Izbor najbolje vize

индименти

Početnik
Poruka
12
Pozdrav ljudi. Treba mi vasa pomoc od iskusnijih ovde pri odabiru vize. Moja situacija je sledeca. Radio sam duzi nis godina na prekookenaskom brodu koji je plovio po Australiji uglavnom. Tamo sam sreo devojku i sad dolazi do nedoumica posto bih trebalo da putujem dole pocetkom zime ili krajem ove godine. E sad ja sam nezaposlen boljka kada radite na kruzerima je sto se nigde ne vodite kao zaposleni. Uskoro idem na svoj poslednji ugovor tako da ne planiram da trazim posao ovde. Sto se tice devojke,ona nikada nije bila ovde niti sam ja bio kod nje u poseti,vidjali smo se samo dok sam ja bio dole sa brodom i to je bilo u tajnosti zbog mogusnosti dobijanja otkaza posto su veze izmedju putnika i radnika najstrozije zabranjene. Tako da mislim da bilo kakva partner viza ne bi prosla jer osim dopisivnja ne bih imali nista da prilozimo kao dokaz.Ona ce doci ovde u avgustu na mesec dana i posle toga ja se vracam na brod do pocetka novembra. Planirao sam da za vizu predam cim se vratim sa broda znaci nekom sredinom novembra. Mene interesuje kakve su mi sanse i sta bi trebali da odradimo da ja kao neko ko je nezaposlen sa 31 godinom,nista se ne vodi ovde na mene znaci buvkalno nemam nikakvog razloga da se vracam u Srbiju a da ne budem odbijen. Ne bih hteo da se zenim ovde na brzinu jer to je ipak veliki korak i to bih da uradim tek kad stvarno odlucim da to zelim,jer ko zna mozda mi se ne svidi zivot dole ili uvidim da to nije to...Video sam da postoji nacin za sponzorstvo ali mi ni to ne uliva neko povernje da cu dobiti vizu. Ako sam malo udavio ili lose formulisao sve ne zamerite,u ovo se ama bas ne razumem i nisam neki forumski pisac.Zapravo ovo mi je jedan od prvih postova ako ne i prvi na ovu temu. Hvala unapred.
 

Back
Top