Povratak legende: Konačno predstavljena nova Nokia 3310

acabg

Elita
Poruka
20.624
Nakon što su u Kini pre nekoliko meseci pustili u prodaju Nokiju 6, na današnjem događaju Nokia i HMD Global predstavili su još dva smartfona – Nokia 5 i Nokia 3.

119940322758b31994895ae808741440_wide.JPG

Foto: Screenshot​
U priči o pametnim telefonima, a koju su svi očekivali, najavili su da žele da budu u samom vrhu u prodaji mobilnih uređaja, pametnih telefona i tableta u svetu, a boriće se poznatom kvalitetom.

Kažu kako su ih korisnici dugo “gnjavili” kada će proizvesti prvi Nokia smartfon na Android OS-u – Pure, Secure & Update.

Prvi je Nokia 5 koja je vrlo čvrsta, a i komunikacijski je vrlo moćna. Delovi za antene nalaze se u vru i u dnu. Ekran je 5,2 inčni i HD rezolucije od 1280 x 720 tačaka. Radiće na Snapdragonu 430 uz Adreno 505 grafiku, 2 GB RAM-a i 16 GB interne memorije. Kažu kako će se Nokia 5 prodavati po 189€.

Ako hoćete još jeftinije i povoljnje, tu je Nokia 3. Spomenuli su kako ima premium dizajn, 5 inčni HD ekran od 1280 x 720 točaka, kamere od 8 MP (širokougaona) i 13 MP, a radi na Smapdragon 425 procesoru uz Adreno 308 grafiku, 2 GB RAM-a i 16 Gb interne memorije. Uz Android 7.0 Nougat i cena je vrlo zanimljiva, primamljivih 139€.

Sva tri smartfona će se u narednom periodu prodavati globalno – svi će imatu svi premium dizajn i Android 7.0 Nougat koji je “Pure, Secure & Update” OS.

Na kraju su predstavili i nešto što su mnogi najavljivali, a to je Nokia 3310.

Ranije je objavljeno da bi cena mogla biti oko 49 evra. Imaće dugotrajniju bateriju i aplikacije koje su u skladu s modernim vremenom. Displej će biti u boji, a imaće i stari zvuk.

I da... Vratila se i igra Snake.

http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?yyyy=2017&mm=02&nav_id=1234559

:worth:
 
Nikada niko,zapamtite to,nece ne, prevazici NOKIU,nego joj nece biti ni blizu. NOKIA je jedna jedina,i..NE PREVAZIDJENA !!!Mobilni NOKIA, imaju muskarci,koji su

sigurni u sebe.Sigurni u svoju nadmoc,kako intelektualnu,tako i u svakom pogledu.Kada devojke vide da muskarac ima NOKIU,one su vec jednom nogom,u njegovom krevetu.

Usamljeni muskarac,dovoljno je da u CAFEU stavi ispred sebe na sto,svoju NOKIU.Posle samo desetak minuta,za njegov sto,sesce neka mlada lepotica,uz ono,tako

dobro poznato:"Lepotane,jel slobodno".To je moc NOKIE na zensku psihu,koja trazi mocne muskarce.Muskarce,koji i ljubav vode,drzeci u ruci NOKIU.!!!
 
NOKIA postoji samo dok nije prestala da postoji i kupljena postala od Microsofta,
Ovo sad nije NOKIA i to ce vecina korisnika nokia da kaze..
Ja imam 5 ili 6 nokia telefona....koristim 3 u svako doba....1 boja a ostalo monohrom....7 -10 dana napunjeni....
Naravno 10e ili tako nesto...i pada i grebe se i menjam kartice ranije kao lud, sad vise ne...
Da ne kazem da su stari 20 godina...jeste prvi su koje sam imao, ali rade...ne zezaju , rade...crnacki...
Menjao samo bateriju 5L ili 5LC zaboravih koja je....ali samo to jednom menjao...i to zaebao ostavio na punjacu 10 dana, pa posle toga se snaga smanjila na 2 dana, pa mi to smetalo pa kupio novu...

A 3310 imam ali mi nije legla....bila polovna, nije losa, orginal, ali polovna bila malo zeznuta, a to malo smeta kad ste navikli na nokiu...

- - - - - - - - - -

Nikada niko,zapamtite to,nece ne, prevazici NOKIU,nego joj nece biti ni blizu. NOKIA je jedna jedina,i..NE PREVAZIDJENA !!!Mobilni NOKIA, imaju muskarci,koji su

sigurni u sebe.Sigurni u svoju nadmoc,kako intelektualnu,tako i u svakom pogledu.Kada devojke vide da muskarac ima NOKIU,one su vec jednom nogom,u njegovom krevetu.

Usamljeni muskarac,dovoljno je da u CAFEU stavi ispred sebe na sto,svoju NOKIU.Posle samo desetak minuta,za njegov sto,sesce neka mlada lepotica,uz ono,tako

dobro poznato:"Lepotane,jel slobodno".To je moc NOKIE na zensku psihu,koja trazi mocne muskarce.Muskarce,koji i ljubav vode,drzeci u ruci NOKIU.!!!

To li je razlog sto me zene napadaju, a ja se nadao visok, pa lepo obucen....
 
Ovo je za kolekcionare mobilnih telefona ili da kupe babi ili dedi.

Samsung jeste klasa, ali samo najskuplji modeli, jeftiniji su im bacanje para. Ima kvalitetnijih i izdrzljivijih telefona u srednjem segmentu.

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6040X уз помоћ Тапатока
Možda, al zato u gornjem segmentu niko nema kompletan telefon kao Samsung! A ja samo gornje i kupujem:manikir:

...onaj što nauku može da zastupa u njenom punom sjaju :nosijelku:
 

Back
Top