Sponzori - poklonite mi telefon !

nolk

Obećava
Poruka
62
Bavim se poslom koji je na neki nаčin vezan za mobilne telefone.
http://dendroterapija.weebly.com/drijade.html
http://dendroterapija.weebly.com/drve263e-beograda.html
http://dendroterapija.weebly.com/drvo-modeli.html

Mislim da bi se isplatila višestruko investicija neke telefonske kompanije itd u vidu poklon telefona, (ne neophodno najnovijieg, bitno da je kamera dobra).
Zauzvrat dobija besplatno mesto za reklamu po želji na mom sajtu.
Slike uslikane tim modelom biće potpisane ako se to zahteva.
Iz galerije mogu biti uklonjene mutne i loše slike uslikane 5.0 kamerom (pogotovo one u pokretu). Jer mislim da generalno nanose štetu Android telefonima! I red bi bio da imam kvalitetniji telefon, kao androfotograf.

Ako je neko od firmi i telefonskih kompanija zaintersovan za saradnju neka se javi.
Takodje moze da se javi BILO KO želi da se reklamira, i da mi pokoni tel, tablet ili laptop i sl. besplatno, ni dinar... (ako ste operater -samo pripejd, ne nudite postpejd pakete).

Recimo u obzir dolaze telefoni bar vrednosti od 200e +
sa 13.0 - 23.0 mgp kamerom, marshmellow (6) sistemom , eventualno lolipop (5) ali da se može ažurirati i na Nuget (7) i ostale buduće verzije, koji preberzo dolaze.
Poželjnije marke su
Sony xpiria, Samsung galaxy, HtC desire, LG
ali i ostali androidi...
iPhone stop.

Takođe bavim se još jednim poslom kojji uključuje telefon pri bliskom kontaktu sa klijentima, tu može sve... a i tablet, ipad, laptop zapravo.
Mada sam u nekoj pauzi i fazi rekonstrukcije sajta, pa ne bih da pominjem to još. Ali imaće priliku za reklamu i na tom sajtu.

Sve u svemu može imati značajan marketinški profit. Dolaze u obzir i više sponzora, jer ima mesta za reklame.
Samo u Beogradu preuzimam telefon.
pp poruka ili dendroterapija@gmail.com
 
Ja bih rado da otvoris poseban pdf sa nazivom start up i tamo da se ovakve ponude skupljaju....da ne bude po celom forumu....Nego ekonomija / startup...
Ali ovo je forum koji svima ostavlja utisak otudjenog...

Ako si filozof izgleda ti kao komercijala,
ako si srbin izgleda ti hrvatski da je forum
ako si muskarac izgleda ti kao da je zenski
ako si tehnicar izgleda ti kao da su svi chateri sa jedva srednjom skolom
Jedino ako si zlurad, nasao si se na pravom mestu, i to jaka konkurencija....
 
Opet ti, dežurni psiho foruma, ajde preskoči me i idi razglabaj o ravnoj zemlji.
Ja bar imam sajt i to veoma velike umetničke i terapeutske vrednosti,
a ti nemaš, a ako imaš reklamiraj svoje, a moje "dete" ostavi na miru.
Kako bi bilo da ja kritikujem tvoje dete što nema para da jede i zato mu ne dam da ide u školu.
I to ne u ulozi direktora škole, već kao neki prosjak sa ulice isprečim mu se na putu i mešam u njegov mali život.

Svakako, lako može da se prebaci na neki domen svaki weebly sajt. Ali zašto bih se ja cimao oko toga kad nema još nekih reklama ni izvora prihoda.
Kad drugi ulože onda ću ja da uložim. A ne obrnuto.
I kao da je bitno dal je .com .org .net .qrc. palac, Sajt je sajt.
Moj sajt ima plan da preuzme mesto facebooka, jednog dana. Pa vi vidite šta propuštate.
To što sajt nema još neki promet, pitaj tvoje šefove iz BIA i NSA, što cenzurišu sve što nije deo sistema sektaških svetskih elita.

Ja ovde ne prosim, niti ucenjujem i zahtevam, već fino predlažem poslovnu saradnju, ne tražim kuću i auto... (mada može i to ako neko želi,,) osim običnog parčeta telefona.
Ili nekih reklama koje svi ostali sajtovi odnekud nabavljaju ? a na pdf Intenet mi nije odgovreno gde se nabavljaju reklame, zbog tebe i sličnih spam agenata reket mafije.
 
NIje to nelegalno, proverio sam, dozvoljeno je slikati sve što je napolju, na javnim mestima.
A takođe je napisano da ako neka ne želi njenu sliku na sajtu, može da se javi da je besplatno uklonim.


Sigurno da ja mogu da skupim bar 200e za neki tel. Ali, što bih se mučio da istražujem koji je idealan i jurim po radnjama,
kad je lakše da mi se daruje ono što sam otprilike okvirno zahtevao.
A pogotovo uzimajući u obzir da sam svoj dug android sistemu odradio promocijom istog na sajtu, i stoga očekujem nagradu.

Da sam sisata ženska sponzori bi se utrkivali da nalepe reklame. Nemam ništa protiv da budem muška sponzoruša, i da me neka bogatašica usvoji.

Ja sam inače veoma moćna i uticajna osoba u svetu, I član tajnog društva Druida, koje vlada svetom pa i iliuminatima, rotshildima itd. i mogu na jadan mig da unišitim google ,andorid, iphone, mts, telenor, sony, samsung, lg ili bilo koju kompaniju.
Nemoj da mi se zamerate.. kad samo tražim običan andruid telefon, a ne milion evra, koje realno zaslužujem.
Mi druidi svako drvo držimo kao sveto. Želimo da preuzmeo intenet i elektronski sistem gde nedostaje priroda i drveće. I mnogo ljudi je bolesno zbog te virtuelne neprirodne realnosti.
 
Poslednja izmena:
NIje to nelegalno, proverio sam, dozvoljeno je slikati sve što je napolju, na javnim mestima.
A takođe je napisano da ako neka ne želi njenu sliku na sajtu, može da se javi da je besplatno uklonim.

.
Naravno da ne smes, ne znam odakle ti uopste ta ideja.. a pogotovo ne smes slikati ljude bez njihove dozvole...Ukljuci GOOGLE street view i videces da je lice svakog coveka zamuceno..
Neovlašćeno fotografisanje
Član 144

(1) Ko neovlašćeno načini fotografski, filmski, video ili drugi snimak nekog lica i time osetno zadre u
njegov lični život ili ko takav snimak preda ili pokazuje trećem licu ili mu na drugi način omogući da
se sa njim upozna, kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do jedne godine
Neovlašćeno objavljivanje i prikazivanje tuđeg spisa, portreta i snimka
Član 145

(1) Ko objavi ili prikaže spis, portret, fotografiju, film ili fonogram ličnog karaktera bez pristanka lica
koje je spis sastavilo ili na koga se spis odnosi, odnosno bez pristanka lica koje je prikazano na
portretu, fotografiji ili filmu ili čiji je glas snimljen na fonogramu ili bez pristanka drugog lica čiji se
pristanak po zakonu traži i time osetno zadre u lični život tog lica, kazniće se novčanom kaznom ili
zatvorom do dve godine
 
Ne lupaj.

Ne znam odakle si to izvukao i u kom kontekstu je i kad napisano.
ali sve je to bla bla bla. Ovo je Srbija.
i time osetno zadre u njegov lični život
Ne vidim oštetno zadiranje., to je umetnost.
oštetno bi bilo kad bih upao u njihovu kuću i slikao ih dok se presvlače noću. Mada i to je diskutabilno.

Pogledaj npr fb stranicu anti BusPlusa... svaki dan objavljuju slike ljudi u autobusima. A da negovrim o stranici o noćnim klubovima, 24h i slično
A ovo je napolje. I Slikanje drveća kao subjekta, a ženske osobe su tu sekundarni objekti, u umetničkom kadru.

