Milica Dabović: Šakom me je razvalio a onda me razbuđivao

Ali, ljudi, sta tu ima da se filozofira - ne ide, razidjete se, i kraj price.
Ne opravdavam nikakvo nasilje, ali bas nikakvo!

Kad ne ide....?
Mora da se desi nesto da bi znao da ne ide.....i sta ako se tada kad svhatis da ne ide, otkaci ruka....i zakove je .....
Moje iskustvo pokazuje totalnu iracionalnu , nepodnosljivu i nenormalnu prirodu ponasanja srpske zene i devojcice...da i kad su male su slicne...
Mene jedna kad sam imao 8 godina u skoli u prirodi gadjala komadima zemlje i blata , jedno 30 puta zato sto joj se svidjam...dok nisam uzeo da je jurim pa se usrala od straha, a nisam joj prisao na manje od 5m....bukvalno cim uspori, ja usporim....moc straha je velika moc...
A mozda i to sto nisam hteo da me pogadja onim glatnjavim kuglama...

I na kraju sam naravno ja ispao nasilnik, doduse i jesam, ona je bila fizicki , a ja psihicki nasilnik....
Uslovno kaznjen od uciteljice...

Ni dan danas mi nije jasno sta sam trebao da uradim da bi osim simpaticnog bio i ispostovan...
Reci nemoj i stani nisu upalile i nikad i ne upale...
 
Ima ih da odu, naravno, ne generalizujem. Ali jako cesto, u vise od 95% slucajeva, znam da nakon prvog udarca ostanu, i nadaju se da nece vise da se ponovi. I uvek, ali uvek se ponovi.
E, to mi nije jasno, posto je to opste poznata cinjenica, da se uvek nasilje ponavlja, zasto prenebegavaju tu cinjenicu?
moguci odgovori
1 ma dobar je, agresivan je samo kad je pijan
2 ako je ljubomoran znaci da me voli
3 svi muskarci su takvi
4 pa i tata je tuako mamu a voleo nas je
5 mozda sam ovog puta zasluzila, treba da se popravim
6 ja ne vredim nista, bolje i on ovakav nego samoca
7 ako ga ostavim, nacice me i tek cu onda da nastradam
8 bolje da deca imaju ikakvog oca nego nikakvog
9 od cega cu da izdrzavam decu
10 sta ce misliti komsije i rodbina
11 bice bolje
nastavi niz...
tuzno ali istinito u mnogim slucajevima
 
Poslednja izmena:
Los je ona borac protiv nasilja nad zenama, eno je juce, kao najblentavija starleta se kurci da se zaljubila, nije proslo par dana od kako ju je mrcvario onaj manijak, u koga je toboze bila zaljubljena, a ona vec savatala utesitelja, nekog lovatora, i ni manje ni vise sojka tica se zaljubila, preleteh komentare publike - svi se zivi valjaju od smeha, jasno je koji je to bolid, svake nedelje se ta moze u nekog zaljubiti, alal joj vera za biranje partnera...
 
ovo boldovano kada god cujem ili procitam momentalno dobijem napad dijareje

To boldovano je ziva istina. Zato sam odavno prestala da osudjujem muskarce koji mlate zene. Gledam onomad neku bolesnicu na Pinku u Crnoj hronici. Udala se za nekog majmuna djetica, rodila mu dvoje dece, tukao je k'o kobilu. U medjuvremenu sazna da koristi lazno ime i da je robijao (samo 2 godine :eek: ) jer je ubio bivsu zenu. Ona ipak ostane sa njim i tek kasnije ga napusti, da bi mu se opet vratila i rodila jos 3 *ebene dece sa manijakom i ubicom. Naravno, i dalje je tukao, nije radio ni izdrazavao porodicu. Na kraju zavrsi u zatvoru a ona u sigurnoj kuci, da bi pobegla iz iste i otisla kod njega u zatvor. I jos na kraju emisije kazu javio se neki dobrocinitelj da joj ozida kucu na periferiji Beograda, gde ce ludetina verovatno da dovede svog umobolnog muza kad odrobija.

Takvu gamad treba ubijati panjem u glavu, a njihov okot uspavati eutanazijom. To je genetski otpad, nizi oblik zivota od koga ne mozes cak da napravis ni pljeskavicu ili tasnu. Zalim samo ljude koji moraju da dele susedstvo sa takvima i da drhte za svoju i bezbednost svojih porodica.
 
Pa isla sam na to bolje birati slabijeg od sebe,za slucaj da mu se omakne samar

Sada ozbiljno

Klasicna je prica da smo svi pre braka ili duze veze slatki i fini,tek kasnije se prikaze(mo) kakav je ko,ne znam nikog ko fura fazon "ja sam kul lik i tucem zene",svi ti potencijalni nasilnici nemaju na celu ispisano "dangerous"

A zene su tupave jedino ako odmah ne reaguju na prvi vid nasilja,drugo nemam sta da dodam
 

Back
Top