Neocekivan problem

Ivan Vukadinov

Početnik
Poruka
16
Ljudi hitna mi pomoc treba,uradio sam sistem,instalirao drajvere i jednu igricu World of tanks. Radio je racunar 5 dana perfektno. Sada sam usao u wot i ekran je posiveo i zapucao,kada sam ga restartovao izbacuje mi ekran neke zelene crte i neke strafte,monitor je ispravan testiran na drugom racunaru,uradio sam opet sistem medjutim i dalje crte stoje. Inst sam drajvere i restartovao komp,nakon toga racunar se upali tj pali se sistem,pali i pali nakon minut komp se ugasi sam od sebe,nece da se pokrene uopste sistem,da li znate do cega je problem? Da li je nesto vrisnulo?
Grafika: r9270x
Procesor: fx-6300
Ram: 8gb Ballistix
Maticka : Asrock 970 pro
Napajanje :700w.
 
pa otisla ti grafa 100 % , Uzeo si verovatno polovnu, grejanu i ona je neko vreme radila pa crkla opet

- - - - - - - - - -

kad uzimas graficke gledaj da ima sigurnosni stiker , tj da nije otvarata
 
poenta je da mozes da ispeces chip i opet da radi neko vreme i opet da crkne. Verovatno ti je neko uvalio takvu grafu. Ne mora da znaci ali je moguce. Ako nema stiker na grafickoj onda je otvarana i sigurno je grejana , Imas 4 srafa koja drze cooler i jedan od njih je obelezen kao na ovoj slici .
108bfede3a701f80011b0c5855c30c47.jpg


Jos ako je saphire smem da se kladim da je popravljata grafa
 
Poslednja izmena:
Crkla grafika sigurno. Moj komsa je mogao da upali komp i da stigne do podizanja sistema i nakon toga bi mu trazilo reparaciju sistema. Ako odes na reparaciju ili safe mode onda bi pustilo sliku kao na win 98, a cim pokusas da dignes sistem pojavljivale su se reckice preko celog monitora. Crkla graficka i to je to.

- - - - - - - - - -

Grafika jeste polovna bila,ali sam je dobio skroz novu,radila je super nikada nije dizala temperaturu i nesto zezala,pa mi zato cudno.

Sta ima da ti bude cudno i kako nesto sto je polovno moze biti novo?
 
ЈБТ...:huh: ...колико си пута реинсталирао систем...мора да си ..нешто зајебо, пропустио итд. ...:hehe:....:hahaha: :zcepanje:

Уместо да ...само замениш графичку...:think: :aha2:
 

Back
Top