Počela sednica

Ево на ТВ Студио "Б" ДИРЕКТАН ПРЕНОС УЖИВО ---------- ово је страшноооооооо....... какав демагог...... какви дебилци који
непрекидно аплаудирају..........
 
Ко је први престао да аплаудира, да ли је забележио неко од ботова? :D
Таман посла, и њима су руке пуне посла. Аплаудирају сви од сендвичара до министара.

Уведен је систем видео надзора, па ће то Уснија сама касније проверити.
 
Таман посла, и њима су руке пуне посла. Аплаудирају сви од сендвичара до министара.

Уведен је систем видео надзора, па ће то Уснија сама касније проверити.

Може бити и тако, што је сигурно сигурно, ипак су напредњаци познати као неповерљиви. :mrgreen:
 
https://www.krstarica.com/vesti/politika/vucic-ne-dam-im-srbiju-nisu-je-nicim-zasluzili/

Ne dam im Srbiju, nisu je ničim zaslužili, poručio je danas lider SNS sa sednice Glavnog odbora stranke, koji je ozvaničio njegovu kandidaturu za predsednika Srbije.

„Hteli su moju glavu na crti, i evo ja im na crtu izlazim“, rekao je Vučić i ponovio da je odlučio da prihvati kandidaturu zato što čvrsto veruje da su ovoj zemlji potrebni rad, stabilnost, investicije, nove bolnice i zato što neko mora da „stane na vrata, kada na njih kuca prošlost“.

Oni koji su nam već tolike godine pojeli, u prošlosti treba da ostanu, rekao je.

„I pored bezbroj probema i saveta, odlučio sam da prihvatim kandidaturu za predsednika Srbije, jer Srbija nema puno vremena i na vlast ne smeju da se vrate oni koji su uništili zemlju“, rekao je premijer i lider SNS Aleksandar Vučić.

„Odlučio sam se da prihvatim kandidaturu za predsednika Srbije, zato što čvrsto verujem da su ovoj zemlji potrebni rad, stabilnost, investicije, putevi i nove bolnice i budućnost“, rekao je Vučić na sednici Glavnog odbora.

On je rekao da prihvata kandidaturu zato što neko mora da stane na vrata kad prošlost zakuca, ističući da „prošlost sada maljevima kuca i hoće da provali u našu kuću“.

„Takvima mora da se stane na put, da budu vraćeni tamo gde pripadaju, u političku prošlost“, rekao je Vučić.

On je naveo da veruje u budućnost i da će zato da se prihvati tog posla, u, kako kaže, teškoj i užasnoj kampanji koja ga čeka.

„Zahvalan sam vam na podršci i ponosan na sve vas, jer smo u prethodnih 4, 5 godina uspeli zemlju, koja je bila na ivici bankrotstva i kolapsa, u kojoj nije bilo nade i koja nije videla budućnost, da pokrenemo s mrtve tačke, a vi ste uvek znali da pokažete razliku između nas i njih, obratio se večeras premijer Aleksandar Vučić članovima GO stranke koji su ga jednoglasno izabrali za predsedničkog kandidata.

„Znali ste da napravite razliku između nas i mnogih drugih, razliku koja se ogleda u vašoj borbenosti i želji da budete na strani Srbije i onda kad smo najviše napadani i kad nisu birali reči kojima će da se obraćaju našim divnim članovima, jer svi ste se ujedinili u politiku očuvanja Srbije njenog napretka“, rekao je Vučić praćen aplauzom članova GO.

Kako je naveo, zahvalan je članovima stranke i zato sto su poslednjih dana i meseci, „kada smo shvatili kakve nam se opasnosti bliže, jasno pokazali kako možemo da odbranimo i sačuvamo zemlju“.

„Ponosan sam jer ste napravili razliku između nas i njih, nas kojima je Srbija važnija od svega i njih, kojima su jedino njihovi dzepovi bili važni“, poručio je premijer i lider SNS.

„Jedina ste stranka koja nije dobijala glasove na demagogiji i populizmu, na šoviniszmu i lakim merama, i obećanjima…“, rekao je Vučić i nastavio: „Već ste pobeđivali tako što ste radili najteže stvari, bili ste uz svoju stranku i rukovodstvo, i uz predsednika Republike, vladu i skupštinu“.

„Prvih pet dana odmora, jer za četiri godine nisam koristio ni jedan dan, iskoristiću za kampanju, da vama koji ćete se sve vreme boriti, pomognem da ne izgubimo bitku protiv onih koji bi zemlju da vrate u prošlost“, rekao je večeras lider SNS.

„Ne zaboravite da je s druge strane mnogo moćnih, da imaju silne saveznike i na sve su spremni. Nekii su već u kampanjii, mnogo su novca potrošili i niko ih ništa ne pita. To je cena demokratije, oblika političkog režima, od kojeg ne postoji bolji, i mi smo tu cenu spremni da platimo“, rekao je Vučić i poručio da nema trunku sumnje u svoje članove.

„Hoćemo li još jednom zajedno da pobedimo za Srbiju“, upitao je Vučić i pozdravljem burnim aplauzom, poručio: „Potrebni ste Srbiji, dragi prijatelji, potrebna joj je vaša energija i neći ninašta da vas teram, ali ako to ne učinimo još jednom stići će ovu zemlju ona najteža kazna – doći će najgori i vratiti Srbiju u prošlost“.
 
Па он стварно није нормалан... ја видим да он има онако разлуђен поглед кад разговара с новинари, али ово... што је много много је...
 

Back
Top