Widnows XP: Problem sa zvukom

Atomic™

Srebrna tastatura
Poruka
226.129
Pozdrav narode.

Problem je u tome što Windows XP SP3 neće da reprodukuje zvuk.
Naime, instalirao sam audio driver i onda zvuk nije bio reprodukovan.
Isti problem sam imao u aprilu 2016. godine te sam odneo kompjuter kod servisera koji mi je rešio problem.

Naime, ovo je moj drugi kompjuter na kojem je instaliran Windows XP a kompjuter ima sledeću konfiguraciju:

SRDUNPY.png


obm4gjY.png


GEvEf4d.png


SAIqoTE.png


dcmTND6.png


kq2KZhU.png


z9bPyWt.png


Molim iskusne forumaše da mi pošalju link do pravog drajvera za zvuk i da mi predlože šta da radim kako bih mogao da čujem zvuk.
 
Pozdrav narode.

Problem je u tome što Windows XP SP3 neće da reprodukuje zvuk.
Naime, instalirao sam audio driver i onda zvuk nije bio reprodukovan.
Isti problem sam imao u aprilu 2016. godine te sam odneo kompjuter kod servisera koji mi je rešio problem.

Naime, ovo je moj drugi kompjuter na kojem je instaliran Windows XP a kompjuter ima sledeću konfiguraciju:

SRDUNPY.png


obm4gjY.png


GEvEf4d.png


SAIqoTE.png


dcmTND6.png


kq2KZhU.png


z9bPyWt.png


Molim iskusne forumaše da mi pošalju link do pravog drajvera za zvuk i da mi predlože šta da radim kako bih mogao da čujem zvuk.
Mozda nisu u pitanju drajveri vec podesavanju zvuka.ako nemas u task baru ikonicu za audio.Idi u kontrol panel,potrazi gde je pa otvori ikonu i idi desni klik na dzek gde su ti prikaceni zvucnici,obicno je zelene boje.Idi desnim klikom na taj kontakt,izaci ce ti sledeci prozor i proveri da li ti je stiklirano "Speakers",ako nije stikliraj i pogledaj na vecem prozoru imas strelice,pogledaj da negde nije mutiran ili smanjen ton maksimalno.nemam vise XP,pa ne mogu da ti posaljem slike za podesavanja.Pogledacu na netu pa ako nadjem poslacu ti.Evo pogledaj ovaj tutorijal
 
Poslednja izmena:

Back
Top