Zašto FB neće tajno da mi izbriše FB nalog?

Iam opcija da se deaktiviras , ja to radim kad mi dosadi fejs, a kad pozelim udjem najnormalnije na prijavljivanje,,,, a da bi se deaktivirao, ides tamo na trouglic gde se i odjavljujes, pa podesavanja pa bezbednost, pa deaktivirati i onda tu isto ukucas sifru i odgovoris na nesto od razloga zasto neces fb,,, i pisace deaktiviran nalog i ond ate nema ne postojis ,,niko te ne vidi,,, a kad hoces da aktiviras, udjes na prijavu najnormalnije.
 
Iam opcija da se deaktiviras , ja to radim kad mi dosadi fejs, a kad pozelim udjem najnormalnije na prijavljivanje,,,, a da bi se deaktivirao, ides tamo na trouglic gde se i odjavljujes, pa podesavanja pa bezbednost, pa deaktivirati i onda tu isto ukucas sifru i odgovoris na nesto od razloga zasto neces fb,,, i pisace deaktiviran nalog i ond ate nema ne postojis ,,niko te ne vidi,,, a kad hoces da aktiviras, udjes na prijavu najnormalnije.

Ne vidim smisao te opcije. To je isto kao da sam se izlogovao sa FB i na njega udjem opet tako što se ulogujem ponovo :) Kad poželim :)
Nego, postoji opsija za trajno brisanje naloga a kod mene ne radi to. Nema veze, možda je i bolje ovako, nek stoji, neću da bude jači od mene.
 
Oni imaju pravo na to i tačka, isto kao Skype, WhatsApp da snimi svaki razgovor, sva prava tvojih slika....za tako nešto očito ne postoje ljudska prava.
Kada je lice knjiga pre nekoliko godina menjali agb tada si imao mogućnost da izbrišeš nalog, ja sam tad uradio i fala krasnome mirna mi glava od svih budala.
 
motorheadsd
Ne vidim smisao te opcije. To je isto kao da sam se izlogovao sa FB i na njega udjem opet tako što se ulogujem ponovo :) Kad poželim :)
Nego, postoji opsija za trajno brisanje naloga a kod mene ne radi to. Nema veze, možda je i bolje ovako, nek stoji, neću da bude jači od mene.

ФБ је власништво компаније која има акроним од три слова, a бави се прикупљањем и обрадом информација о свему и свакоме до којих може доћи на легалан, илегалан и противзаконит начин.

Зато не дозвољавају брисање налога - знају да ћете се пре или касније вратити на ФБ, а они ће чекати на вас...
 
Tvoji podatci im jednostavno ne trebaju baš, al et ima drugi kojim su potrebni, lice knjiga je socijalno preduzeće i skuplja za svakoga podatke naravno za koju kintu. :kez:

We have 3 billion e-mail addresses.

  1. USA Company (Name,email,address,telephone, etc…) – 19 millions – $550 USD
  2. USA Real Estate (Name,email,address,telephone, etc…) – 1,4 millions – $190 USD
  3. UK (All data without email and telephone) – 4 millions – $249 USD
  4. Czech Republic (company, just email) – 900 thousands – $149 USD
  5. Poland (company, just email) – 500 thousands - $119 USD
  6. Austria (company, just email) – 500 thousands - $119 USD
  7. Romania (company, just email) – 450 thousands - $109 USD
  8. Slovakia (company, just email) – 600 thousands - $129 USD
  9. Ukraine (company, just email) – 335 thousands - $89 USD
  10. Hungary (company, just email) – 550 thousands - $119 USD
  11. Hungary (consumer, just email) – 3 millions - $199 USD
  12. Germany (consumer, all details) – 250 thousands – 99 USD

FEATURED: Hungary consumer list- 900 thousands – $500 USD


  • Mobile number
  • Gender
  • City
  • Address
  • Service: 20,30,70
  • Name
 

Back
Top