Ovaj pdf je umro

Re: Ovaj pdf je umro

Ко зна по који пут Пдф умире? Као Ђекна, ,,хоће ал' се не зна кад' ће''!
А што се тиче синдиката и пива, није лоша идеја. На пиво само у ,,Кафанче код Аце'' (Аца=А.Карађорђевић). Ред је такав јер Форумом владају монархисзи и нео-четници. Бар је тако на Пдф Политика и Историја.

Umire postepeno ali sigurno vec nekoliko godina. To je proces, vidis da je aktivnost u padu, nekad je ovde bujalo ko na ljisu, sad ni ljis vise niko ne posecuje.

- - - - - - - - - -

Aj me poveži s Evanesco nekako, sećam se da smo ona i ja nešto četovali na msnu pa je samo nestala

Tesko, Evanesco je propala u zemlju, mozda sad zivi u Belgije ili gde vec, niko ne zna. Ni traga ni glasa.
 
Pokušao sam da se nekako uključim u taj krug ljudi na ljisu, ali njihova redovna konstatacija na svako moje pojavljivanje je : '95. godište? Čekaj, ti klinci imaju seks? Onda reakcija bude : Da, pa već imaju 20 godina, pa se začude kako prolaze godine.

Deluje mi da se ovde okuplja krug ljudi koji je tu već godinama, taj krug je dosta zatvoren i ljudi se odlično poznaju, pa mi je meni, koji sam zainteresovan da se uključim ovde to teško. Ko kad bi na ulici sreo neku ekipu koja se zna 10 godina, pa da budeš jednak sa njima. Šta ćeš im?
 
Poslednji put sam ovde bio 2011/12 godine... Tad je bilo dosta otvoreno. Barem mi se tako cinilo. Nikad nisam obracao previse paznje na te stvari.

P.S. Ko ti se cudi za seks, samo ih pitaj: "Sta? Zaboravio/la si kako je to?"
 
Skoro niko ništa ne piše, svi našli poslove, sredili se. No nebitno, ako je već tako mislim da makar treba promeniti moderaciju pdf-a, prosto to mora da bude neko dosta aktivniji (ne aludiram na sebe pritom, nego uopšteno pričam). 1Dal-a jedva da vidjamo, on se doduše ponekad i pojavi, ali što se drugog moderatora Verwest tiče, nje nigde i nikad nema, ne kapiram uopšte po kom osnovu je ona postala mod. Mada i to bi verovatno bilo besmisleno jer je pdf umro...
 
Da, imao sam i ja Mimu na Fejsbuku, secam se da ga je redovno brisala.

Sad se setih i Lane, tj. wild_child, one kvazi-filozofkinje sa Kjerkegorom na avataru.Sta je bilo s njom? Je l znas mozda?

Hatorka je znaci postala ni manje ni vise nego TV licnost . . .Vidis sta se desava sa devojkama koje dolaze iz disfunkcionalnih porodica? Gube zenske instinkte, postaju muskarci, karijeristkinje, porodica ih najmanje zanima, logicno, kad je prva asocijacija na rec "porodica" njihovo lose detinjstvo.

Evo i Suzana je usla u taj neki karijera fazon, a dugo je bila u deprsiji sto nema nikakvog posla. Sad je stjuardesa, leti tamo-vamo, ja joj poslao sinoc u ponoc poruku, pitam je nesto, ona kaze pocele oci da joj se sklapaju, vreme za spavanje, 6 ujutru. Sad ona leti, nema vremena kafu s rajom da popije, meni je nje zao pravo da ti kazem.

Verujem da bi i druge isto, one najpovucenije, da im se ponudi prilika provele ceo zivot u putovanjima . . . kao avanturistkinje. Sto bi se reklo, nomadi. Ne drzi ih mesto.

A Suzana je kao nekakav radikal.

Vidis, nije samo ovaj pod-forum otiso dokurzza, nego bukvalno sve, celokupna civilizacija, sad samo cekamo smrt, da nam postave spomen plocu, zalepe sliku i udare datum smrti i to je.

HAHAHAAHAHAHAHAHA <3
 

Back
Top