Video snimci?!
Pa onda televizija i internet bez slika ljudi ne bi postojali?! Pogledaj na primer fudbalske utakmice kad zumiraju tribine i navijače kako luduju, .Jel treba da tužimo Arena Tv i Sport Klub.
Kao i većina novina i portala bi bili ugašeni. http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/1188200-evo-zasto-muskarci-vole-leto-u-beogradu-foto Jel postoji neki primer da je neko tužio nekog , od ovih novina koje i imaju neki profit?!

A da ne govorimo o hiljade sigurnosnih kamera koje prate i snimaju i video snimke prolaznika, a kamoli slike. I u GSP su uveli kamere?!
Oni kao mogu mene da snimaju ,a ja kao običan čovek ne smem, je li?!
Kad su masovno uvedene kamere na telefonima, da svako može da slika kad šta i kad hoće, - to znači da je kraj pravila i morala, pandorina kutija je otvorena. Više nema povratka.
Slikaj, da ne bi bio uslikan.
 
Ne lupaj.

Ne znam odakle si to izvukao i u kom kontekstu je i kad napisano.
ali sve je to bla bla bla. Ovo je Srbija.
Ne vidim oštetno zadiranje., to je umetnost.
oštetno bi bilo kad bih upao u njihovu kuću i slikao ih dok se presvlače noću. Mada i to je diskutabilno.

Pogledaj npr fb stranicu anti BusPlusa... svaki dan objavljuju slike ljudi u autobusima. A da negovrim o stranici o noćnim klubovima, 24h i slično
A ovo je napolje. I Slikanje drveća kao subjekta, a ženske osobe su tu sekundarni objekti, u umetničkom kadru.

Video snimci?!
Pa onda televizija i internet bez slika ljudi ne bi postojali?! Pogledaj na primer fudbalske utakmice kad zumiraju tribine i navijače kako luduju, .Jel treba da tužimo Arena Tv i Sport Klub.
Kao i većina novina i portala bi bili ugašeni. http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/1188200-evo-zasto-muskarci-vole-leto-u-beogradu-foto Jel postoji neki primer da je neko tužio nekog , od ovih novina koje i imaju neki profit?!

A da ne govorimo o hiljade sigurnosnih kamera koje prate i snimaju i video snimke prolaznika, a kamoli slike. I u GSP su uveli kamere?!
Oni kao mogu mene da snimaju ,a ja kao običan čovek ne smem, je li?!
Kad su masovno uvedene kamere na telefonima, da svako može da slika kad šta i kad hoće, - to znači da je kraj pravila i morala, pandorina kutija je otvorena. Više nema povratka.
Slikaj, da ne bi bio uslikan.
Zakon je zakon, kada se neka zena vidi u tvojoj jezivoj kolekciji ima pravo da te tuzi.. A onda ces dobiti priliku da sud ubedis u svoje vidjenje stvari :kafa:
Mada da sam ne tvome mestu ne bi uhodio zene na ulici i njihove slike postavljao na internet.
 
Jeziv si ti i tvoj pomračeni um. Ne ubacuj sugestije neutralnim posmatračima teme i potencijalnim sponzorima, da je nešto jezivo što nije. :)

I ne "uhodim" nikog ja nego hodam ulicom i slikam ono što vidim. Dokle ta zlonamernost i projekcija nastranog uma na druge ljude?!
I tu reč uhođenje sam upotrebio na sajtu, radi marketinškog efekta.

A to što previše hodam ulicom, zahvalite BusPlus teroru, Koji me naveo da hodam od stanice do stanice, i ubijam dosadu slikajući. :confused:

Sve je u oko posmatrača. Pogotovo umentički opus slike i fotografije. Većina ljudi vidi slike u pozitivnom umetničkom svetlu, i doživljava "žene" kao drijade - duhove drveća.
To što tebi i eventualnim zlobnim tužibabama iz nižeg nivoa samosvesti, su to obične "žene" a ne dobre vile, i vidiš ih u kontekstu nekakvih manijačkih erotskih fantazija, nije moj problem. A i neki to vole jezivo. Horor filmovi su umetnost.
Uz to, ja sam drevni druid, a ne broj lične karte. I kao dr terapeut i obožavalac drveća države, borim se za prava na drvo slavlje, kao i ovi ljubitelji pasa, prava za životinja.. i druge ugrožene organizacije.

Kad sve ove novine, portali, fejsbuci,twiteri i ostali budu tuženi i kažnjavani, za mnogo gore slike bez dozvole, onda na kraju nek ja dođem na red. Ali uzvratiću kontra tužbom. Po brojnim osnovama.
Najpre pored dotične osobe za ugrožavanje umentičke slobode, i bus plusa kao ključnog okidača, Tužiću mts stoku, koja mi je danas\juče i već godinu dana namerno secka internet vezu. A novi telefon mi ne da. Ostao sam bez neta... čim se logovao na forum... i zato pišem ovaj predug odgovor, čekajući na vezu....
A moglo je da se završi sa - Ti si bre jeziv.

Slike nisu golišave. I tu je kraj svake priče. Mi svakako ne živmo u iranu i sl, ne znam kakve puritanske fotke konzervativni idioti očekuju, kad se većina leti gotovo gola šeta ulicama.

Sajt doprinosi turističkoj popularizaciji grada Beograda i drveća i zaštiti ekološke sredine.

I sve te devojke na sajtu trebaju zapravo meni da plate, jer su postale poznate!
A možda i izlečene i stabilozovane zdrvstveno, energo kvantno terapeutski zračenjem energije drveta.
No, ja ne tražim pare. Ne rastu pare na drveću ;
Mada ako nekoj smeta slika na sajtu, i to što kao nesvesni model reklamira drveće i prirodu, rekoh skloniću je. Ail bilo bi joj bolje da sama profitira od toga, i da npr. pošalje reklamni baner neke njene firme, sajta. I tako namiri dugove korišćenja njenog oblika u digitalnoj fotografiji.
A ne kao neki necivilizovani primitivni narodi da reaguje verujući da slikanje krade duše, i da je kamera sotonska naprava.

I jer skrećem pažnju njih i javnosti da primete drvo. Svi prmećuju kučiće, mačiće kad su napolju, a drvo ne primećuju iako je živo biće, deluje im kao zid.
Postoje čak ljudi i koji ih i seku. I to oni koji se licemerno kunu u brigu o mučenju pasa. Koji isto tako vrlo često toksičnim urinom zapišavaju drveće.
 
6526898_orig.jpg

http://dendroterapija.weebly.com/uploads/2/7/1/6/27166497/1455871_orig.jpg
http://dendroterapija.weebly.com/uploads/2/7/1/6/27166497/26302_orig.jpg

I kao što vidite na većini slika se i ne vide lica "drijada" , a mnoge ni same sebe ne bi prepoznale.
Baš zbog tog navodnog zakona i nisam bio u početku siguran jel u redu slikati lice, Pa sam se navikao sa leđa da slikam, u fazonu obožavnja drveća.
A juriti svaku drijadu za dozvolu bi mi oduzelo puno vremena. Doduše poneke sam i startovao i dao im vizit kartu uz pojašnjenje da će biti na sajtu, na šta one nisu reagovale negativno. Ali uglavnom, previše su brze i hitre, opčine te u momentu i prođu pored. I onda samo s leđa stigneš da ih slikaš. Nema tu uhođenja, jurenja. Vidiš, slikaš i gotovo.

Plus.. što sam bio svedok stotine situacija gde i te "žene" i drugi svi ljudi slikaju telefonima mene i u mom pravcu, i onda ko bi znao šta rade sa tim slikama. Jednostavno rodila se ideja, da i ja slikam nepoznate, radi popularizacije drveća i dendroterapije.

Treba slikati sve što je javno i što vidiš i tačka, ako nije nešto previše negativno po uslikanu osobu. Mnogo toga čovek vidi i doživi tokom dana, i onda zaboravi, i izjeda mu podsvest. Ovako masovnm pojavom telefona sa kamerom prilika je da svaki i naizgled nebitan momenat ostane upamćen. Zakone donose šizofrene interesne grupe. Moje slobodno umetničko izražavanje u vidu postavljanja originalnih slika i ne zamućenih faca ne može biti limitirano nekakvim zastarelim pravilnicima.

Gomila je skrivenih prank kamera gde se ismevaju ljudi najpodmuklije se prikazuje, na tv i jutjubu itd. Nisu oni svi tražili dozvole od žrtava, ni tuženi.
Paparaci takođe, mogu da slikaju sve što kamera hvata. Pa i onu britansku princezu.. i ovu sadašnju, su slikali i golu, pa ništa.
Njen je problem što je izašla gola na terasu. Tako i ove glumice, starlete, što se oskudno oblače da bi ih uslikali. Fotografi samo slikaju sve što vide.
Sateliti nadziru sve, snimaju i broj plombi u zubima, službe i iluminati imaju kamere svuda, i u tv i računarima, telefonima, NSA, Snowden.... diluju slike na crnom tržištu, deep webu.
Ali ne, bitne su obične fotografije drveća i žena na ulici i ja kao buntovni performans umetnik i terapeut. I Druid, druidi su prvi ustanoviili i ovu Drvžavu.

Rekoh ,shvatio sam da je bolje da budeš zver, nego plen, slikaj da ne bi bio slikan. Kad se ukinu sve kamere sveta, onda OK.
A ovako, dok oni mene slikaju, dok su kamere nadzora svuda po gradu, slikaću ja njihove žene, sestre, ćerke. I ja sam bio protiv tog slikanja, dok nisam video kako svi samo škljocaju, turisti razni po centru grada ,kamere televizija, novinari nekih medija, pa ima me na desetina slika na raznim javnim mestima koje sam našao gde sam uslikan, u pozadini većinom, kao na utakmicama, na koncertima, predavanjima, seminarima, izložbama, svečanostima, a na nekim i nisam ispao baš dobro a lice mi nije zamućeno, iako većinom i nisma u prvom planu, već u pozadini.. što i nije baš fer. I sad treba da se žalim i tužim. Svi ćemo da umremo, uskoro, kratak je život za tužbe i sitnice. Ukoliko nas drveće ne spasi i isceli i podmladi.


Ti hypnotoad si iz Вуковара i bolje brini o ustašma i grafitima vrba, i počni da slikaš hrastove, četinare.. i smišljaš kontru vrbama, Zapravo slikaj salate, kao i ustašice lokalne. Napravi sajt nazovi ga Meso-terapija i tako :D i onda se javi za besplatu reklamu na mom sajtu. Ili meni pošalji slike i napraviću album stranicu posebnu za salate i hrvatice.
Možda taj njihov i Eu mentalitet kreira takve zakone. Ali Srbi nisu tako bolesni vatikanozovani puritanci i papci da tuže ljude i hapse zbog sitnica kao što je paljenje zastava, na osnovu slika sa interneta.
I ne navodi me na te političko nacionalne sukob tripove tvojom pojavom, nemam ja ništa sa tim ratovima. I ne pripadam strankama, Svako je dobrodošao u vezi sponzorstva, od Gazproma do General motorsa. Sigurno da prednost imaju Beograđani, pa Srbi, pa ostali potomci loze Srba sa balkana, pa tek onda drvopljani, ameri, japanci. Drvo je nadnacionali pojam i ja sam za mir u svetu. Doduše Srbi kao narod najstariji su se zvali Drvi nekad, trebali bi da imamo malo veća prava, ali, nisu mi puno bitne te istorijske stvari, i seljačke fore o vrbama, kruškama ,šljivama. Doduše ako neko želi može da mi podeli neke linkove da proučim to bolje i napravim neku stranicu u tom istorijskom ili hrastorijskom, druidskom pravcu. A i podeli mi novi telefon usput.

