Zasto devojke-zene prestanu da zavode SVOG muskarca?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 51

Tema: Zasto devojke-zene prestanu da zavode SVOG muskarca?

CovekPauk
    Guest

Podrazumevano Zasto devojke-zene prestanu da zavode SVOG muskarca?

Meni se to desava i stvarno vas pitam: da li mislite ako ste nam "dale" da je to dovoljno i vise ne morate da budete sharmantne, duhovite, vickaste i zavodljive kao kada smo se "muvali" (naravno zalepice mi neka da su muskarci isti, ali... voleo bih da cujem vase misljenje)
    kiss

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Moraš priznati da važi i obrunuto.
    I to je sasvim normalno ...

Kompjuterskim jezikom rečeno:

Kad nabaviš neku novu igricu kreneš polako od I nivoa pa nadalje, povremeno snimiš poziciju do koje si stigao ... Da se ne bi vraćao na one početne, lake i jednostavne nivoe, zar ne?

:wink: :wink:

Primećen član dadap (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: Zasto devojke-zene prestanu da zavode SVOG muskarca?

Citat Original postavio CovekPauk
    Meni se to desava i stvarno vas pitam: da li mislite ako ste nam "dale" da je to dovoljno i vise ne morate da budete sharmantne, duhovite, vickaste i zavodljive kao kada smo se "muvali" (naravno zalepice mi neka da su muskarci isti, ali... voleo bih da cujem vase misljenje)
    kiss
    Pazi to je stvar licnosti. Ako je neka devojka pripodno sarmantna i duhovita, ona ostaje takva i za godinu, 5 godina, 10 godina (samo prestaje da bude devojka).
    Medjutim ako se muskarac postavi tako da ti je bas sve jasno i da ti ne daje ni najmanjeg povoda da ga i dalje zavodis ako to cinis odecas se kao debil.
    Nikad samo jedna strana nije kriva za gubitak maste u vezi. Vezu cine dvoje, zar ne?

007
    Guest

Citat Original postavio dadap
    kiss
    Pazi to je stvar licnosti. Ako je neka devojka pripodno sarmantna i duhovita, ona ostaje takva i za godinu, 5 godina, 10 godina (samo prestaje da bude devojka).
    Medjutim ako se muskarac postavi tako da ti je bas sve jasno i da ti ne daje ni najmanjeg povoda da ga i dalje zavodis ako to cinis odecas se kao debil.
    Nikad samo jedna strana nije kriva za gubitak maste u vezi. Vezu cine dvoje, zar ne?
    Slusaj me, postoji nekoliko razloga:
    1.Ne dopadas joj se vise (ima drugog).
    2.Izgubio si vestine (nisi kao stari).
    3.Postalo je dosadno (sve na isti kalup).
    Ima jos na hiljade razloga, ali ovo su najvaznji.
    Lucky and go, go, go. :wink:

CovekPauk
    Guest

Nikad samo jedna strana nije kriva za gubitak maste u vezi. Vezu cine dvoje, zar ne?[/quote]

dadap - pun pogodfak!!!
    slazem se da je, osim prirode zene i muskarca, potrebno da uvek postoji neka nejasnoca i nepotpuna sigurnost da je on/ona osvojena

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    62

kiss
    Evo u momslucaju....prestanem da "zavodim svog muskarca" onog momenta kada sve ono cime se ukrasavao prvih dana veze spadne i ostane ogoljeno lice, kad machizam pocne da izbija, npr. kad vishe obraca paznju na moje telo nego na moj um i slicno....tu negde se i igubi moja zelja da ga zavodim.
    A to da su muskarci isti- pa nisu; kao shto ima svakakvih devojaka, tako ima i raznih momaka...

CovekPauk
    Guest

Podrazumevano

Slazem se lolla. Zavodi se um, a ne telo)
    udaj se za mene

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ljudi zaborave da vezu, ljubav treba njegovati...
    Jednostavno, kao da su vezivanjem zavrsili sav posao, koji su trebali... Zaboravljaju da su tek na pocetku, a ne na kraju...

CovekPauk
    Guest

Podrazumevano

Uh, Gazdarice sad i ti, a ja vec zaprosio lollu
    dobro je, ima jos pravih zena, ljubim vas

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

opuste se imajuči u glavi da su na lutriji več dobile i da ne moraju više da se angažiraju... pretvore se u dosadne domačice... a "one mačke" na ulici tako lepo mirišu zar ne dečki? 8)

CovekPauk
    Guest

Podrazumevano

Da blondie i gledaju nas bezobrazno, i nose providne stvari i....uh, ma svasta-nesto

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Da blondie i gledaju nas bezobrazno, i nose providne stvari i....uh, ma svasta-nesto
    zato ja nisam "domačica" 8)

CovekPauk
    Guest

Podrazumevano

ma moze i domacica sve to da ima

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

ma moze i domacica sve to da ima
    zašta misliš da služe navodnice - "domačica"... mišljeno ona opuštena o okjoj sam gore pričala...

ps... umem ja da kuvam 8)

ovekPauk
    Guest

Podrazumevano

Ma sta vredi da mi sad objasnjavas cemu sluze navodnici kad sam ja vec zamislio sliku idealne domacice

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Citat Original postavio ovekPauk
    Ma sta vredi da mi sad objasnjavas cemu sluze navodnici kad sam ja vec zamislio sliku idealne domacice
    samo nemoj plavušu 8)

CovekPauk
    Guest

Podrazumevano

Ma mene ne interesuju te price: plava, crnka, crvenokosa itd...
    Mora bre da bude zensko od glave do pete!!!
    a koja tema bese ovde?

Tashana
    Guest

Podrazumevano

Ja nikad ne prestajem da zavodim ni svog , a ni druge muskarce.

BiljaNS
    Guest

Podrazumevano

Ej, covek pauk ajde ti blago meni napisi koje si god, pa da te ja zavodim dok ne odlepis, a umem to odlicno, trust me

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Citat Original postavio lolla
    kiss
    Evo u momslucaju....prestanem da "zavodim svog muskarca" onog momenta kada sve ono cime se ukrasavao prvih dana veze spadne i ostane ogoljeno lice, kad machizam pocne da izbija, npr. kad vishe obraca paznju na moje telo nego na moj um i slicno....tu negde se i igubi moja zelja da ga zavodim.
    A to da su muskarci isti- pa nisu; kao shto ima svakakvih devojaka, tako ima i raznih momaka...
    ================================================== ===
    Nije valjda tolikooo lose(tvoje telo). :shock:

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano

Citat Original postavio Tashana
    Ja nikad ne prestajem da zavodim ni svog , a ni druge muskarce.
    ================================================== ===

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Ni kad je ocigledno da je vec potpuno zaveden, ne prestajem da ga zavodim . I pri tome koristim sva sredstva 8) . Isto ocekujem i od njega. Ako prestanem to da radim, to znaci samo jedno: vise me ne zanima ta veza, prestala sam da misim da treba da se trudim oko njega... verovatno i za muskarce vazi isto

Kapris
    Guest

kiss
    Ma meni se cini da je kod mene obratno. U pocetku ne znas s kim imas posla, pa bi preterani trud oko nekoga bio kao da bacas bisere pred svinje. Sto se vise upoznajem s nekim ko zavredjuje moju paznju, vise se trudim da ga usrecim (a tu spada sve gore navedeno).

CovekPauk
    Guest

Podrazumevano

Slazem se da prestanak zavodjenja (obostrani) pretvara vezu u kolotecinu, mada vidim da nekima to i odgovara. Puno njih se vuce godinama a ocigledno je da tu vise nema nikakvog zara. Mogu da zamislim i taj seks...BLJAK

Primećen član
    Učlanjen
    07.10.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

kiss

Neko ovde reče, osoba ako je šarmantna, duhovita, vickasta bice to sada i ubuduće ko zna do kad i to nije stvar moranja ili nemoranja, tome se čovek ne može oteti ni da hoće. Treba tu sad imati oko i uvo za naučene šablone i šeme. Spremljenje priče iz razmenjenih uskustava ili možda njene odnosno njegove obaveštenosti o tebi kojom te "kupuje" u prvo vreme. Ako je to u pitanju onda je normalno da posle ispucanog arsenala nakon nekog vremena ona isprazni i osiromaši priču, kontakt. Može se desiti da je i od onih koji su limitirani upravo dotle da te samo osvoji ili ti "da" i onda bi krenuli dalje.
    Ma ja bih sad kad krenem razmišljati na ovu temu mogla ko zna koliko još toga napisati.
    Mislim da si pogrešno postavio pitanje. Trebao si valjda pitati Zašto neke osobe koje su vam "dale"...
    Uvek sam mrzela ovo generalizovanje.
    [/b]

Slične teme

1. Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 11.08.2015., 22:20
  2. ZASTO DEVOJKE, ZENE NE VOLE ORALNI SEX?
    Autor sada_vec_ozbiljan_momak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 151
    Poslednja poruka: 30.04.2011., 23:41
  3. Zasto se sve devojke i zene zaljube u mene..
    Autor sssm u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.02.2009., 15:24
  4. Kako neke zene (ne)zavode
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 17.11.2008., 11:39
  5. Zene da li bi depilirale svog muskarca ?
    Autor Captain Jack Sparrow u forumu Žene
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 08.06.2005., 14:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •