Vučić: Ne dam im Srbiju, nisu je ničim zaslužili

Poruka
24.412
VUČIĆ ODLEPIO !!!

Ovaj Vucicev govor je definitivni znak i zakljucna dijagnoza LUDILA !!!


Vučić: Ne dam im Srbiju, nisu je ničim zaslužili
https://www.krstarica.com/vesti/politika/vucic-ne-dam-im-srbiju-nisu-je-nicim-zasluzili/


Procitati do kraja...
Ne zna se koji deo govora je ludji...
Dal ono gde standarno vec pominje po stoti put "izlazak na crtu" nekom zamisljenom neprijatelju...verovatno misli na onih 70 skrivenih napadaca iz Jajinaca koje jos nijednog ne nadjose...
Čak je finiširao sa spominjanjem Srebrenice...gde je btw takodje izrezirao false flag napad na samoga sebe...i to uz pomoc Muftije iz Novog Pazara...(o tome je pricala Aida Corovic vec...), a kojemu je kasnije u znak zahvalnosti sto je poslao svoje neprecizne kamenjare dao funkciju da obra(e)zuje Srbiju...


Dakle lik je LUD definitivno... i ako taj ludak jos jednom pobedi...
Onda neka Srbija na zastavu mesto grba stavi ludacku kosulju !!!

....
 
Па кажем да нешто није у реду с њега...

38739-39741-1843.png
 
I ja bi voleo da vidim taj ugovor kojim mu je prepisana Srbija?

Mislim, ok, Srbija je definitivno umrtvljena pod njim, ali je bi voleo da vidim kad je bila ostavinska rasprava kojom je i ovo malo jada sto od Srbije osta prepisano Vucicu?

Jel sad svi koji zivimo u Srbiji treba da placamo kiriju Vucicu ili?

Doduse i placamo mu je vec petu godinu, sto preko pokradenih Elektrodistribucionih racuna, sto preko pokradenih penzija, plata, tzv nagradnih igara...


...
 
Poslednja izmena od moderatora:
VUČIĆ ODLEPIO !!!

Ovaj Vucicev govor je definitivni znak i zakljucna dijagnoza LUDILA !!!


Vučić: Ne dam im Srbiju, nisu je ničim zaslužili
https://www.krstarica.com/vesti/politika/vucic-ne-dam-im-srbiju-nisu-je-nicim-zasluzili/


Procitati do kraja...
Ne zna se koji deo govora je ludji...
Dal ono gde standarno vec pominje po stoti put "izlazak na crtu" nekom zamisljenom neprijatelju...verovatno misli na onih 70 skrivenih napadaca iz Jajinaca koje jos nijednog ne nadjose...
Čak je finiširao sa spominjanjem Srebrenice...gde je btw takodje izrezirao false flag napad na samoga sebe...i to uz pomoc Muftije iz Novog Pazara...(o tome je pricala Aida Corovic vec...), a kojemu je kasnije u znak zahvalnosti sto je poslao svoje neprecizne kamenjare dao funkciju da obra(e)zuje Srbiju...


Dakle lik je LUD definitivno... i ako taj ludak jos jednom pobedi...
Onda neka Srbija na zastavu mesto grba stavi ludacku kosulju !!!

....

ти си друже комплетан ЛУДАк са оваквим *закључцима*....
 
Cak je frik u ovom govoru upotrebio izraz "Hoce moju glavu"...i to sinhronizovano u danu kad je njegov cimer iz Laze = Informer Vucicevic, na naslovnicu stavio Vucicevu glavu obesenu o konopac...

Dakle drustvo ludaka...u duetu sere po medijima....

Vucic
Vucicevic
Vulin
Beba Popovic
Palma
Dacic
Milomir Maric
Karic
DRASKOVIC


...
 
Poslednja izmena:
I ja bi voleo da vidim taj ugovor kojim mu je prepisana Srbija?

Mislim, ok, Srbija je definitivno umrtvljena pod njim, ali je bi voleo da vidim kad je bila ostavinska rasprava kojom je i ovo malo jada sto od Srbije osta prepisano Vucicu?

