Makin' Music!
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Makin' Music!

Zainteresovan član ^Nikola^ (avatar)
    Učlanjen
    31.12.2004.
    Reputaciona moć
    63

Talking Makin' Music!

E ljudovi da li neko zna neki dobar program za pravljenje muzike? Ali, pazite ja trazim neki da je jednostavan, i da mogu brzo da napravim nesto, pa ako mi se svidi muzika, da mogu posle lepo da je obradim. Nesto na foru Fruity Loops... imao sam taj program... Bog da mu dusu oprosti.....

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano Re: Makin' Music!

Pa ja bih ti preporucio kopiju Fender Stratocastera, Ariev model, oko 100 eura kosta, izvrsna je.
    Samo da sednes i naucis da sviras. Posto se muzika ne pravi, ona se SVIRA.
    Lokk dine øya å tænk, sommeren fall så fort, det virka så laingt oinna, eller va det i går, da tida itt betydd nokka.
    Og da du møtt din vinter, dansandes me hænnes døtra, te du trøitt og kaild vi e mytti smartar einn modi, du vente te imorra me å ring.

Učlanjen
    31.12.2004.
    Reputaciona moć
    63

A ti si uspeo da sviras muziku na Fruity Loopsu, koji sam napisao gore? Wow koji instrument?

Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Gibson Explorer. To je gitara, znas... to je za nas muzicare, a ne za one koji prave muziku. Mi je stvaramo kroz prste, a ne pravimo je. To je pitanje postovanja prema umetnosti.
    Lokk dine øya å tænk, sommeren fall så fort, det virka så laingt oinna, eller va det i går, da tida itt betydd nokka.
    Og da du møtt din vinter, dansandes me hænnes døtra, te du trøitt og kaild vi e mytti smartar einn modi, du vente te imorra me å ring.

Primećen član ebo~korisnichko~ime (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    55

Ta slova koja sad propushtash kroz prste posledica su umetnosti samozzivlja!

samo tako nastavi mozzda jednog dana pojedesh sebe

dechko te lepo pita...
    Ovde kome ne porastu zubi
    ej kukala mu mati.
    Ovde nikad nece copor naci
    ko ne nauci URLATI!!!

Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

A ja treba da budem tolerantan prema onima koji ne znaju da sviraju nego hoce da prave muziku?
    Nikad!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Pa nisi u pravu. Ipak elektronska muzika se ne zove dzabe elektronska....
    I postoji stvarno jako mnog elektronskih "muzicara" koji su jako dobri, a prave muziku pomocu kompjutera....
    streetspirit

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

predlazem eJay
    lako i efikasno...
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

Domaćin levrone (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Slušao sam projekat jednog jazz bubnjara koji je ceo projekat uradio na kompu. Nisam siguran da li je i bubljeve tako uradio, ali stvarno dobro zvuči. Nije to onaj klasični tehno "tuc, tuc, tuc,..", nego baš kako bi i uradio sa živim muzičarima. Ne znam koji je program taj tip koristio.

iluzionista
    Guest

Citat Original postavio Dont_Break_The_Oath
    Gibson Explorer. To je gitara, znas... to je za nas muzicare, a ne za one koji prave muziku. Mi je stvaramo kroz prste, a ne pravimo je. To je pitanje postovanja prema umetnosti.
    Make music, not war.

BTW, to i stoji... Nema muzike bez gitare.

Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio levrone
    Slušao sam projekat jednog jazz bubnjara koji je ceo projekat uradio na kompu. Nisam siguran da li je i bubljeve tako uradio, ali stvarno dobro zvuči. Nije to onaj klasični tehno "tuc, tuc, tuc,..", nego baš kako bi i uradio sa živim muzičarima. Ne znam koji je program taj tip koristio.
    Levrone, potencijalna izdajico ;-) Koliko god da zvuci dobro, ipak tu ruke ne rade. Ne moze muzika da se pravi elektronski jer time toliko ubija dusu pa i smisao same umetnosti. A to sto je neko nazvao te zvukove muzikom, ja nisam odgovoran za to.
    Meni se kosa dize na glavi kada bilo koja muzika treba da mi stoji u kompjuteru, a kamoli da se i preko kompa ona i pravi.
    Podrzavam samo one programe koje mogu pomoci klavijaturistima, ali kompletnu celinu izvuci iz masine, nikada.

Peruzzi nije na forumu
    је дошао тихо и ушао у легенду...
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

a zasto da ne?

nije umetnost samo tehnika, nego i ideja...i bitno je tu ideju ispoljiti, forma je manje-vishe nebitna.

ono cemu forma sluzi je u stvari ono sto nas deli na zanrove, pravce, sta vec

i, da - muzika se pravi, sviranje je samo vid ispoljavanja
    ne budi tako usko ogranicen

da pomenem da ovim ne branim one koji spakuju pet semplova i puste neku bas liniju u pozadini da zuji i to je onda kao neka pesma sta vec, tehno trens **** palac sta vec nemam pojma. to je jadno. i smesno. ali ipak vise jadno. mene bi bilo sramota da tako nesto napravim

sto opet ne znaci da je kompletan tehno ili kako se vec zove (u ovo se stvarno ne razumem) sranje.
    npr darude - sandstorm. odlicna stvar

Učlanjen
    31.12.2004.
    Reputaciona moć
    63

Znas sta, ti Dont Break The Oath nastavi da sviras gitaru, u tvojoj vrsti muzike, a ja cu na kompjuteru nesto da napravim jer me to zanima, i jer ne mogu da sviram kompjuter.....

Druga stvar ako ne volis elektronsku muziku, onda jednostavno nemoj da je slusas, a ne da pravis Boga od "svirane" muzike..... sta, ne volim ni ja neke vrste muzike, mozda i tvoju vrstu (ne znam sta sviras), pa ne pricam kako to nije muzika samo jer je ne volim....

Ala zalutasmo, ovo nije ni bila tema i za sada sam dobio samo jedan dobar odgovor za ovu temu, od Master Chiefa, Ejay.......

Ako se neko seti jos nekog programa, ili ima nesto da kaze za ovu sporednu temu o pravljenoj muzici, neka kaze sta ima
    Poslednji put ažurirao/la ^Nikola^ : 22.11.2005. u 02:27

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

eJay je najbolji ako si pochetnik,za pola sata mozes da sklepas nesto sto nije lose,e posle nastupa doradjivanje.

Takodje jedan super program je Sony ACID 4.0 (Pro) ili ako mozes da nadjes verziju 5.0 sve jedno,elem,to je bolji program od eJay-a samo redjas loopove i eto pesme,samo sto je problem natji loopove.Ili ih moras kupiti od Sony-ja ili ih moras skinuti sa neta i ujedno da budu dobri.
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

Učlanjen
    31.12.2004.
    Reputaciona moć
    63

Jos neki program? Trazim neki besplatan, a da ga ima na netu... Ejay nije besplatan, A Acid pro isto, mora da se kupi da bi se registrovao.....

Ima li neki besplatan Fruity Loops na netu, ja sam imao 3.5 ranije cini mi se, ali nemam pojma odakle mi..... Probao sam i Buzz ali mi je nesto s*eban, ne moze lepo da se instalira, nemam srece.

P.S. Ili neki crack za FL studio 5, ako ima da se skine

Slične teme

1. Russian music, brother's music
    Autor Mr.Alexsandr u forumu Muškarci
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 17.02.2007., 10:21
  2. Andrej Makin
    Autor bojanav u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2005., 21:49

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu