

To je ostavio komunizam koji nece da izadje iz Srba iako su verbalno protiv njega.


Bogate Srbi nikako ne vole, jer bogatstvo je u psihi stalno povezano sa okupacijom (okupatori su bili bogati a narod siromasan) i mukama naroda.

Bogati Srbima ne trebaju, odmah im nadju 1000 mana. Cak se enki pitaju "Zasto ne podele svoje bogatstvo sa svima?"

Bogat u Srpskoj psihi je izjednacen sa lopovom: bogat=lopov !

Ne moze se biti bogat i posten. :nono3:



Ili ja gresim?

Poznaje li neko jako bogatog Srbina A POTENOG? Kome niko nista ne prebacuje i svi skidaju kapu na uspehu?
 
Imam utisak da u Srbiji niko ne voli coveka koji je uspeo, ni u jednoj oblasti zivota, od ekonomije do sporta...

Cim neko pocne da se dize, stotinu njih se nadju da ga vuku na dole.

Tezi se stalno da se svi UPROSECE.

To je ostavio komunizam koji nece da izadje iz Srba iako su verbalno protiv njega.


Bogate Srbi nikako ne vole, jer bogatstvo je u psihi stalno povezano sa okupacijom (okupatori su bili bogati a narod siromasan) i mukama naroda.

Bogati Srbima ne trebaju, odmah im nadju 1000 mana. Cak se enki pitaju "Zasto ne podele svoje bogatstvo sa svima?"

Bogat u Srpskoj psihi je izjednacen sa lopovom: bogat=lopov !

Ne moze se biti bogat i posten. :nono3:



Ili ja gresim?

Poznaje li neko jako bogatog Srbina A POTENOG? Kome niko nista ne prebacuje i svi skidaju kapu na uspehu?
A zasto bi prema tome, u odnosu na to da li je neko uspio birao da li da ga volim, ili mrzim? Da li ti to uopste uzimas ozbiljno u obzir kad biras kog da volis, kako koliko ili zasto?
 
Poslednja izmena:
Imam utisak da u Srbiji niko ne voli coveka koji je uspeo, ni u jednoj oblasti zivota, od ekonomije do sporta...

Cim neko pocne da se dize, stotinu njih se nadju da ga vuku na dole.

Tezi se stalno da se svi UPROSECE.

To je ostavio komunizam koji nece da izadje iz Srba iako su verbalno protiv njega.


Bogate Srbi nikako ne vole, jer bogatstvo je u psihi stalno povezano sa okupacijom (okupatori su bili bogati a narod siromasan) i mukama naroda.

Bogati Srbima ne trebaju, odmah im nadju 1000 mana. Cak se enki pitaju "Zasto ne podele svoje bogatstvo sa svima?"

Bogat u Srpskoj psihi je izjednacen sa lopovom: bogat=lopov !

Ne moze se biti bogat i posten. :nono3:



Ili ja gresim?

Poznaje li neko jako bogatog Srbina A POTENOG? Kome niko nista ne prebacuje i svi skidaju kapu na uspehu?

Zar nisi ti bio zakleti socijalista nekoliko godina unazad?
 
To je zato sto isti ne znaju da se ponesu u uspehu i moraju barem na suptilan nacin da prebacuju onima koji nisu uspeli,ako tome dodamo da je apsolutno jedini faktor uspeha kod Srba sreca dobijamo definitivno logicnu reakciju okoline.

E,sad sami smo krivi sto nismo sposobni da napravimo drustvo u kojem ce onaj ko ima zasluzeno imati a onaj ko nema zasluzeno nemati.
 

Back
Top