Dejvid Ajk dolazi u Beograd

Натера ме маслачак да прочитам „Фантомско ја“, иако сам дигао руке од Ајка одавно јер стално врти једно те исто у књигама. Иако се слажем са 98% онога што пише, опет нисам сигуран за кога ради. Инсистирање на томе да смо рачунарски програм, заражен вирусом, мешање свега и свачега, чак и текстова из Наг Хамадија, а да их није ни прочитао. Признајем да нисам ни ја јер су мешавина свега и свачега, од индијских, преко персијских веровања, до старогрчких филозофа.

По Ајку, паразити, као их ја зовем, претварају нашу планету у своју. Питам се зашто? Има толико девастираних планета широм универзума да могу да оду на било коју.

Једна од контрадикција је и да му је речено да долази буђење које ће ослободити људе из телесног затвора, тј. затвора наших 5 чула, а онда на другом месту пише да ако чекамо и не урадимо ништа можда неће бити следеће прилике. Ако му је женски глас (вероватно неког агента), док је био дрогиран ајахуаском, рекао да долази буђење и да ће сви да се пробуде, онда ништа и не треба да радимо јер ће све да се уреди само од себе.

Једна од занимљивости је и да пише како је скроман, живи у једнособном стану, новац му није важан, а добиће неколико десетина хиљада евра за један дан предавања у Србији? У богатијим земљама вероватно и више. Ко финансира његов долазак јер зарада од карата не може да покрије његов апетит за еврима?
 
Натера ме маслачак да прочитам „Фантомско ја“, иако сам дигао руке од Ајка одавно јер стално врти једно те исто у књигама. Иако се слажем са 98% онога што пише, опет нисам сигуран за кога ради. Инсистирање на томе да смо рачунарски програм, заражен вирусом, мешање свега и свачега, чак и текстова из Наг Хамадија, а да их није ни прочитао. Признајем да нисам ни ја јер су мешавина свега и свачега, од индијских, преко персијских веровања, до старогрчких филозофа.

По Ајку, паразити, као их ја зовем, претварају нашу планету у своју. Питам се зашто? Има толико девастираних планета широм универзума да могу да оду на било коју.

Једна од контрадикција је и да му је речено да долази буђење које ће ослободити људе из телесног затвора, тј. затвора наших 5 чула, а онда на другом месту пише да ако чекамо и не урадимо ништа можда неће бити следеће прилике. Ако му је женски глас (вероватно неког агента), док је био дрогиран ајахуаском, рекао да долази буђење и да ће сви да се пробуде, онда ништа и не треба да радимо јер ће све да се уреди само од себе.

Једна од занимљивости је и да пише како је скроман, живи у једнособном стану, новац му није важан, а добиће неколико десетина хиљада евра за један дан предавања у Србији? У богатијим земљама вероватно и више. Ко финансира његов долазак јер зарада од карата не може да покрије његов апетит за еврима?

Zaglavili na našoj. Druga bića,koja nisu paraziti,ne dozvoljavaju im da se šire dalje od naše planete. Tu su ’de su,ni za ’de su nesu.
 
:zper: Ciji? A shta cemo od Dena da naucimo? :zper: Nego esi ti naucijo neshto otoem Kundalinijem? Esi nasho plecicu do Nilvane el do Silvane?:zcepanje:
:cao:

on kaze da postoje katakombe i piramida ispod bele kuce a tamo su masoni koji se nalaze u medju svetu, svet slican onom koji opisuje knjiga mrtvih, dakle nalaze se u jednom cudnom prostoru gde nisu ni mrtvi a ni zivi. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

sto se tice kundalinija nije veliki problem uputiti se u to, tesko je te energije kontrolisati, narocito one sa astralnih ravni sto dolaze.
 
