Biblija-knjiga Vanzemaljskoga proijekla?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

teodor.francic

Primećen član
Banovan
Poruka
729
Uvjeren sam da je Biblija Rijeć Božja, koji je Stvoritelj svega što postoji i na nebu i na Zemlji.

Na ovoj temi pokušati ću pokazati da Biblija nije zemaljskoga porijekla već Vanzemaljskoga, dakle da pravi autori te knjige nisu sa Zemlje.

Dakle po meni nije autor Biblije neko vječno Svemoguće biće, već su to ONI, mnoštvo bića, koja su samo daleko starija i naprednija od nas ljudi.

Koja su ZBILJA mogla načiniti čovjeka upravo kako i piše u Bibliji:

"Načinimo čovjeka na svoju sliku, KAO ŠTO SMO MI!"

Tko su ti koji kažu KAO ŠTO SMO MI?

O svemu tome na ovoj temi, ali i isto tako možemo ovdje i o tome što je to nelogično ili kontradiktorno u Bibliji, pa da se vidi o čemu se zapravo radi.

Jer od malena proučavam Bibliju i baš nigdje nisam naišao ni na jednu kontadiktornost o kojima toliko ljudi govori.

Pa htio bi to čuti, naravno na našem jeziku, da svi možemo o tome dati svoje mišljenje. Pozdrav :neutral:
 
EVO KO SU TI MI KOJI SU STAVRILI SVET:


https://forum.krstarica.com/entry.php/29369-BIBLIJSKO-TROJSTVO-!!!

Iako nam je to receno u bibliji odakle postavljac teme govori o stvaranju coveka.

On zaobilazi biblijski izvestaj o tim MI:

I nesvesno pod uticjaem Holivuda koji je svojim filmovima o vanzemlajcima kreirao njegov nacin razmisljanja, pokusava da nam nametne te Holivudske dezinformacije...
 
Uvjeren sam da nas ljude nije napravilo neko vječno Svemoguće biće jer takvo biće po mom mišljenju NE POSTOJI.

Ali zato i te kako može postojati Inteligencija koje je daleko prije nas ljudi nastala, i koja je toliko napredna da ZNA napraviti materiju, od zvijezda i planeta do svih živih bića na Zemlji.

Koja je POKRENULA i VODILA evoluciju svih živih bića na Zemlji.

Na kraju je USPJELA napraviti i čovjeka.

Onda bi ona bila Stvoritelj za kojim još uvijek tragamo! :worth:
 
ONDA NIJE BOZJA REC AKO SU VANZEMALJCI U PITANJU

ili smatras da su oni bogovi

nema sanse jer ima takvih nelogicnosti i suprotnosti da se vidi da ju je pisao neko ko manje zna od sadasnjeg , modernog coveka

Silu koja je napravila svemir zovemo Bogom.

ZAŠTO to ne bi bili BOGOVI koji su samo daleko stariji i napredniji od nas ljudi?

Sam Isus veli da smo i mi ljudi Bogovi, eto.

I velim, pa dajte konačno nešto što po nekima jeste KONTRADIKTORNO u Bibliji da vidimo o čemu se tu radi.

Zar se netko boji to navesti?

- - - - - - - - - -

Tko je Jahve iz Biblije?

- - - - - - - - - -

EVO KO SU TI MI KOJI SU STAVRILI SVET:


https://forum.krstarica.com/entry.php/29369-BIBLIJSKO-TROJSTVO-!!!

Iako nam je to receno u bibliji odakle postavljac teme govori o stvaranju coveka.

On zaobilazi biblijski izvestaj o tim MI:

I nesvesno pod uticjaem Holivuda koji je svojim filmovima o vanzemlajcima kreirao njegov nacin razmisljanja, pokusava da nam nametne te Holivudske dezinformacije...


Vanzemaljci su daleko LOGIČNIJE rješenje o postanku ljudi nego neke tri vječne osobe koje nitko nije nikada vidio!

- - - - - - - - - -

To ti je kao kada se sastanu kompjuter, Tv i Radio i kazu:

Oni koji su nas napravili ne postoje.

E sta taj Holivud uradi od ljudi...

Logika ti baš ne ide, nije to isti primjer.

Za početak PROBAJ SHVATITI zašto neka osoba NE MOŽE oduvijek postojati, to ima veze sa onim "mislim dakle jesam".

Ajde ako hoćeš da ozbiljno diskutiramo.

