Ovaj pdf je umro

Richard III

Domaćin
Poruka
3.795
Šta rade i gde su forumaši? Čime se trenutno bave? Nema nigde nikog, pustoš nas sve obavila... samo poneko ostavi koju poruku onako usput, kao maleni trag u pesku, a onda sve to opet razveje vetar neaktivnosti :( Da li je ovaj pdf stvarno umro? Posle toliko godina i postova, krvi znoja i suza... da čujemo šta se zbiva sa forumašima, neki su se i zaposlili pa možda nemaju vremena... jbg
 
Šta rade i gde su forumaši? Čime se trenutno bave? Nema nigde nikog, pustoš nas sve obavila... samo poneko ostavi koju poruku onako usput, kao maleni trag u pesku, a onda sve to opet razveje vetar neaktivnosti :( Da li je ovaj pdf stvarno umro? Posle toliko godina i postova, krvi znoja i suza... da čujemo šta se zbiva sa forumašima, neki su se i zaposlili pa možda nemaju vremena... jbg

Dobro je da su izašli malo napolje..
Proleće je :D
 
Šta rade i gde su forumaši? Čime se trenutno bave? Nema nigde nikog, pustoš nas sve obavila... samo poneko ostavi koju poruku onako usput, kao maleni trag u pesku, a onda sve to opet razveje vetar neaktivnosti :( Da li je ovaj pdf stvarno umro? Posle toliko godina i postova, krvi znoja i suza... da čujemo šta se zbiva sa forumašima, neki su se i zaposlili pa možda nemaju vremena... jbg

Ne samo ovaj pdf, ceo forum je na umoru :lol:
 
Meni je forum zanimljiv kao potencijalno mesto diskutovanja, samo što ljude to i ne interesuje toliko. Instant odgovori i lajkovi su izgleda primamljiviji. Zato mlađe generacije koriste čak više instagram od fejsbuka, što je meni mnogo čudno jer na fejsu imaš i veće mogućnosti kad su i fotke u pitanju, veća rezolucija, više reakcija, šerovanje itd itd, ali njima odgovara da to bude što brže i što manje kompleksno.
Ovde banem tek povremeno iz navike, nemam potrebu da ostavim nešto ako nema diskusije. Svakako, ne bih rekao da sam bacio sve one trenutke provedene ovde, sećam se pre 5 godina kada smo bukvalno celu noć piskarali ko idioti, i bilo mi je to draže nego da izađem da klošarim sa ortacima. Čovek tako zadrži neku vrstu anonimnosti a opet ima pravo da iskaže svoje mišljenje, šta ćeš bolje :lol:
 
Форум као вид комуникације је замро. Није само овај пдф мртав. Око 90% људи су овде дуже од 5 година, то им је нека рутина из које не могу да изађу. А нови чланови се тешко привлаче.
 
Opstaju samo stariji članovi koji su se zadesili ovde kad je mesto bujalo pa sad nemamo srca da odemo tek tako. Ono malo novijih članova što se vidi su uglavnom klonovi.
Realno, ni ja se ne bih zadržavao ovde da sam se regovao pre možda 2-3 god. jednostavno je smor. 2008-9 mi je bilo zanimljivo zato što je imalo mnoštvo korisnika i različitih mišljenja, uvek su bile u toku neke diskusije, povremeno se začinjavalo i svađama, a sad...fejzbuk i instakilo su prevladali.
 
sve dokurzza otišlo

- - - - - - - - - -

dajte mi opet zelenih 16 kada sam se devojčicu forumašicu iz drugoga grada vodio na kališ da se vatamo

- - - - - - - - - -

Inače ko ne zna, moj zeleni brat 1dal i ja radimo danas u istoj firmi, pa vi pričajte da forumska poznanstva nemaju smisla
 
Mene zanima gde su oni stariji clanovi.

Ne mislim na Dovlu i ekipu. Oni me ne zanimaju.

Nego recimo, sta je bilo sa Nadrealistom i Mimom? Jesu se uzeli?
A sa Stefanom automehanicarem bivsim zelenasem?
Pa gde je onda onaj Grim Reaper, pa onaj NiX, pa onaj englez sto poslednji stoji, pa onaj Daxer, pa onda onaj Ubermensch -- kako mu bese prethodni nik? -- i tako dalje.
I naravno, gde je Hator, sa njom imam neke nezavrsene razgovore . . .

Ko je u toku slobodno neka me obavesti.

- - - - - - - - - -

E da, i onaj ludak, onaj up in the sky, sad sam ga se setio . . .
 
Mene zanima gde su oni stariji clanovi.

Ne mislim na Dovlu i ekipu. Oni me ne zanimaju.

Nego recimo, sta je bilo sa Nadrealistom i Mimom? Jesu se uzeli?
A sa Stefanom automehanicarem bivsim zelenasem?
Pa gde je onda onaj Grim Reaper, pa onaj NiX, pa onaj englez sto poslednji stoji, pa onaj Daxer, pa onda onaj Ubermensch -- kako mu bese prethodni nik? -- i tako dalje.
I naravno, gde je Hator, sa njom imam neke nezavrsene razgovore . . .

Ko je u toku slobodno neka me obavesti.

