Kombinacije van braka;osvezavaju isti?

He,he ..nije mi bila namera da isprovociram buru potisnutog besa kod zenskog dela populacije.Ako je ovo praznjenje pomoglo nekom od njih danas i to je nesto.Razumem vas.Pitanje je bilo upuceno ozenjenima al cenim svako misljenje.
Elem,hteli vi to da priznate ili ne ,pricam o svakodnevnoci koja nas okruzuje.Neko moze zatvarati oci pred tim stvar licnog odabira.
Sto rece Balasevic "Svi smo mi gospodari sveta...s 22-ve.."
 
Tamo_jedan:
He,he ..nije mi bila namera da isprovociram buru potisnutog besa kod zenskog dela populacije.Ako je ovo praznjenje pomoglo nekom od njih danas i to je nesto.Razumem vas.Pitanje je bilo upuceno ozenjenima al cenim svako misljenje.
Elem,hteli vi to da priznate ili ne ,pricam o svakodnevnoci koja nas okruzuje.Neko moze zatvarati oci pred tim stvar licnog odabira.
Sto rece Balasevic "Svi smo mi gospodari sveta...s 22-ve.."

Pa prikane..bas ti pricas kao da imas 12 a ne 22....
tako pricaju napaljeni klinci ili oni -neizivljeni- koji onu stvar pre braka nisu ni videli...
ja odavno nemam 22...a covek sa kojim sam ima 39!!!!!!!!
i njegova je parola-zasto zbog 15 minuta rke-krke da izgubim nesto sto zaista vredi?
Ali...polako...
mozda i ti upoznas nekoga ko iole vredi....i izlecis sve svoje komplekse.....
 
Tamo_jedan:
He,he ..nije mi bila namera da isprovociram buru potisnutog besa kod zenskog dela populacije.Ako je ovo praznjenje pomoglo nekom od njih danas i to je nesto.Razumem vas.Pitanje je bilo upuceno ozenjenima al cenim svako misljenje.
Elem,hteli vi to da priznate ili ne ,pricam o svakodnevnoci koja nas okruzuje.Neko moze zatvarati oci pred tim stvar licnog odabira.
Sto rece Balasevic "Svi smo mi gospodari sveta...s 22-ve.."
Da, vise puta sam cula takve izjave, kako od muskaraca, tako i od zena koje su prevarile muzeve...
 

Back
Top