telefonski sex

Ne. I sumnjam da hocu.
Sex na daljinu mi je jedan od najcudnijih oblika seksualnog ispoljavanja.

Covjece, pa ja i uzivo pocnem ozbiljno razmatrati situaciju tek kad mi je na 30 cm. Dotad je zagrijavanje. 8) :roll:
 
meni je stenjanje u telefon jako losha fora .....
nikad ne bih to radio. to me uvek podseti na neke matore pacenike (i pacenike uopste), secam se da me kad sam bio klinac neko zvao predstavio se kao doktor i rekao mi da skinem gacice i navlachim kozicu ...... :roll: ....... a ja klinac blesavi, nisam znao ni "marsh u ***** materinu" da mu kazem nego sam ostavio slusalicu da stoji i seo u ugao sobe i kikotao se kao manijak :lol: ..... ne znam zasto, bilo mi smeshno 8)
 
Posto vidim da se svi kao nesto zgrazavaju ili nece da priznaju, hajde da budem iskren, kad se vec ne potpisujem:)
Jesam, nekoliko puta, sa dve devojke, jedna je iz Subotice, a jedna iz Nisa.
Mislim da se to ne moze uraditi sa svakim i da nije dovoljno dahtanje i slicno... ukoliko se sa obe strane oseti sta onda druga osoba radi, ukoliko ume to da opise i da kaze prave stvari u pravo vreme, ume da bude dobro.
Eto, ja rekoh i...ostadoh ziv:)
Ma super je, to se jednostavno desi i ja to tako prihvatam.
PS: imamo dogovor i da se nikad ne vidimo:)
 
Ih, kol'ko puta sam drkkao, ali ona/e to nije/su znala/e (a nekad sam im i rekao). Sta mogu kada me nekad napali njen/njin glas. Mislim da je tako zesce, pogodis joj temu a ona prica li prica... a ti verglas li verglas... ona prica pa prica a ti verglas pa verglas...ona prica ti verglas...
 

Back
Top