Kombinacije van braka;osvezavaju isti?

Ovo je lična priča.Autor ja.Nije Copy-Paste.100%

Postoji momenat u razgovoru dvoje ljudi kada se na trenutak zaćuti,nema reči, ali se sve zna.Naravno, potrebno je malo tišine da bi se sabrali utisci o događajima koji prethodili. Upravo je taj trenutak prekinula njena rečenica -Moje narukvice! Zaboravila sam ih....! Odmah sam se setio gde ih je spustila, ali već smo bili na pola puta, tako da je opcija o vraćanju u Zlatiborski apartman bila isključena.Mogu zamisliti kakav bi izraz lica napravio recepcionar kada bih mu ponovo zatražio ključ od iste sobe.Nastavio sam vožnju,samo sam lagano pojačao muziku i sve je opet štimalo. Kao i uvek kroz mene se provlačila želja da bar malo proniknem u njene misli, pa sam joj gledao u oči, u lice, ali nije ona bila neka klinka koja će svoje misli otkriti muškarcu nekim izrazom lica.U stvari šta se ja tu trudim, pomislio sam, pa dobio sam šta sam želeo.Nije tu bilo mesta za emocije,taman posla.Ali se ponekad zanesem pa bih voleo sve da znam.Inače, ovo je bio nas peti izlazak ,ali je naše poznansto trajalo nekoliko godina.Sećam se da sam joj, kada sam prvi put ostao nasamo s' njom, otvoreno i pomalo bezobrazno rekao kakve bure u meni pravi.Bilo joj je neprijatno, videlo se, ali verujem i drago jer su to ipak bili komplimenti na njen izgled.Ne znam zašto, ali su svi razgovori između nas bili uvek pomalo nedorečeni.Trudili smo se da dosta toga kažemo, ali da nikako do kraja ne otvorimo karte.Možda smo hteli da se opravdamo kroz svaku
rečenicu.Da opravdamo svoju zainteresovanost jedno za drugo.Oboje smo znali svrhu naših izlazaka i razgovora telefonom, a kao da smo čekali da nam to neko drugi odobri.Da, trebalo mi je tako nešto, da me uznemiri, da me prodrma.Adrenalin je nadolazio kao kafa kad vri. Samo još da pokipi!
Jednom prilikom mi je prijatelj rekao-Šta bre hoćes? Šta ti treba sve to! ADRENALIN, brate, to mi treba!-rekao sam mu. Ne mogu se ja zaljubiti i poludeti, ali volim da skačem sa litice u nemirnu reku.I taj osećaj mi govori da sam živ i da nisam postao svoja senka.
Naravno, došao je i taj dan,krenuli smo negde, ni sam nisam znao gde.Što dalje,pomislih. Vozio sam lagano, iako sam pomalo bio nerovozan.To je bila pozitivna trema, ali se osećala i kod nje, tako da smo svratili na kafu u jedan restoran, da dođemo do daha verovatno.Put nas je vodio ka "Olimpu", naravno to je bilo pravo rešenje.
Njena neodlučnost i uznemirenost je nestala tek kada me je osetila u sebi.Od trenutka kada sam zatvorio vrata od sobe, počeo sam da je ljubim.Ne zato što sam bio nestrpljiv, već da bih izbegao onaj glupavi osećaj koji nastane u tom trenutku.Svlačio sam je lagano dok je ona skidala svoje narukvice.Poljubac je trajao dugo i dizao je temperaturu do usijanja.Kako smo se našli na krevetu, to ne znam.Ali znam da sam pod rukama osećao savršeno telo.Divio sam joj se, ali ona to nije razumela. Savršena guza i stomačić, grudi perfekcija, po mom ukusu.Nije bila svesna da to mislim o njoj.Počeo sam jako da uzdišem, sve mi je to prijalo, a trajalo je.............
Ne tako prostrana tuš kabina bila je dovoljna da primi ustreptali par i da pruži pravi ambijent za nastavak erotske igre.Jak mlaz tople vode kao iz vodopada slivao se po nama,
a mi smo bili tako vreli da smo smo se jedva nazirali u oblaku vodene pare koji smo napravili.Njeni poljupci su postali naelektrisani. Ljubila је moja usta, grudi, stomak, a noktima je lagano parala po mojoj koži.Godili su mi njeni dodiri toliko da sam pomislio da voda elektrizira..........Pomalo i neaktivan u ovoj igri nisam želeo da kvarim njem šou.Ako je i ona bila zadovoljna sa onim što sam ja njoj uradio samo dvadesetak minuta pre, znači da smo bili potpuno spremni za nešto više.
 
