Da li neki program prati kretanje Zemlje?

Ribar

Poznat
Poruka
9.164
U vreme kada se ADSL tek pojavio, postojao je program koji je neprekidno prikazivao izgled i kretanje Zemlje. Tačno se videlo u kom je delu dan a u kom noć, čak su se videla i svetla većih gradova. Taj mi je program služio kao maska (desktop) kompjutera.

Pokvario se kompjuter na kome sam to imao i kasnije nisam uspeo više da ga nađem.

Da li taj program još postoji?
 
ovako nesto?

unnamed.jpg

0RUONx3.jpg
 
U vreme kada se ADSL tek pojavio, postojao je program koji je neprekidno prikazivao izgled i kretanje Zemlje. Tačno se videlo u kom je delu dan a u kom noć, čak su se videla i svetla većih gradova. Taj mi je program služio kao maska (desktop) kompjutera.

Pokvario se kompjuter na kome sam to imao i kasnije nisam uspeo više da ga nađem.

Da li taj program još postoji?
Google earth ima 3d prikaz zemlje sa tom opcijom da pokaze gde je sunce trenutno
 
U vreme kada se ADSL tek pojavio, postojao je program koji je neprekidno prikazivao izgled i kretanje Zemlje. Tačno se videlo u kom je delu dan a u kom noć, čak su se videla i svetla većih gradova. Taj mi je program služio kao maska (desktop) kompjutera.

Pokvario se kompjuter na kome sam to imao i kasnije nisam uspeo više da ga nađem.

Da li taj program još postoji?

kompas brate :D
akonkretno, deder recide ti meni ovako... konkretno gde si se zagubio sinko? kade ti treba to kretanje zemlje
 

Back
Top