Milicu Dabović pretukao bivši dečko: Policija traga za njim

frootsman

Buduća legenda
Poruka
25.505
.

Милицу Дабовић стезао Хрват у пределу врата!

milica.jpg


Košarkašicu Milicu Dabović juče je napao bivši dečko Šiklić Simon, koji je pokušao da je udavi, prenose beogradski mediji.

Košarkašica je nasilje prijavila policiji, koja je raspisala potragu za njenim bivšim dečkom.

Do incidenta je došlo oko 14 sati juče u stanu reprezentativke Srbije u košarci. Ona je policiji prijavila da je dečko, hrvatski državljanin Šiklić, rukama stezao u predelu vrata nanevši joj lakše telesne povrede i ogrebotine na desnoj ruci.

Kako se sumnja do incidenta je došlo nakon što su se u javnosti pojavile fotografije Simona sa starletom Sorajom.

– Već je nastao problem zbog moje izjave da bi spao s konja na magarca kada bi bio sa Sorajom. Mi smo se tada posvađali, pa je verovatno otišao u klub da joj se izvinjava. Drago mi je što se to desilo, sad lakše mogu da donesem odluku da prekinem vezu – rekla je Dabovićeva.

https://www.krstarica.com/vesti/hro...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header
 
Poslednja izmena:
Kakvo SRB hrvatstvo u pitanju kad je u pitanju ***** i seks i pusacki prsten.....ovaj okovratnik sto zene nose oko vrata se zove pusacki prsten....namenjen da pojaca ushicenje prilikom oralnog seksa...

Али на њему је крст од циркона, тако да мислим да је у питању религиозност, а не перверзија
 
Sime je bio dobar dok je bio siroke ruke.

Šime široke ruke
POKLONIO JOJ „ROLEKS“, VODIO JE NA MALDIVE...

Šime voli da obasipa Milicu poklonima, pa je tako svojoj izabranici darovao sat „roleks dejtona gold“, čija je vrednost 12.000 evra. Srpsku košarkašicu najviše su oduševile avionske karte i aranžman na Maldivima koji je dobila od dragog za šest meseci veze.
- Za šest meseci, koliko smo zajedno, ovo je najbolje iznenađenje. Hvala ti što me činiš srećnom - napisala je Dabovićka uz fotografiju karata za Maldive.

http://www.kurir.rs/sport/kosarka/ovo-je-decko-srpske-sampionke-hrvat-sime-ljubi-milicu-dabovic-clanak-2068039
 
.
milica.jpg


Košarkašicu Milicu Dabović juče je napao bivši dečko Šiklić Simon, koji je pokušao da je udavi, prenose beogradski mediji.

Košarkašica je nasilje prijavila policiji, koja je raspisala potragu za njenim bivšim dečkom.

Do incidenta je došlo oko 14 sati juče u stanu reprezentativke Srbije u košarci. Ona je policiji prijavila da je dečko, hrvatski državljanin Šiklić, rukama stezao u predelu vrata nanevši joj lakše telesne povrede i ogrebotine na desnoj ruci.

Kako se sumnja do incidenta je došlo nakon što su se u javnosti pojavile fotografije Simona sa starletom Sorajom.

– Već je nastao problem zbog moje izjave da bi spao s konja na magarca kada bi bio sa Sorajom. Mi smo se tada posvađali, pa je verovatno otišao u klub da joj se izvinjava. Drago mi je što se to desilo, sad lakše mogu da donesem odluku da prekinem vezu – rekla je Dabovićeva.

https://www.krstarica.com/vesti/hro...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Voli zlato,pare i rolex.Mala ******.Mogla je da nadje nekog lepšeg cigana,ovaj je ružan do bola.Lova udara svuda.

- - - - - - - - - -

Kvrga

20.02.2017 u 09:32 /
Pored tolko momaka u Srbiji,C.Gori.R.Srpskoj,ona našla Hrvata i to maloumnika!!!Nije mi je žao..Šta je tražila to je i dobila.Kakve su ove naše deveojke..Za neverovat..Traže hleba preko pogače!!!




хахах
Pa šta ako je hrvat gusko?

- - - - - - - - - -

Jel ima neke informacije dok joj guro dole ili samo ovo?

Ti si si rasejani seljak?
 
.

Милицу Дабовић стезао Хрват у пределу врата!

milica.jpg


Košarkašicu Milicu Dabović juče je napao bivši dečko Šiklić Simon, koji je pokušao da je udavi, prenose beogradski mediji.

Košarkašica je nasilje prijavila policiji, koja je raspisala potragu za njenim bivšim dečkom.

Do incidenta je došlo oko 14 sati juče u stanu reprezentativke Srbije u košarci. Ona je policiji prijavila da je dečko, hrvatski državljanin Šiklić, rukama stezao u predelu vrata nanevši joj lakše telesne povrede i ogrebotine na desnoj ruci.

Kako se sumnja do incidenta je došlo nakon što su se u javnosti pojavile fotografije Simona sa starletom Sorajom.

– Već je nastao problem zbog moje izjave da bi spao s konja na magarca kada bi bio sa Sorajom. Mi smo se tada posvađali, pa je verovatno otišao u klub da joj se izvinjava. Drago mi je što se to desilo, sad lakše mogu da donesem odluku da prekinem vezu – rekla je Dabovićeva.

https://www.krstarica.com/vesti/hro...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

https://forum.krstarica.com/showthr...bović-vs-starlete-prepucavanja-uvrede-pretnje

našla krpa zakrpu :lol:
 
za njim traga murija, dok dileri svaki cas ubijaju nekog
On je strani drzavljanin i to nama mrske drzave koji je pretukao vrhunsku sportiskinju i zasluznu gradjanku koju je nekadasnji gradonacelnik i predsednik KSS (koji joj je ujedno i zet) hranio bombonjerom pred odlazak na OI 2016. Ovo nije obicna sorka, vec poseban slucaj. Ovim slucajem se bave krvni i seksualni delikti a narko dilerima odeljenje za narkotike. I tek da se zna i dileri su iz resetaka, kao na primer brat ostecene Milice Dabovic kojeg su onomad ukebali sa punim gacam droge, a neko vece uhapsise i Macka iz "1 na 1" zbog posedovanja narkotika.
 

Back
Top