Sasa Jankovic

Kako nema kad je Jankivić gowno koje više smrdi. E sad, može da bude da je on ukusnije gowno, al gowna se obično ne probavaju:roll:

...samo jako, i samo do pobede:zelenko3:

Говна су говна. Сад, дал смрзнута, или у тунелу, потпуно је неважно. Исти су, што се политике тиче. Дакле, они се кандидују за предцедниа, Предцедник се бави политиком и политичар је а они су политички исти.
 
Муки, кућо стара, кол'о се очекује Прангијаша на скупу? :hahaha:

Прогнозирам 20 000 на Тргу и околним улицама, и чак око 30 000 до 40 000 душа у шетњи да ће бити. Авај, ја нећу моћи бити на скупу јер морам на кратак пут.
 

- - - - - - - - - -

Прогнозирам 20 000 на Тргу и околним улицама, и чак око 30 000 до 40 000 душа у шетњи да ће бити. Авај, ја нећу моћи бити на скупу јер морам на кратак пут.

Meleon, ni manje ni više nego isto ko na svakom skupu patkara.
 
Bez avtobusa, reklame, sendviča, samo Soroši koji daju svakome po 470 evra u koverti

r9ip84.jpg


Sa leve strane i Šešelj na mitingu :D
 
E marko jbt nijedan Srbin - osim mene :mrgreen: , sve uHrvati, transrodni migranti, pa Bošnjaci lezbosi, gej osobe u kolicima, neka feministkinja žena sa brkovima iz Pazara pričala neke nebuloze u Hodži Zukorliću, verovatno jadnica nije upala u njegov harem, bilo je dosta Cig.. pardon Roma hermafrodita, i čudno je što je svaki govornik završio govor sa Živela Srbija :rtfm:

Čekam sutrašnji Informer, da vidimo šta su obradili o Bukureštanskom scenariju koji je pominjao Prangija.

- - - - - - - - - -

Ma ni 200 ljudi nije bilo :lol:
 
Al ovo ????!?!!! Ovo je strašno. Da moj predsednik opet traži rezoluciju o Srebrenici ko pretprošli (Tadić) i da još priča o genocidu ...

Yebi ga, nevaljala novinarka ga navukla.

Pazi, al bez zajebancije : Ko bi normalan glasao za OVO ????
A koja je Vučićeva pozicija o tome, da je Mladić heroj ali da plače na njegovim stratištima.
 
Al ovo ????!?!!! Ovo je strašno. Da moj predsednik opet traži rezoluciju o Srebrenici ko pretprošli (Tadić) i da još priča o genocidu ...

Yebi ga, nevaljala novinarka ga navukla.

Pazi, al bez zajebancije : Ko bi normalan glasao za OVO ????

To ljude ne zanima generalno, Srebrenica, Kosovo, prdenje.

Ljudi hoće manje poreze i manje namete a ne prazne priče iz prošlog veka.
 

Back
Top