Limunada - biti ili ne biti ?! ... : \

Samantha Jouns:
Ajde kad sam vec postala najveca drolja ovog foruma i kad vec sve pricam sto mi se desilo recicu i ovo,....Da JESTE JA SAMA TRAZIM DA MI NEKO SVRSI U USTA i naravno to ne trazim od svakoga :shock: da ne bude zabune ......
Da ne bude zabune, mislio je na ZUTU, a ne belu tecnost, koja takodje izlazi iz... rupice kroz koju bi plavusa da dise. (sorry plavusama za ovo, nesto nisam u elementu...)
Dakle: :x
A, ti, dugi, kakva iskustva imas? Da ti se nije neka, ups, upiskila (bukvalno) od zadovoljstva?:lol:
 
Snezna_kraljica:
Da ne bude zabune, mislio je na ZUTU, a ne belu tecnost, koja takodje izlazi iz... rupice kroz koju bi plavusa da dise. (sorry plavusama za ovo, nesto nisam u elementu...)
Dakle: :x
A, ti, dugi, kakva iskustva imas? Da ti se nije neka, ups, upiskila (bukvalno) od zadovoljstva?:lol:


HAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHHAAHAHHAHAAHHA KAKAV BLAM.....:D:D:D:D:D:D
Jbg nije precizirao a ni ja vise ne vidim sta citam.............:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Ma nek ide zivot,.....HVALA sto si mi skrenula paznju...Hahahahha o koja sam ja Budala ;)
 
Snezna_kraljica:
;-) A zamisli, ja citam sta si VELIKIM SLOVIMA NAPISALA: "ponovicu: JA I SAMA TRAZIM" i pomislih "O, Boze, gde ide ovaj svet....:roll: " :lol:
;-) ;-) ;-)


hahahahahahhahahahahahah E MAJKE MI SAM KRETEN...
ma necu da brisem poruku nek ima malo smeha na ovoj temi HAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHA a stvarno kad spojis moja velika slova i ovaj tvoj komentar da umres od smeha.....:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
Samantha Jouns:
Hahhaahahhahhaahahahha HAHAHAHAHAHHAAHAHHAAAAAAAAHAHAHH
pa jbg kad bih ja na sto vise tema da odgovorim a nemam puno vremena i onda kad zuri i NE CITAS TEMELJNO onda se desavaju ovakve stvari :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: :lol: :lol: :lol:

Ma, nista se ne sekiraj, evo, mene si bas slatko nasmejala. :-D

I da odgovorim na pitanje - ne, nije mi se desilo da mi uvale, nisam ni znala da se ljudi i time bave. :-D
 

Back
Top