Jel sad svi koji zivimo u Srbiji treba da placamo kiriju Vucicu ili?

Doduse i placamo mu je vec petu godinu, sto preko pokradenih Elektrodistribucionih racuna, sto preko pokradenih penzija, plata, tzv nagradnih igara...


...

ovo više zvuči na propagandu nego interes za srbiju, :per:
 
Човек јесте дефинитнивно психички поремећен, али шта рећи онда за народ који га бира већ 5 година ?

Ma ko ga bira kad se na svakim izborima pokrade 500 000 glasova !!!

Ja ne znam NIKOGA, i znam jos xyz ljudi koji NE ZNAJU NIKOGA ko glasa za njega !!!

Dakle jasno je ko dan da UDBA odradjuje izbore za svoje pulene !!!

Stancaju se glasovi i presipaju kome treba...

...
 
Pa isto, ludaci na kub.

Приметно је да за Напредну странку гласају људи са мало или без икаквог образовања, лаки манипулацији. Зато ће Назадњаци максимално радити и даље на томе да држава просветно и културно пропада, да имају верну армију имбецила који ће увек бити спремни да их подрже.

- - - - - - - - - -

Ma ko ga bira kad se na svakim izborima pokrade 500 000 glasova !!!

Ja ne znam NIKOGA, i znam jos xyz ljudi koji NE ZNAJU NIKOGA ko glasa za njega !!!

Dakle jasno je ko dan da UDBA odradjuje izbore za svoje pulene !!!

Stancaju se glasovi i presipaju kome treba...

...
Гласају сиротиња и пензионери. Ето, они чине скоро половину становника ове земље, ако не и више. Уз нешто мало ухлеба који мисле да ће постићи нешто.
 
Ma ko ga bira kad se na svakim izborima pokrade 500 000 glasova !!!

Ja ne znam NIKOGA, i znam jos xyz ljudi koji NE ZNAJU NIKOGA ko glasa za njega !!!

Dakle jasno je ko dan da UDBA odradjuje izbore za svoje pulene !!!

Stancaju se glasovi i presipaju kome treba...

...

Ista priča kao i u Crnoj Gori, pre izbora ni svećom ne možeš da nađeš nekog ko će da glasa za Mila, odnosno čak ga svi redom pljuju, a kad dođu izbori, eto Mila opet u sedlu.
 
Приметно је да за Напредну странку гласају људи са мало или без икаквог образовања, лаки манипулацији. Зато ће Назадњаци максимално радити и даље на томе да држава просветно и културно пропада, да имају верну армију имбецила који ће увек бити спремни да их подрже.

- - - - - - - - - -


Гласају сиротиња и пензионери. Ето, они чине скоро половину становника ове земље, ако не и више. Уз нешто мало ухлеба који мисле да ће постићи нешто.

..

Што вриједи да је морал на висини кад неморал добија више гласова.

- - - - - - - - - -

Ista priča kao i u Crnoj Gori, pre izbora ni svećom ne možeš da nađeš nekog ko će da glasa za Mila, odnosno čak ga svi redom pljuju, a kad dođu izbori, eto Mila opet u sedlu.

..

Za Mila od poodavno radi jedna ekipa iz zapada koja ga u Tom sedlu odrzava i sa kojom usko koordinira (slusa ih) sve do ulaska u NATO.
 
Cak je frik u ovom govoru upotrebio izraz "Hoce moju glavu"...i to sinhronizovano u danu kad je njegov cimer iz Laze = Informer Vucicevic, na naslovnicu stavio Vucicevu glavu obesenu o konopac...

Dakle drustvo ludaka...u duetu sere po medijima....

Vucic
Vucicevic
Vulin
Beba Popovic
Palma
Dacic
Milomir Maric
Karic
DRASKOVIC


...

Da ne zaboravim i Šešelja...

Dakle svi jahaci apokalipse su napali Tomu...a u korist Vucica...


....
 

Back
Top