- - - - - - - - - -

E da, i onaj ludak, onaj up in the sky, sad sam ga se setio . . .
Nadrealistu i Hatorku imam na fejsu, nadrealista burag msm da i dalje petlja nešto s klavirom, a hatorka je postala tv ličnost radi neke emisije...

Mima je propala u zemlju otkad je nestala sa foruma, ja sam nju imao i na fejsu i onda je to obrisala ako se dobro sećam, znam da sam pitao onu devojku drugu što je bila bliska sa njom ovuda da mi kaže, rekla mi je da je ova bukvalno prestala da joj se javlja.

Znam samo da sam imao pre par godina jedan ad hoc kontakt s njom na fejsu valjda, gde mi je ona pričala da ima nekog dečka i da kampuju zajedno, i da je krenula da se loži na etiku tela, u fazonu trenira po ceo dan itd. Ali posle toga ništa.
 
Da, imao sam i ja Mimu na Fejsbuku, secam se da ga je redovno brisala.

Sad se setih i Lane, tj. wild_child, one kvazi-filozofkinje sa Kjerkegorom na avataru.Sta je bilo s njom? Je l znas mozda?

Hatorka je znaci postala ni manje ni vise nego TV licnost . . .Vidis sta se desava sa devojkama koje dolaze iz disfunkcionalnih porodica? Gube zenske instinkte, postaju muskarci, karijeristkinje, porodica ih najmanje zanima, logicno, kad je prva asocijacija na rec "porodica" njihovo lose detinjstvo.

Evo i Suzana je usla u taj neki karijera fazon, a dugo je bila u deprsiji sto nema nikakvog posla. Sad je stjuardesa, leti tamo-vamo, ja joj poslao sinoc u ponoc poruku, pitam je nesto, ona kaze pocele oci da joj se sklapaju, vreme za spavanje, 6 ujutru. Sad ona leti, nema vremena kafu s rajom da popije, meni je nje zao pravo da ti kazem.

Verujem da bi i druge isto, one najpovucenije, da im se ponudi prilika provele ceo zivot u putovanjima . . . kao avanturistkinje. Sto bi se reklo, nomadi. Ne drzi ih mesto.

A Suzana je kao nekakav radikal.

Vidis, nije samo ovaj pod-forum otiso dokurzza, nego bukvalno sve, celokupna civilizacija, sad samo cekamo smrt, da nam postave spomen plocu, zalepe sliku i udare datum smrti i to je.
 
Ja sam na Fejsbuku imao i tebe i magic child i jecuwaste i jomu ali sam vas sve izbrisao usled jedne velike cistke kojom sam hteo samo najblize da ostavim . . . mozda vas i vratim.

Jelena nije imala Fejsbuk svojevremeno a nece debela krava ni da prica sa mnom.

E da, bila je i ona Evanesco, Ana se zvala, ni nje nema . . . mozda je otputovala, znam da je bila u vezi s jednim likom iz inostranstva.
 
Da, imao sam i ja Mimu na Fejsbuku, secam se da ga je redovno brisala.

Sad se setih i Lane, tj. wild_child, one kvazi-filozofkinje sa Kjerkegorom na avataru.Sta je bilo s njom? Je l znas mozda?

Hatorka je znaci postala ni manje ni vise nego TV licnost . . .Vidis sta se desava sa devojkama koje dolaze iz disfunkcionalnih porodica? Gube zenske instinkte, postaju muskarci, karijeristkinje, porodica ih najmanje zanima, logicno, kad je prva asocijacija na rec "porodica" njihovo lose detinjstvo.

Evo i Suzana je usla u taj neki karijera fazon, a dugo je bila u deprsiji sto nema nikakvog posla. Sad je stjuardesa, leti tamo-vamo, ja joj poslao sinoc u ponoc poruku, pitam je nesto, ona kaze pocele oci da joj se sklapaju, vreme za spavanje, 6 ujutru. Sad ona leti, nema vremena kafu s rajom da popije, meni je nje zao pravo da ti kazem.

Verujem da bi i druge isto, one najpovucenije, da im se ponudi prilika provele ceo zivot u putovanjima . . . kao avanturistkinje. Sto bi se reklo, nomadi. Ne drzi ih mesto.

A Suzana je kao nekakav radikal.

Vidis, nije samo ovaj pod-forum otiso dokurzza, nego bukvalno sve, celokupna civilizacija, sad samo cekamo smrt, da nam postave spomen plocu, zalepe sliku i udare datum smrti i to je.
Lanu imam na fejsu, al ne čujemo se, samo mi je dodata, a i ne pratim šta radi onuda.

Što ti je žao Suzane, taman našla devojka način da privređuje, bolje nego da umre od gladi.

- - - - - - - - - -

Ja sam na Fejsbuku imao i tebe i magic child i jecuwaste i jomu ali sam vas sve izbrisao usled jedne velike cistke kojom sam hteo samo najblize da ostavim . . . mozda vas i vratim.

Jelena nije imala Fejsbuk svojevremeno a nece debela krava ni da prica sa mnom.

E da, bila je i ona Evanesco, Ana se zvala, ni nje nema . . . mozda je otputovala, znam da je bila u vezi s jednim likom iz inostranstva.

Aj me poveži s Evanesco nekako, sećam se da smo ona i ja nešto četovali na msnu pa je samo nestala
 

Back
Top