Može li se i kako...???

RNenad

Početnik
Poruka
6
Može li se i kako, "špijunirati" (android) mobilni telefon, koji je "prikačen" na (kućni) wirwless router? Preciznije, nekoliko uređaja je povezano na isti, a "meta" je jedan od njih. Pošto na isti ne mogu instalirati neki od SPY Software-a, tipa "mSPY/FlexiSPY", isl. Vidim da ima priličan broj aplikacija, koje omogućavaju to, uz pomoć bluetooth-a. Ali su mahom za android uređaje, a ja koristim windows tel. Međutim i to je diskutabilno, pošto je na "žrtvinom" tel. retko kad BT uključen. Pa sam mislio o tome, da možda postoji mogućnost, da to uradim preko WiFi-a. Da li je izvodljivo?
 
Može li se i kako, "špijunirati" (android) mobilni telefon, koji je "prikačen" na (kućni) wirwless router? Preciznije, nekoliko uređaja je povezano na isti, a "meta" je jedan od njih. Pošto na isti ne mogu instalirati neki od SPY Software-a, tipa "mSPY/FlexiSPY", isl. Vidim da ima priličan broj aplikacija, koje omogućavaju to, uz pomoć bluetooth-a. Ali su mahom za android uređaje, a ja koristim windows tel. Međutim i to je diskutabilno, pošto je na "žrtvinom" tel. retko kad BT uključen. Pa sam mislio o tome, da možda postoji mogućnost, da to uradim preko WiFi-a. Da li je izvodljivo?


I mene zanima nesto slicno...
 
Ja sam probao TRIAL period, za APK "mSpy" i sasvim se dobro pokazao. Jedino sam imao problem, nisam je mogao "sakriti" iz liste instaliranih aplikacija. Jeste da nije imala izvorni naziv, već poput nekog sistemskog servisa. Nisam samo bio u mogućnosti, da odradim factory reset, pa da vidim dal' bi ostala i dalje ili bi se obrisala. To već ne znam, a ako bi se 'pak obrisala, to već nebi bilo dobro. Za potpunu kontrolu po meni je neprevaziđen "FlexiSPY". Međutim, cena mu nije najpovoljnija. Preko bluetooth-a nisam probao, iskreno. Nemam baš adekvatan pristup "žrtvinom" telefonu. Da bih tek tako olako eksperimentisao, da li će to raditi ili neće. Jer nikako nebih želeo da se na bilo koji način ofiram. Stoga sam i želeo pokušati, sa varijantom, preko WiFi-a.
 

Back
Top