- - - - - - - - - -

Uvjeren sam da Jahve, Bog koji nas je napravio ne postoji oduvijek, već je nastao kada i naše prostor-vrijeme.

O ovome još nitko nije govorio.

Ja sam prvi ali sam siguran da nisam posljednji koji će biti uvjeren u to, dapače!
 
Dakle istina bi bila da je Jahve zapravo Vanzemaljska inteligencija dovoljno stara i napredna da napravi naš materijalni svijet.

Tada naš svijet nije nastao ni slučajno a ni nekim čudom pomoću nekog čarobnog štapića.

Već je svemir i kao i mi ljudi rezultat ZNANJA daleko naprednije Inteligencije nego si mi ljudi sada to možemo zamisliti.

Ali onda NEMA ČUDA u postanku svijeta a to znači da i mi ljudi SVE o tome može saznati.

Od koga?

Pa od tih Vanzemaljaca koji su nas napravili.

Ne prođe skoro ni jedan dan a da nema ivzješća u svijetu da je netko opet vidio UFO objekt fantastičnih mogučnosti.

TKO upravlja njima?

Možda upravo Bog kojega sve religije još uvijek traže a nisu Ga još našle, eto ukratko.
 
Šta znači (sta znaci) "proijekla"?

To znači da su se Vanzemaljci javljali piscima Biblije i putem telepatije ili materijalnim očitovanjem im PRENOSILI poruke ili znanja koja su bila potrebna u nekom vremenu.

- - - - - - - - - -

Nema druge.
Ocigledno je Holivud upropastio decka...
Avatar i ostalo...

Holivud bi prije bio ono o neke tri vječne osobe koje nitko nikada nije vidio a niti neće jer sam uvjeren da NE POSTOJE a u koje ti vjeruješ.

Dok imaš na tisuće ljudi svih naobrazbi koji su se ZBILJA susreli sa daleko starijim i naprednijim bićima od nas ljudi, pa si ti malo razmisli o tome, možda će ti USKORO trebati.

Pogledaj si, skoro svaki dan imaš izvješća OČEVIDACA koji su vidjeli UFO objekte a neki su i bili u njima.

Sve jasno tko onda postoji a tko je IZMIŠLJEN! Ili?
 
To znači da su se Vanzemaljci javljali piscima Biblije i putem telepatije ili materijalnim očitovanjem im PRENOSILI poruke ili znanja koja su bila potrebna u nekom vremenu.

- - - - - - - - - i prije bio ono o neke tri vječne osobe koje nitko nikada nije vidio a niti neće jer sam uvjeren da NE POSTOJE a u koje ti vjeruješ.

Dok imaš na tisuće ljudi svih naobrazbi koji su se ZBILJA susreli sa daleko starijim i naprednijim bićima od nas ljud izvješća OČEVIDACA koji su vidjeli UFO objekte a neki su i bili u njima.

Sve jasno tko onda postoji a tko je IZMIŠLJEN! Ili?


Susretali se sa demonima.
A tvoj nacin razmisljanja je totalno u stilu holivudskih filmova.
 
Silu koja je napravila svemir zovemo Bogom.

ZAŠTO to ne bi bili BOGOVI koji su samo daleko stariji i napredniji od nas ljudi?

Sam Isus veli da smo i mi ljudi Bogovi, eto.

I velim, pa dajte konačno nešto što po nekima jeste KONTRADIKTORNO u Bibliji da vidimo o čemu se tu radi.

Zar se netko boji to navesti?

- - - - - - - - - -

!

znaci tvrdis da nema religijskog boga

evo prvo mi pade na pamet biblijska tvrdnja da svi poticemo od jednog para

sto znaci da smo svi nastali teskim incestima bliskih rodjaka.

- - - - - - - - - -

ti samo odlazes evoluciju na neku drugu rasu

oni su nastali evolucijom , pa genetski napravili nas

- - - - - - - - - -

vec i sada covecanstvo upotrebljava genetski inzinjering , tako da je to relativno jednostavno
 
Autori Biblije nisu znali za Severnu i Južnu Ameriku, Australiju i Antarktik. :rida: Znači da nisu bili nikakvi vanzemaljci. Majstore, zamenio si neke stvari. Da si rekao da su vanzemaljci pisali Vede, jer autori Vedskih spisa govore o svemiru, dtrugim planetama i svetovima, pa i međuplanetarnim putovanjima... ali Biblija... niđe veze...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top