Ovaj pdf je umro

Šta rade i gde su forumaši? Čime se trenutno bave? Nema nigde nikog, pustoš nas sve obavila... samo poneko ostavi koju poruku onako usput, kao maleni trag u pesku, a onda sve to opet razveje vetar neaktivnosti :( Da li je ovaj pdf stvarno umro? Posle toliko godina i postova, krvi znoja i suza... da čujemo šta se zbiva sa forumašima, neki su se i zaposlili pa možda nemaju vremena... jbg

Jes umro.
 
Ovakva tema na svako malo, još od kad sam se ja prvi put učlanila. :mrgreen:

Šta rade i gde su forumaši? Čime se trenutno bave? Nema nigde nikog, pustoš nas sve obavila... samo poneko ostavi koju poruku onako usput, kao maleni trag u pesku, a onda sve to opet razveje vetar neaktivnosti :( Da li je ovaj pdf stvarno umro? Posle toliko godina i postova, krvi znoja i suza... da čujemo šta se zbiva sa forumašima, neki su se i zaposlili pa možda nemaju vremena... jbg
Izgubili mladalački duh, pozapošljavali se i završavaju faksove. Jad i beda, jednom rečju. :D

All good things (must) come to an end. :ok:
Samo Fani ostaje. :D

Inače ko ne zna, moj zeleni brat 1dal i ja radimo danas u istoj firmi, pa vi pričajte da forumska poznanstva nemaju smisla
A sad obojica tužno plavi (blue blue). :mrgreen: I korporativne *****, čime se ja lično ne bih kurčila da sam student književnosti, ali svakako bih da sam svršeni student prava. :mrgreen:
 
Ovakva tema na svako malo, još od kad sam se ja prvi put učlanila. :mrgreen:


Izgubili mladalački duh, pozapošljavali se i završavaju faksove. Jad i beda, jednom rečju. :D


Samo Fani ostaje. :D


A sad obojica tužno plavi (blue blue). :mrgreen: I korporativne *****, čime se ja lično ne bih kurčila da sam student književnosti, ali svakako bih da sam svršeni student prava. :mrgreen:

Kad su se već pozapošljavali, onda nek prepuste nekom drugom, malo prisutnijem i aktivnijem mesto moderatora. Ja iskreno i ne znam ko su ovi moderatori, mislim da ih nikad nisam video u raspravama ovde. Ovaj 1Dal je moguće i napisao nešto nekad, ali ovaj drugi mod ne postoji na ovom pdfu u smislu poruka i prisustva, ne kapiram ni kako ima funkciju moderatora.
 
Kad su se već pozapošljavali, onda nek prepuste nekom drugom, malo prisutnijem i aktivnijem mesto moderatora. Ja iskreno i ne znam ko su ovi moderatori, mislim da ih nikad nisam video u raspravama ovde. Ovaj 1Dal je moguće i napisao nešto nekad, ali ovaj drugi mod ne postoji na ovom pdfu u smislu poruka i prisustva, ne kapiram ni kako ima funkciju moderatora.

Pa ni nema, to su bivši moderatori. :mrgreen:
 
Lanu imam na fejsu, al ne čujemo se, samo mi je dodata, a i ne pratim šta radi onuda.

Što ti je žao Suzane, taman našla devojka način da privređuje, bolje nego da umre od gladi.

- - - - - - - - - -



Aj me poveži s Evanesco nekako, sećam se da smo ona i ja nešto četovali na msnu pa je samo nestala

Imamo se i mi na fejsu :mrgreen:

Ja imam Direkta, 1Dal-a
I neke ljude čijih se imena sa foruma ne sećam
A ovde me neeemaaaa dugo dugoooo
:gace: :bye:

- - - - - - - - - -

oktobar1864 (beše?) me zaustavila na faxu pre neku godinu :D

- - - - - - - - - -

Kad su se već pozapošljavali, onda nek prepuste nekom drugom, malo prisutnijem i aktivnijem mesto moderatora. Ja iskreno i ne znam ko su ovi moderatori, mislim da ih nikad nisam video u raspravama ovde. Ovaj 1Dal je moguće i napisao nešto nekad, ali ovaj drugi mod ne postoji na ovom pdfu u smislu poruka i prisustva, ne kapiram ni kako ima funkciju moderatora.

Ćao ćao, poy
Niko nije hteo da me skine sa funkcije :P
Možda uskoro :)
Bila nekad aktivna, sad se nema vremena.
A nisam više ni tinejdžer :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Vratio se Muffy, ili ko voli formalnosti - Muffuckafromthehood. :mrgreen: U svoju odbranu, bio sam pijan poslednjih pet godina...

Je l ti jos uvek zivis tamo gde si ziveo kada si se rodio?

- - - - - - - - - -

Gde je Sibil Vejn..? I Carol, i wind of change? :)

Sibil Vejn se udala za Stefana automehanicara.
Mozda.

Wind of change . . .hm . . .
Nje nema odavno.

A ti? Ko si ti?
 
Najjače mi je kako se na ovakvim temama svi povampire, kao neka mađija. :lol: Baš je kul saznati šta rade ljudi sa kojima si se nekad dopisivao po nekoliko sati svaki dan, a onda puf, nestade sve... (: A Hatorka da je postala tv ličnost, fjuu, nikad ne bih pogodio. :mrgreen: :lol:
Samo Fani ostaje. :D
Koji crni Fani, nisam uopšte aktivan ođe...jedino sad mi nešto dođe da skrenem neke crne misli i tugu i ne znam šta ću pa reko' aj' da vidim ima li šta na forumu. Kad ono...gomila forumaša na koje sam i zaboravio ili sam mislio da su oni zaboravili nas. :P Lepo vas videti...pozdrav svima. :)
 
Poslednja izmena:
Ima li ovaj pedefe neku temu o zabranjenim zonama u koje tinejdzeri zalaze
to je ono sto roditelji ne daju, ne znaju, a ipak se desava
tipa> cigarete, pice, voznje ...kafici neki

p.s.pitam kao roditelj, cilj opravdava sredstvo :mrgreen:
p.s. pisem kao roditelj koji zeli biti DOBAR svome detetu a cesto vidim da tom detetu idem na zivce...
 
Ima li ovaj pedefe neku temu o zabranjenim zonama u koje tinejdzeri zalaze
to je ono sto roditelji ne daju, ne znaju, a ipak se desava
tipa> cigarete, pice, voznje ...kafici neki

p.s.pitam kao roditelj, cilj opravdava sredstvo :mrgreen:
p.s. pisem kao roditelj koji zeli biti DOBAR svome detetu a cesto vidim da tom detetu idem na zivce...

Ne verujem da tako nesto postoji
A i ako postoji, ovo je mesto gde tinejdzeri odavno ne dolaze...
 

Back
Top