Sajt za upoznavanje može da nastavi s promovisanjem preljube

cave man

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.317
procitah da je u francuskoj sajt dobio spor protiv crkve pozivajuci se na gradjanske zakone
sta mislite dal je ovde uopste i bitno i kako uopste je proverljivo dal je neko u braku ili nije
i dal je to uopste vazno jer se moze razvesti u veoma kratkom vremenskom periodu
a predpripremni teren traje duze...
dobro,tu je i naknadna pamet al sve to ne prepoznaje gradjansko pravo
dakle,nije to ni promovisanje nego nesankcionisanje otprilike...
 
pa sta ce ti to ako neces da se udajes tj.ako ces da zivis u vanbracnoj zajednici

Necu.Ja sam formalista i tradicionalista.......A i lakse se dokazuju moguca prava,mada znam da je zakon izjednacio obje.
Necu da me tetke zezaju:Bila u braku 5 dana....
Hocu romanticno vjencanje.Zasluzila sam,ako uspijem naci mladozenju......:tiganj:

- - - - - - - - - -

Krštenica nije pouzdana...
Bolje dokazivati sa dva svedoka !

Sta bi mi bez naseg Grofa.........:zag:
 
Necu.Ja sam formalista i tradicionalista.......A i lakse se dokazuju moguca prava,mada znam da je zakon izjednacio obje.
Necu da me tetke zezaju:Bila u braku 5 dana....
Hocu romanticno vjencanje.Zasluzila sam,ako uspijem naci mladozenju......:tiganj:

auf vidi se da nisi prolazila kroz tu farsu...
zar nije bolje da odputujemo negde i zareknemo se na vernost:mrgreen:
 
procitah da je u francuskoj sajt dobio spor protiv crkve pozivajuci se na gradjanske zakone
sta mislite dal je ovde uopste i bitno i kako uopste je proverljivo dal je neko u braku ili nije
i dal je to uopste vazno jer se moze razvesti u veoma kratkom vremenskom periodu
a predpripremni teren traje duze...
dobro,tu je i naknadna pamet al sve to ne prepoznaje gradjansko pravo
dakle,nije to ni promovisanje nego nesankcionisanje otprilike...
niko tu ništa ne promoviše
onaj kome brak funkcioniše ne posećuje takve sajtove
onaj ko nema problema s nalaženjem partnerke u RL nema potrebe da posećuje takve sajtove
da nije prepoznat potencijal za takve stvari, sajt se ne bi ni otvarao...dok bude gusaka biće i podvaraka
svako nađe ono što traži i što zaslužuje
sve ostalo je tržišna ekonomija
 
Krštenica nije pouzdana...
Bolje dokazivati sa dva svedoka !

Istina..

- - - - - - - - - -

Vazno je ako dođe do ozbiljne veze.Nije bitno kako su se ljudi upoznali.
Ja sam jednom prilikom upoznavanja trazila rodni list za provjeru bracnog stanja......:)

Ma da, sada je to bar lako, svako nosi krstenicu na site za upoznavanje, tj u telefonu.
 

Back
Top