Obaveštenja o obrisanim temama...Gde su ?

zašto nema obrazloženja u obaveštenjima o obrisanoj temi nego tek samo nestane
a da niko nema pojma zbog čega ?

u čemu je poenta, brisač teme želi da ostane inkognito ??
nije fer ni korektno prema članovima brisati teme bez objašnjenja

И мени се то рано наметнуло као прилично непрофесионално, уз оволико стезање јаја по питању слободе мишљења немам ни претерану вољу за дискусијом.

Нек раде шта хоће, не живим од Крстарице.

- - - - - - - - - -

a to je tradicija ovde izgleda da tema samo nestane - pojeo vuk magarca
ništa nije bilo, sve okejj, idemo dalje i ti fazoni...dokle bre više

Пријатељу то је општи тренд, посећујем и неке форуме ван нашег говорног подручја, исти систем.

Сад је видиш, сад је не видиш... "Sorry, this thread is no longer in our database."
 
И мени се то рано наметнуло као прилично непрофесионално, уз оволико стезање јаја по питању слободе мишљења немам ни претерану вољу за дискусијом.

Нек раде шта хоће, не живим од Крстарице.

da, svakako, i ja sam se dosta odaljio odavde, tek povremeno dođem
nekad nisam izlazio odavde ali mi zgadili forum pa ga često zaobiđem,
a i taj put kad dođem, ti propusti se događaju i dalje i zaista smeta to za videti

ako treba da ne dolazimo ili da se udaljimo od foruma, onda okejj, neka rade šta oće,
ipak forum nije za forumaše već za vladajuću ekipu

- - - - - - - - - -

Пријатељу то је општи тренд, посећујем и неке форуме ван нашег говорног подручја, исти систем.

Сад је видиш, сад је не видиш... "Sorry, this thread is no longer in our database."


upravo tako..na žalost ili sreću, sve je relativno
 
veruj mi na reč, koliko sam nekad bio aktivan po netu, asd je to samo neki postotak od toga,
alio u meni je osta opet neki trag želje i težnje za nekom pravdom, pravilnostima, 'perfekcijom',
verovatno sam jedan od poslednjih budaletina iz te branše što je ostala, pametni digli ruke..ali preko sebe se ne može..jbg

За мене је интернет био и остаће само занимљив експеримент. Ја сам дете Радио Београда и црно белог нишког ТВ пријемника.
Интернет није био део мог одрастања, на моју велику срећу. Одрастао сам уз стрипове Златне серије, песме чика Душка и Мике Антића.

Решавај се тих заблуда из прошлости, то нема функцију у 2017. Генерални ремонт и поново убациш у трећу, па док има горива.
 
veruj mi na reč, koliko sam nekad bio aktivan po netu, asd je to samo neki postotak od toga,
alio u meni je osta opet neki trag želje i težnje za nekom pravdom, pravilnostima, 'perfekcijom',
verovatno sam jedan od poslednjih budaletina iz te branše što je ostala, pametni digli ruke..ali preko sebe se ne može..jbg

I mene moderatori svojim bezobrazlukom teraju odavde !
Premišljam se da odem i oteram sve i lepu pizdu materinu...
Toliko bahatosti i samovolje na jednom mestu teško se može svariti !
 
Ovde komentari o radu moderacije NISU DOZVOLJENI. :nono3:

Ako imate primedbi - posaljite im pp.

I moderatori su na neki nacin ljudi, pa nekada grese.

Zbog sitnica ne smemo da se toliko zestimo.

Posle kraceg vremena bes splasne.

Ja sam to 300X iskusio i vise se ne ljutim.

- - - - - - - - - -

I mene moderatori svojim bezobrazlukom teraju odavde !
Premišljam se da odem i oteram sve i lepu pizdu materinu...
Toliko bahatosti i samovolje na jednom mestu teško se može svariti !

Ti si bar stari borac i ne treba da se uzbudjujes zbog moderatorskih gresaka i sitnih nepravdi...:rtfm:
 
zašto nema obrazloženja u obaveštenjima o obrisanoj temi nego tek samo nestane
a da niko nema pojma zbog čega ?

u čemu je poenta, brisač teme želi da ostane inkognito ??
nije fer ni korektno prema članovima brisati teme bez objašnjenja

Tvoje zadnje dve temena Politici, koje su obrisane bile su o Krstarici, konkretno: Šta će biti sa Krstaricom kada se promeni vlast ?...gde si indirektno mislio i na moderaciju.
Teme o Krstarici i moderatorima nisu dozvoljene i za takve teme nije bilo potrebe davati objasnjenje o brisanju na pp.
Posle brisanja te teme, poceo si da otvaras vise teme o moderatorima kao sto je bila ovakva tema:
Šta mislite, koliko gazda Ivan plaća svoje kerove i kerčiće da mu služe ?

Teme su obrisane a ti si zbog vredjanja administracije, i ometanja rada Foruma, bio kaznjen.

Pre nego otvorite ovakve teme i slicne procitajte Pravilnik u kome izmedju ostalog pise:

Sadržaj poruka

Krstarica ne snosi nikakvu odgovornost za poruke korisnika i posetilaca Foruma.
Zadržavamo pravo da uklonimo, izmenimo, premestimo ili zatvorimo bilo koju temu ili poruku iz bilo kog razloga.
https://forum.krstarica.com/faq.php?faq=vb3_board_faq#faq_pravilnikforumakrstarice

Postoji odluka gde moderatori treba da obaveste korisnike o razlozima brisanja tema ( za zakljucavanje se daje obrazlozenje prilikom zakljucavanja)
i moderatori se uglavnom toga pridrzavaju iako se desi i da ne obaveste kada su teme neprimerene, otvorene o administraciji ili su uvredljive na neki drugi nacin.


 
Poslednja izmena:
Otvorila sam ovu temu zarad razjasnjenja..I bez vredjanja u postovima molim lepo

U tvom profilu postoji spisak tema koje si otvarao..Tema od nocas koju navodis ne postoji u tom spisku
Pregledala sam i temu o predsednickim izborima od 16.2.2017 god.da nekim slucajem nije spojena ta tvoja tema od nocas ali je nema ni tamo
https://forum.krstarica.com/showthr...-glasali-na-predsedničkim-izborima-(anonimna)

Tvoja zadnja tema na Politici ( bez onih o kojima je vec pisano ) je :
https://forum.krstarica.com/showthr...rdaru-kamen-temaljac-postavlja-Tači-i-Mustafa
Videcu i sa modovima da slucajno takva tema postoji ..iako bi bila u spisku da si je otvorio
 
zašto nema obrazloženja u obaveštenjima o obrisanoj temi nego tek samo nestane
a da niko nema pojma zbog čega ?

u čemu je poenta, brisač teme želi da ostane inkognito ??
nije fer ni korektno prema članovima brisati teme bez objašnjenja

Konacno imas odgovor
Nasla sam temu, koja ti nije obrisana .Temu si otvorio nocas u 2:22 h "Treba li dijaspora glasati za izbore u Srbiji ?"
i tema ti je jutros spojena sa temom ..
"За и/или против бојкота избора?" iz razloga sto nije pravilno postavljena.
Spajanje se nije videlo jer je redirekcija istekla..a u pravilniku Politike moze se procitati vezano za postavljanje sadrzaja

https://forum.krstarica.com/showthread.php/458800-VAŽNO-Pravilnik-foruma-Politika

citat :

Kada otvorite temu, bez obzira na to da li je ona iz novinskog članka ili vaša zamisao, neophodna je jasna argumentacija i postavljanje teme diskusije. Teme koje počinju i završavaju sa 'šta mislite o ...' - ne vode nikakvoj diskusiji i kao takve će biti posmatrane.
 

Back
Top