Da i Den nije taj njiov?:zper: sam nas zamajava zmajevima - ovi ce katakombama???:zper:
Kake su im to kata - kombe mism di ih voze? :zper: Koja kNjiga ml;tvih el zivih? Egipcanska = Totova ew Tibetanska?
Ew Deni bijo tamo i videjo to? Misim taj plostolic? S kim plicaju tam? A Paja s kim se povezajo? Kuj njega kontwowishe kad svi "iskontvowisani" i na ushtl'b i na shtetu svima:sad2:
Shta se ovde ladi ble? :sad2:
To ispod clte = batawi! Ak necesh da te ispodave zmijuge ew zmajcici :zper: nisi Buda pa da ti anakonda dl'zi cast i shtiti te od kishe dok meditilash ispod dlv'ceta :zper:
:cao:
 
Da i Den nije taj njiov?:zper: sam nas zamajava zmajevima - ovi ce katakombama???:zper:
Kake su im to kata - kombe mism di ih voze? :zper: Koja kNjiga ml;tvih el zivih? Egipcanska = Totova ew Tibetanska?
Ew Deni bijo tamo i videjo to? Misim taj plostolic? S kim plicaju tam? A Paja s kim se povezajo? Kuj njega kontwowishe kad svi "iskontvowisani" i na ushtl'b i na shtetu svima:sad2:
Shta se ovde ladi ble? :sad2:
To ispod clte = batawi! Ak necesh da te ispodave zmijuge ew zmajcici :zper: nisi Buda pa da ti anakonda dl'zi cast i shtiti te od kishe dok meditilash ispod dlv'ceta :zper:
:cao:

nema te knjige prevedene na srpski ili engleski jezik a i u znakovima je i simbolima raznim koje treba poznavati da bi se razumelo.

buda nije halucinirao, to su pogresne predstave koje ljudi obicno imaju o tome, posledice ne znanja.


den braun je provalio neke gluposti u koje mnogo ljudi veruje, zato mi je zanimljiv, i drago mi je da ga citaju milioni ljudi i da mnogi kontaju to sto citaju.
 
Poslednja izmena:
Weeepo sam ja pokwenuwa ispocetka inicijativu o postanku jezika - da ide pawawewno uz teme - da vidmo shta znam o jezicima i simbolickim jezicima?:zper:
Nisam wekwa da je Buda hawuciniwao - nego da ti nisi na tom duhovnom nivou da to dozivish - sem ak si jeo 6 godine po jedno zl'nce olizica i podvlgnuo se na teszak asketizam?:zper:
Ako Deni plovajuje gwuposti i koje judi veluju - nemolam i ja da budem iz te mase ewda? :zper: Imam plawo da lazmisham i velujem u shta ocu :zper:
Zanimjiv jeste - i ja ga citrawa aw mi neshto ne dlzi vodu ta njegova nepotvldjena otklica - nasumice lazbacane teolije ew nagadjanja u nedostatku boljih teolija ew u nedostatku financija na bankovnom lacunu pa se plelacuna da ovako mosh svakako da zaladi - zavodeci nalod u lazne teolije zavela i nagadjanja koja nimalo ne koliste Istini :zper:
btw - Shta je potvldijo od njegovih pledjasnjih knjiga? :zper: da svi mogu da citaju lazne Knjige - medju njima i Bibliju i da iznosi svaki svoje teolije i wazmisjanja?:think:
:klap:
 
osim sto se pokazao kao dobar poznavaoc religija ni iz nauke nije manjkao u teorijama koje je opisao u knjigama, zanimljiv je njegov opis noeticke nauke koja se bavi samim granicama ljudskog uma i spoznaje, jedan od krajnjih ciljeva koje jeste kako mislima kontrolisati materiju i to je sve lepo upakovao kroz pricu.
 
kako mislima kontrolisati materiju :zcepanje:
to je sve lepo upakovao kroz pricu:zcepanje:
Ma yes - malo mi se vishe dluzijo izgweda s tim podzemajcima iz kata - kombama - pa umislijo da i to moze :zper:
Idi begaj bwe kwazar!
Pojma nema ni da nema pojma! :sad2:
Samo kolisti pogleshno znanje da zavadjuje jude i da se okolisti finansijski - sam si leko da se nalod plima na to!
Osh leci da to splovodi na dewu ? :think:kao kontwolishe miswi judima kad ih citaju i samim tim dokazuje teoliju? :zcepanje:
Ce me natelash da plocitam i te gvuposti :zcepanje:
idi begaj mlzi me:manikir::dosadno::srecna::ztongue:
 
