Zasto devojke-zene prestanu da zavode SVOG muskarca?

  • Začetnik teme CovekPauk
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
CovekPauk:
Meni se to desava i stvarno vas pitam: da li mislite ako ste nam "dale" da je to dovoljno i vise ne morate da budete sharmantne, duhovite, vickaste i zavodljive kao kada smo se "muvali" (naravno zalepice mi neka da su muskarci isti, ali... voleo bih da cujem vase misljenje)
kiss
Pazi to je stvar licnosti. Ako je neka devojka pripodno sarmantna i duhovita, ona ostaje takva i za godinu, 5 godina, 10 godina (samo prestaje da bude devojka).
Medjutim ako se muskarac postavi tako da ti je bas sve jasno i da ti ne daje ni najmanjeg povoda da ga i dalje zavodis ako to cinis odecas se kao debil.
Nikad samo jedna strana nije kriva za gubitak maste u vezi. Vezu cine dvoje, zar ne?
 
dadap:
CovekPauk:
Meni se to desava i stvarno vas pitam: da li mislite ako ste nam "dale" da je to dovoljno i vise ne morate da budete sharmantne, duhovite, vickaste i zavodljive kao kada smo se "muvali" (naravno zalepice mi neka da su muskarci isti, ali... voleo bih da cujem vase misljenje)
kiss
Pazi to je stvar licnosti. Ako je neka devojka pripodno sarmantna i duhovita, ona ostaje takva i za godinu, 5 godina, 10 godina (samo prestaje da bude devojka).
Medjutim ako se muskarac postavi tako da ti je bas sve jasno i da ti ne daje ni najmanjeg povoda da ga i dalje zavodis ako to cinis odecas se kao debil.
Nikad samo jedna strana nije kriva za gubitak maste u vezi. Vezu cine dvoje, zar ne?
Slusaj me, postoji nekoliko razloga:
1.Ne dopadas joj se vise (ima drugog).
2.Izgubio si vestine (nisi kao stari).
3.Postalo je dosadno (sve na isti kalup).
Ima jos na hiljade razloga, ali ovo su najvaznji.
Lucky and go, go, go. :wink:
 
Pazi to je stvar licnosti. Ako je neka devojka pripodno sarmantna i duhovita, ona ostaje takva i za godinu, 5 godina, 10 godina (samo prestaje da bude devojka).
Medjutim ako se muskarac postavi tako da ti je bas sve jasno i da ti ne daje ni najmanjeg povoda da ga i dalje zavodis ako to cinis odecas se kao debil.
Nikad samo jedna strana nije kriva za gubitak maste u vezi. Vezu cine dvoje, zar ne?[/quote]

dadap - pun pogodfak!!! :)
slazem se da je, osim prirode zene i muskarca, potrebno da uvek postoji neka nejasnoca i nepotpuna sigurnost da je on/ona osvojena
 
CovekPauk:
Meni se to desava i stvarno vas pitam: da li mislite ako ste nam "dale" da je to dovoljno i vise ne morate da budete sharmantne, duhovite, vickaste i zavodljive kao kada smo se "muvali" (naravno zalepice mi neka da su muskarci isti, ali... voleo bih da cujem vase misljenje)
kiss

Evo u momslucaju....prestanem da "zavodim svog muskarca" onog momenta kada sve ono cime se ukrasavao prvih dana veze spadne i ostane ogoljeno lice;), kad machizam pocne da izbija, npr. kad vishe obraca paznju na moje telo nego na moj um i slicno....tu negde se i igubi moja zelja da ga zavodim.
A to da su muskarci isti- pa nisu; kao shto ima svakakvih devojaka, tako ima i raznih momaka...
 
lolla:
CovekPauk:
Meni se to desava i stvarno vas pitam: da li mislite ako ste nam "dale" da je to dovoljno i vise ne morate da budete sharmantne, duhovite, vickaste i zavodljive kao kada smo se "muvali" (naravno zalepice mi neka da su muskarci isti, ali... voleo bih da cujem vase misljenje)
kiss

Evo u momslucaju....prestanem da "zavodim svog muskarca" onog momenta kada sve ono cime se ukrasavao prvih dana veze spadne i ostane ogoljeno lice;), kad machizam pocne da izbija, npr. kad vishe obraca paznju na moje telo nego na moj um i slicno....tu negde se i igubi moja zelja da ga zavodim.
A to da su muskarci isti- pa nisu; kao shto ima svakakvih devojaka, tako ima i raznih momaka...
=====================================================
Nije valjda tolikooo lose(tvoje telo). :shock:
 
CovekPauk:
Meni se to desava i stvarno vas pitam: da li mislite ako ste nam "dale" da je to dovoljno i vise ne morate da budete sharmantne, duhovite, vickaste i zavodljive kao kada smo se "muvali" (naravno zalepice mi neka da su muskarci isti, ali... voleo bih da cujem vase misljenje)
kiss
Ma meni se cini da je kod mene obratno. U pocetku ne znas s kim imas posla, pa bi preterani trud oko nekoga bio kao da bacas bisere pred svinje. Sto se vise upoznajem s nekim ko zavredjuje moju paznju, vise se trudim da ga usrecim (a tu spada sve gore navedeno).
 
Meni se to desava i stvarno vas pitam: da li mislite ako ste nam "dale" da je to dovoljno i vise ne morate da budete sharmantne, duhovite, vickaste i zavodljive kao kada smo se "muvali" (naravno zalepice mi neka da su muskarci isti, ali... voleo bih da cujem vase misljenje)
kiss

Neko ovde reče, osoba ako je šarmantna, duhovita, vickasta bice to sada i ubuduće ko zna do kad i to nije stvar moranja ili nemoranja, tome se čovek ne može oteti ni da hoće. Treba tu sad imati oko i uvo za naučene šablone i šeme. Spremljenje priče iz razmenjenih uskustava ili možda njene odnosno njegove obaveštenosti o tebi kojom te "kupuje" u prvo vreme. Ako je to u pitanju onda je normalno da posle ispucanog arsenala nakon nekog vremena ona isprazni i osiromaši priču, kontakt. Može se desiti da je i od onih koji su limitirani upravo dotle da te samo osvoji ili ti "da" i onda bi krenuli dalje.
Ma ja bih sad kad krenem razmišljati na ovu temu mogla ko zna koliko još toga napisati.
Mislim da si pogrešno postavio pitanje. Trebao si valjda pitati Zašto neke osobe koje su vam "dale"...
Uvek sam mrzela ovo generalizovanje.
[/b]
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top