Sigurno da i svi ostali koji žele da postanu dendroterapeuti i androfotografi, mogu da se jave na mejl, uz pravila napisana na sajtu.

Ne držim ja žive žene u svom nekom trezoru otete, to su samo digitalne slike, sastavljene od piksela, ista vrsta umentosti kao i umetničke slike četkicom.
Mene zato samo slika može da tuži. A sudije haškog suda mogu da mi p.... m... Oni bi me tužili i da sam nacrtao čiča glišu sa sisama, i nazvao je kolindom.
Čokoladu da sam stavio pored drveta, tužili bi me. Taj franjevački lobi pokušava da preuzme vlast i u ovoj zemlji. To se neće dozvoliti. Tužni su oni koji tuže.

Ja i dalje čekam poklon ..bolji telefon. Radi umetnosti slikanja drijada u pokretu. Uhvatiti u kadar devojku u pokretu pored drveta u kratkom momentu. To nije nimalo laka veština, to zahteva puno truda, rada, talenta, odricanja... Doprinosi regulaciji psihomotoričkih funkcija i refleksa, kao na divljem zapadu umesto pištolja vadiš telefon i gađaš metu.
Zapadni svet, bato, to nisu žene već roboti, andoridi, duhovi. Kad ih uloviš u telefon, kao pecaroš ribu,.. doneseš je kući, ide pod mač, ispečeš na sajt... ona tek onda oživi i svoj puni smisao postojanja ostvaruje. U lancu ishrane.
Džungla je napolju. moraš biti spreman da preživiš i opstaneš, da slikaš druge da oni ne bi tebe,

Ovaj Pokemon Go je za debile, slikanje Drijada je budućnost. Mogu da mi se jave i ti neki kreatori igrica. I smislimo neku ideju o nekoj novoj velikoj stvari.
Jer sigurno je bolje loviti ženske osobe (andrijamonke) na ulici pomoću drveta, nego čudovišta uz lopticu. Pokemon je neka gej pedo agenda, odvajanje fokusa ljudi od suprotnog pola, ka pokemonima. Dendrofotografija doprinosi prirodnom balansu psihe i tela.

Stoga mi treba telefon koji okida brže, i u noćnim uslovima, i ne muti slike u pokretu , i koji mogu da instaliram pokemon go, tako iskustveno smislim i scenario nove igrice.
 
Poslednja izmena:
NIje to nelegalno, proverio sam, dozvoljeno je slikati sve što je napolju, na javnim mestima.
A takođe je napisano da ako neka ne želi njenu sliku na sajtu, može da se javi da je besplatno uklonim.


Sigurno da ja mogu da skupim bar 200e za neki tel. Ali, što bih se mučio da istražujem koji je idealan i jurim po radnjama,
kad je lakše da mi se daruje ono što sam otprilike okvirno zahtevao.
A pogotovo uzimajući u obzir da sam svoj dug android sistemu odradio promocijom istog na sajtu, i stoga očekujem nagradu.

Da sam sisata ženska sponzori bi se utrkivali da nalepe reklame. Nemam ništa protiv da budem muška sponzoruša, i da me neka bogatašica usvoji.

Ja sam inače veoma moćna i uticajna osoba u svetu, I član tajnog društva Druida, koje vlada svetom pa i iliuminatima, rotshildima itd. i mogu na jadan mig da unišitim google ,andorid, iphone, mts, telenor, sony, samsung, lg ili bilo koju kompaniju.
Nemoj da mi se zamerate.. kad samo tražim običan andruid telefon, a ne milion evra, koje realno zaslužujem.
Mi druidi svako drvo držimo kao sveto. Želimo da preuzmeo intenet i elektronski sistem gde nedostaje priroda i drveće. I mnogo ljudi je bolesno zbog te virtuelne neprirodne realnosti.

