Rumunija Bukurest

Ejkon

Početnik
Poruka
2
Zdravo drugari,treba mi par saveta i pomoc ko je isao u Bukurest.
Naime dopisujem se vec neko vreme sa devojkom iz Bukuresta i hocemo da se vidimo uzivo,znaci da ja odem tamo na vikend.Sad trebaju mi informacije ko je isao sam tamo,na svoju ruku. Isao bih vozom korsiteci voz BGD - Vrsac,Vrsac - Temisvar,i na kraju voz Temisvar - Bukurest,koristeci Balkan FleksiPass.
Pa ako imate neki korisni savet ili informaciju,inace prvi put putujem u Rumuniju,isao sam ranije u EU (Slovenija,Italija,Hrvatska),cuo sam od par ljudi da oni slabo pricaju Engleski pa me to malo uplasilo xD

Uglavnom bilo bi dobro ako je neko isao tamo vozom pa da kaze iskustva itd

Hvala unpared na odgovorima

PS Nadam se da sam na pravom forumu :)
 
Zdravo drugari,treba mi par saveta i pomoc ko je isao u Bukurest.
Naime dopisujem se vec neko vreme sa devojkom iz Bukuresta i hocemo da se vidimo uzivo,znaci da ja odem tamo na vikend.Sad trebaju mi informacije ko je isao sam tamo,na svoju ruku. Isao bih vozom korsiteci voz BGD - Vrsac,Vrsac - Temisvar,i na kraju voz Temisvar - Bukurest,koristeci Balkan FleksiPass.
Pa ako imate neki korisni savet ili informaciju,inace prvi put putujem u Rumuniju,isao sam ranije u EU (Slovenija,Italija,Hrvatska),cuo sam od par ljudi da oni slabo pricaju Engleski pa me to malo uplasilo xD

Uglavnom bilo bi dobro ako je neko isao tamo vozom pa da kaze iskustva itd

Hvala unpared na odgovorima

PS Nadam se da sam na pravom forumu :)
Odes lepo i Arad,tamo ima dosta Srba.pa povedi jednog radi sporazumevanja.mada su Rumuni odavno u EU i mnogo njih govore engleski.Ima nasih ljudi i u Temisvaru,pa posle prvog sastanka se baci na ucenje engleskog i rumunskog,a ona nek se potrudi za malo srpskog,ako se svidite jedno drugom,sve ce biti lakse.Ljubav ne priznaje jezicke barijere.To se kasnije sve sredi.
 

Back
Top