kako mislima kontrolisati materiju :zcepanje:
to je sve lepo upakovao kroz pricu:zcepanje:
Ma yes - malo mi se vishe dluzijo izgweda s tim podzemajcima iz kata - kombama - pa umislijo da i to moze :zper:
Idi begaj bwe kwazar!
Pojma nema ni da nema pojma! :sad2:
Samo kolisti pogleshno znanje da zavadjuje jude i da se okolisti finansijski - sam si leko da se nalod plima na to!
Osh leci da to splovodi na dewu ? :think:kao kontwolishe miswi judima kad ih citaju i samim tim dokazuje teoliju? :zcepanje:
Ce me natelash da plocitam i te gvuposti :zcepanje:
idi begaj mlzi me:manikir::dosadno::srecna::ztongue:

ne, naprotiv glupo je verovati u to sto ti verujes ili ne verujes u nista, samo se nesto pitas i raspitujes. na odredjenom stepenu materije mikro svet uopste ne postoji !! potrebni smo mi kao posmatraci da bi ga ucinili stvarnim i materijalnim! zato nije iskljuceno da mozemo da uticemo i na samu materiju !!
 
v4j5_source.jpg
 
pantelija11
Натера ме маслачак да прочитам „Фантомско ја“, иако сам дигао руке од Ајка одавно јер стално врти једно те исто у књигама. Иако се слажем са 98% онога што пише, опет нисам сигуран за кога ради. Инсистирање на томе да смо рачунарски програм, заражен вирусом, мешање свега и свачега, чак и текстова из Наг Хамадија, а да их није ни прочитао. Признајем да нисам ни ја јер су мешавина свега и свачега, од индијских, преко персијских веровања, до старогрчких филозофа.

По Ајку, паразити, као их ја зовем, претварају нашу планету у своју. Питам се зашто? Има толико девастираних планета широм универзума да могу да оду на било коју.

Једна од контрадикција је и да му је речено да долази буђење које ће ослободити људе из телесног затвора, тј. затвора наших 5 чула, а онда на другом месту пише да ако чекамо и не урадимо ништа можда неће бити следеће прилике. Ако му је женски глас (вероватно неког агента), док је био дрогиран ајахуаском, рекао да долази буђење и да ће сви да се пробуде, онда ништа и не треба да радимо јер ће све да се уреди само од себе.

Једна од занимљивости је и да пише како је скроман, живи у једнособном стану, новац му није важан, а добиће неколико десетина хиљада евра за један дан предавања у Србији? У богатијим земљама вероватно и више. Ко финансира његов долазак јер зарада од карата не може да покрије његов апетит за еврима?

Јесте, он има склоност да у причи набаци све и свашта, а да ли је та гомила информација логички-линеарно повезана, треба да процене они који су читали његове књиге или присуствовали предавању .

Иначе, свет енергија "живописан" је колико и овај материјални, те стога постоје разне "але и бауци", од којих нису сви зли и непријатељски настројени према нама.

Змајеви су заштитници људске врсте, а основна делатност им је смањење "популације" Енергија Зла које генеришу Демони.


Попут Демона који их је генерисао и Енергије Зла имају облик енергетских змија различите величине и бојa, што зависи од намене, која је увек негативна и зла. Енергије Зла убацују се у ауре људи на разне начине: кроз пиће и храну током религијских ритуала типа причешће, затим целивањем "светих" религијских симбола и икона, нарочито оних који су израђени од злата (злато је магијски метал, служи као трансформатор енергија два плана), изговарањем-призивањем имена Демона-бога дате религије, оштећењима ауричне опне (полупречник ауре износи 12 метара)... и слично.



Осим Енергије Зла постоје и Медузе, које се канџама каче за спољашњу страну ауре и испуњавају је негативним енергијама које "трују" свест особе.



Демоне је генерисао Контрауниверзум, са наменом да наносе зло људској врсти на већи број начина. Демони имају изглед џиновске змије које је изузетно агресивна и зла.



Контрауниверзум је извор свог зла у нашем Универзуму, а настао је случајним спојем енергија антиматерије и једне енергије које је у том тренутку била на веома ниском нивоу развоја свести. Тим спојем настао је трећи тип енергије, енергије која није била замишљена и креирана (попут претходно поменуте две) од стране Универзума. Тада је та новонастала енергија почела да опажа Универзум и његове каратеристике, и да га копира у потпуности, али у супротном - негативном и злом смеру.
 

Prilozi

  • 1560500238500.png
    1560500238500.png
    499 KB · Pregleda: 3
Poslednja izmena:

Back
Top