moguce da je ta njena savrshenost porasla samo zato shto je ona izlet, da nemas zenu mozhda je ne bi ni primetio na taj nachin. tu br2 ali shbbkbb.
a je l bi odobrio recimo supruzi da napravi izlet, ne moras direktno, nego nekako okolo naokolo..da pocne da razmishlja u tom pravcu
jer ako i nju to oplemeni, vas odnos moze postati bolji..a mozda moze i prestati da postoji

da li polazis od toga da je tvoja supruga dosadna kuvarica...a ova ebote nosi narukvice...ona tvoja samo pere sudove

ok izvini sve se gleda iz vise uglova ja te razumem ali nisam sada nepristastno reagovala trebalo je da ne reagujem a ipak jesam.

zapravo trazhim suzi da cu joj datilink za neki dan !!!

e to

dacu jojlink za neki dan.
 
GalebDzonatan:
U braku zena cesce nosi sedlo negoli covek, koji cesce nosi mamuze. Ako je konj pitom, on ce se na sedlo privici. Ako li je pak divlji, te veran sebi vecma negoli drugome, tesko ga je obuzdati kad se razulari. I onaj koji nosi mamuze cesto voli da uzjase i drugog konja, nebili ga usporedio sa svojim. Ma moze o obrnuto :)
Metafora je naizgled vulgarna, ali je sustina jasna.
Ima i onih koji nit sedlo nose nit mamuze. Ima i onih na koje ni muva nece da padne. Ima i cestite i plemenite gospode...
Neverstvo u braku je cesca pojava no sto se misli. Razlozi su mnogobrojni. I covek i zena padaju iz poroka. Zivot je vestina, a brak je najtezi deo te vestine.

pa mozes i tako da gledas a maozes da kazes da je seljo
zapravo glupo je uopshte suditi, sve shto uradis ima neku posledicu
recimo ako je veran sebi zashto se uopste zenio koji *****
mada niko nije savrshen

hahaha i rec " dj.o.k.a" je u zvezdicama ahahha :lol:
 
'Ajde da se prikljucim...

Nedostatak sexa = NERVOZA ! ! !

Trudim se da mi zena ne bude nervozna ( za sada uspevam ). Ako se ja unervozim, pa to potraje, bolje je da se izradujem sa strane nego da vicem po kuci ( ako vec nema neke utakmice, da se istresem na sudiju!!! ).

Uglavnom, sve se svodi na ONE cuvene LALINE tri zelje u bliskom susretu sa zlatnom ribicom:

prva: "...da me Sosa ne vara..."
druga: "...a i ako me vara, da ne saznam..."
treca: "...a i ako saznam, da se ne jedim!!!..."
 
Može i .............
 

Prilozi

  • jahac.jpg
    jahac.jpg
    12,5 KB · Pregleda: 1
Tamo_jedan:
Uzgred da dodam i to da imam 34 god ,navodim to jer nisam bio shvacen kad sam citirao Balasevica.."Svi smo mi gospodari sveta..s 22..." .
sorry i dalje zvučiš nezrelo.
Tamo_jedan:
naravno pola od onoga za sta zena zna:)
Naravno ako si pre toga procenio da vredi,u suprotnom brani se na sve nacine.
jadnica i ne sanja sa kim ima posla. pa ti si jedna obična gnjida. imaš imovinu koju si stekao u braku a kriješ od žene? imaš li dece? jesu li oni to zaslužili?
slažem se da se prevare događaju, i nikada ne treba reći da se to dešava nekom drugom...
ali prosra se majstore...
volela bi da te žena provali i da te šutne u doope za bolje i nisi.
kao neki si baja znaš kako da se foliraš, a u stvari si dziberčina koja samo gleda gde da umoči. a respekt i ne znaš šta je i maže li se na leba.
cccc diskasting
p022.gif
 

Back
Top