Pa isti ti je djavo,ako ti neko da lupam LG G3 a ti nemas pojma kakav je to telefon.
 
Bavim se poslom koji je na neki nаčin vezan za mobilne telefone.
http://dendroterapija.weebly.com/drijade.html
http://dendroterapija.weebly.com/drve263e-beograda.html
http://dendroterapija.weebly.com/drvo-modeli.html

Mislim da bi se isplatila višestruko investicija neke telefonske kompanije itd u vidu poklon telefona, (ne neophodno najnovijieg, bitno da je kamera dobra).
Zauzvrat dobija besplatno mesto za reklamu po želji na mom sajtu.
Slike uslikane tim modelom biće potpisane ako se to zahteva.
Iz galerije mogu biti uklonjene mutne i loše slike uslikane 5.0 kamerom (pogotovo one u pokretu). Jer mislim da generalno nanose štetu Android telefonima! I red bi bio da imam kvalitetniji telefon, kao androfotograf.

Ako je neko od firmi i telefonskih kompanija zaintersovan za saradnju neka se javi.
Takodje moze da se javi BILO KO želi da se reklamira, i da mi pokoni tel, tablet ili laptop i sl. besplatno, ni dinar... (ako ste operater -samo pripejd, ne nudite postpejd pakete).

Recimo u obzir dolaze telefoni bar vrednosti od 200e +
sa 13.0 - 23.0 mgp kamerom, marshmellow (6) sistemom , eventualno lolipop (5) ali da se može ažurirati i na Nuget (7) i ostale buduće verzije, koji preberzo dolaze.
Poželjnije marke su
Sony xpiria, Samsung galaxy, HtC desire, LG
ali i ostali androidi...
iPhone stop.

Takođe bavim se još jednim poslom kojji uključuje telefon pri bliskom kontaktu sa klijentima, tu može sve... a i tablet, ipad, laptop zapravo.
Mada sam u nekoj pauzi i fazi rekonstrukcije sajta, pa ne bih da pominjem to još. Ali imaće priliku za reklamu i na tom sajtu.

Sve u svemu može imati značajan marketinški profit. Dolaze u obzir i više sponzora, jer ima mesta za reklame.
Samo u Beogradu preuzimam telefon.
pp poruka ili dendroterapija@gmail.com

Jesi obrijo guzu?
 
Na žalost, ne bih. Ne jedem parčad slatkiša i table čokolade koje je palo na zemlju. Tako su me roditelji naučili. :( Bakterije, prljavština.
Rekli su mi i nikad ne uzimaj slatkiše od stanaca. :roll:
A kit kat, medenjak, maršmelu, sladoled sendvič, lilihip.... jako su ukusni. Android je fabrika slatkiša.

480165.jpg


Mada ako mi je sajt o drveću, možda bi mi Jabuka bolje odgovarala.. slatkiši ne rastu na drveću?!
Ako Apple dođe do mene, prvi.. kajaće se Google.
Šume su još neistraženi prostor za marketing. Svako drvo može da ima reklamu nalepljenu. Puno ljudi šeta šumama i monotono je jer reklama nema.


Vrlo ste vi pojednici duhoviti, ili zlonamerni. Hvatate se za figurativne izraze, ali, nisam raspložen za šalu, jer doživljavm tehnološki nervni slom ovih dana... kompjuter se raspada, puklo napajanje i monitor se pokvario... jedva sam našao šifru za forum.. sa ove stare crt krntije. Sad razmišljam da idem na hardver deo foruma.
Ne znam jel bolje imati novi tel ili novi računar.
Ali zašto ne i oboje. Ja godinama koristim i tel i komp u jako bitne svrhe. Dok mnogi idioti dobijaju te naprave kao ukras da skuplja prašinu, a IQ im 0, da ikad nešto korisno učine sa njima. Sve bih ja to lepo pod mač, i komp i telefone dati onima kojima treba.
 

Back
Top